مي‌خواهيم مقابل تماشاگران فوتبال‌فهم انزلي بازی خوبی کنیم

عبدالله ويسي در نشست خبري پيش از بازي با ملوان اظهار داشت: از نظر جسماني، روحي و تاکتيکي کاملا آماده هستيم و مي‌خواهيم مقابل تماشاگران فوتبال‌فهم انزلي بازي خوبي را به نمايش بگذاريم. بازي‌اي که در آن امتياز هم بگيريم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،وي در مورد روند تيمش گفت: من از روند تيمم راضي هستم زيرا با اينکه استقلال خوزستان در اين فصل ليگ برتري شده اما تاکنون پنج امتياز کسب کرده و اين راضي‌کننده است.

سرمربي استقلال خوزستان در مورد کسر امتياز از تيم‌ها به خاطر فحاشي تماشاگران گفت: با اين روش کاملا موافق هستم زيرا با کسر امتياز مي‌توان فرهنگ‌سازي کرد. تماشاگران دلسوز ديگر در ورزشگاه فحاشي نمي‌کنند تا از تيم محبوبشان امتياز کسر نشود و اگر تماشاگر غريبه‌اي هم بخواهد چنين کاري انجام دهد خود هواداران با او مقابله مي‌کنند.

ويسي در مورد ميانگين سني بالاي استقلال خوزستان گفت: ميانگين سني تيم من 26 سال و 8 ماه است و بسيار حالت خوبي است. آدم‌هايي که اين حرف‌ها را مي‌زنند با حضور من در استقلال اهواز منافع‌شان به خطر افتاده و مي‌خواهند جو‌سازي منفي‌اي ايجاد کنند.

ويسي در مورد توپ‌هاي جديد ليگ برتر گفت: اين توپ‌ها بسيار نامناسب هستند. 20 توپ به ما دادند که پنج توپ پنچر بود و 12 توپ ديگر هم خراب شده است و قابل استفاده نيست.

وي در مورد فشردگي مسابقات ليگ گفت: وقتي برنامه‌اي داده مي‌شود بايد طبق آن عمل کنيم. در برخي ليگ‌هاي دنيا هفته‌اي سه روز بازي انجام مي‌شود. بنابراين ما هم بايد خودمان را با شرايط حرفه‌اي تطبيق دهيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.