ناخدا غلامی : مازیار و سید جلال به بازی پیکان میرسانیم

تمرينات بسيار منظمي را در انزلي برگزار کرديم و با توجه به حضور 3 بازيکن اصلي در تمرينات تيم ملي بقيه نفرات را در اختيار داشتيم و تيم به طور کامل زير نظر احمد‍زاده آمادگي خود را براي ادامه ليگ برتر تمرينات فشرده اي را دنبال کرد. قصد داريم در نيم فصل ليگ برتر يک بازيکن از ليگ برتر را در اختيار بگيريم تا بتوانيم نقطه ضعف خود را برطرف کنيم. ضمن اينکه قصد داريم حسيني بازيکن ذوب آهن را نيز در نيم فصل در اختيار بگيريم. ما جايگاه خوبي را در اختيار داريم حق فوتبال گيلان بيش از اينهاست قصد داريم با بازي هاي خوبي که در ادامه ليگ ارائه مي دهيم جايگاه دومي خود را در ليگ برتر حفظ کنيم ضمن اينکه نيم نگاهي نيز به صدر جدول خواهيم داشت.

غلامي در خصوص مصدوميت رافخايي و زارع گفت: متاسفانه دو بازيکن اصلي خود را که در اختيار تيم ملي قرار داده بوديم مصدوم و پس گرفتيم ولي پزشکان در تلاش هستند اين دو بازيکن را به شرايط بازي برسانند و احتمال حضور آنها در بازي با پيکان هست.

وي شايعات عدم شرکت رافخايي در تمرينات ملوان را در ارتباط با خط خوردن وي از تيم ملي رد کرد و گفت : رافخايي از ناحيه مچ پا مصدوم است و علت غيبتش در تمرينات فقط همين است و رافخايي را براي بازگشت به ترکيب تيم آماده مي خواهيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.