می خواهم از ملوان جدا شوم من را حلال کنید

مهرداد اولادي در خصوص آخرين وضعيتش با ملوان اظهار داشت: طبق قراردادي که در ابتداي در فصل با اين تيم بستم يک سال ديگر از قراردادم با ملوان مانده است اما مي‌خواهم از اين تيم جدا شوم.

به گزارش Malavan.ir ، وي افزود: تنها دغدغه‌ام هواداران خونگرم ملوان هستند آنها در روزهاي بد و خوب من را حمايت کرده‌اند و اولين بار بود که در فوتبال اين حمايت‌ها را مي‌ديدم.

اولادي ادامه داد: سال سختي را پشت سرگذاشتيم و از هواداران ملوان مي‌خواهم من را حلال کنند چون مي‌خواهم از اين تيم جدا شوم اما آنها بدانند هيچ وقت حمايتشان در بدترين شرايط را در عمر فوتباليم فراموش نمي‌کنم.

وي در پاسخ به اين سؤال که چرا مي‌خواهي از ملوان جدا شوي گفت:

 نمي‌خواهم زياد همه چيز را بشکافم اما يک سري مسائل مالي و شخصي است که اجازه ماندن من در ملوان را نمي‌دهد. من فصل گذشته و امسال در پرسپوليس هيچ پولي نگرفتم و اگر اين طور پيش بروم دچار مشکلاتي خواهم شد از طرفي ديگر به دليل جراحي مادرم ديگر نمي‌توانم از خانواده‌ام دور باشم و به همين دليل ضمن آرزوي موفقيت براي ملوان جدايي خودم را از اين تيم اعلام مي‌کنم.

وي افزود: مشخص نيست مقصد بعدي من کجا باشد اما جا دارد همين جا از زحمات درودگر و هدايتي به عنوان يک تيم خصوصي تقدير کنم. آنها زحمت زيادي کشيدند اما اين را بدانيد که 70 درصد از قراردادم را در اين يک سال نگرفتم و اميدوارم با جدايي من راحت موافقت شود.

مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در پايان در خصوص شرايطش در تيم ملي نيز گفت:

ما روزهاي بسيار سختي را در پيش داريم اما همه يک دل هستيم تا با پيروزي خوب مقابل عمان به ديدار قطر برويم. مي خواهيم با تلاش همگاني و کمک مردم راهي جام‌جهاني شويم اميدوارم مثل هميشه از تيم ملي حمايت شود و مردم ما را از دعاي خيرشان بي‌نصيب نگذارند. من هم سعي مي‌کنم بهترين عملکردم را براي تيم ملي داشته باشم.

گفته می شود مقصد بعدی مهرداد خان اولادی پرسپولیس است .

19 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.