مي‌خواهيم شگفتي‌ساز شويم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، سعيد عزت اللهي رد نشست خبري پيش از بازي ايران و نيجريه در مورد آمادگي ايران براي اين بازي اظهار داشت: همه مي‌دانيم که نيجريه از قدرت‌هاي بزرگ دنيا در فوتبال پايه است. آنها تيم خوب و قدرتمندي دارند. 2 نکته در مورد اين مسابقه مشخص است. اول اين که نيجريه مي‌آيد تا از قهرماني‌هايي که در سال‌هاي پيش به دست آورده دفاع کند و دوم روحيه تيم ماست که به جام جهاني آمده‌ايم تا شگفتي‌ساز باشيم. در بازي اول مقابل آرژانتين شگفتي‌ساز شديم و حالا آمده‌ايم تا مقابل نيجريه هم قد علم کنيم.

وي ادامه داد: نوجوانان ايران در بازي فردا (سه‌شنبه) براي پيروزي مي‌جنگند. مي‌خواهم بگويم که فردا تيم ايران حريفي دست و پا بسته‌اي براي نيجريه نخواهد بود. مطمئن هستيم که مي‌توانيم مقابل اين تيم قدرتمند بازي خوبي را به نمايش بگذاريم. مي‌دانيم که بايد با تمام وجود مقابل آنها بازي کنيم تا به پيروزي و صعود به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني اميدوار باشيم.

هافبک تيم ملي در پاسخ به اين سوال که نيجريه فوتبالي انتحاري و غيرمعمول بازي مي‌کند و از همه جاي زمين به محوطه جريمه حريف نفوذ مي‌کند و ايران چه تاکتيکي براي مقابله با اين روش دارد عنوان کرد: در 3 روز گذشته کادر فني تيم ايران، نيجريه را کاملا آناليز کرده است. ما روي نقاط ضعف و قوت اين تيم کار ‌کرده‌ايم و مربيان‌مان راهکارهاي مناسبي براي مقابله با نيجريه انديشيده‌اند که اميدواريم بتوانيم آنها را اجرا کنيم. قطعا اگر به اين هدف برسيم، سيستم‌ تيم ايران به گونه‌اي است که بر اساس آن مي‌توانسم مقابل اين تيم نتيجه بگيريم.

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.