میثاقیان : ملوان هميشه ملوان است

بازي بسيار سختي در انزلي برابر ملوان خواهيم داشت ولي تيم ما هم خوب است و به راحتي شکست نمي‌خورد. شک نکنيد که ما با امتياز از انزلي خارج مي‌شويم. ملوان هميشه ملوان است. من خاطرات خيلي خوبي از بازي در اين تيم دارم و خدا را شکر مي‌کنم که دوباره اين شهر و مردم آن را مي‌بينم. ملوان بيش از 60 سال سابقه دارد و هميشه در فوتبال ما حضور داشته است اما مطمئن باشيد که فردا (چهارشنبه) بهترين بازي‌مان را انجام مي‌دهيم.

 ميثاقيان همچنين بار ديگر به داوري‌هاي ليگ برتر انتقاد کرد و گفت: واقعا ناراحتم که اگر خودمان اشتباه مي‌کنيم و گل مي‌خوريم،‌ داوران هم در حق ما اشتباه مي‌کنند. در همين بازي هفته قبل برابر صبا در دقيقه سه پنالتي صددرصد ما را نگرفتند. اين ششمين پنالتي در 13 هفته قبل بود که براي ما نگرفتند. ما تيم کم‌بضاعت و جواني هستيم. کسي به جوان‌هاي ما توجه نمي‌کند و هيچ کس نمي‌گويد که من در تيم‌هاي مختلفي که بوده‌ام چقدر جوان‌گرايي کرده‌ام. اگر براي خنده حرفي بزنم سريع همه درباره‌اش حرف مي‌زنند ولي هيچ کس به جوان‌گرايي ما توجه نمي‌کند. در بازي قبل از پويا خاورپور بود استفاده کردم که 18 سال دارد و حتي در دسته دو هم بازي نکرده است. در تيم ما هفت بازيکن 21 ساله هستند که اولين بارشان است در ليگ برتر بازي مي‌کنند.

وي همچنين درباره صحبت‌هايي که هميشه در مورد تغيير کادر فني تيمش مطرح مي‌شود اظهار کرد: همه دنبال اين هستند که مربي تيم عوض مي‌شود يا نه! من يک تيم معمولي را به ليگ برتر آوردم در حالي که تيم در حال منحل شدن بود. ما کار خودمان را مي‌کنيم ولي متاسفانه هر کسي مي‌گويد کادر بايد عوض شود. تيم ما جوان است و همه بايد به آن کمک کنند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.