مي‌خواستند برد ما را لوث کنند اما نتوانستند

پژمان نوري در خصوص آخرين شرايط ملوان اظهار داشت:

 متاسفانه در نيم‌فصل دوم در يک مدت خاصي حاشيه به جان ملوان افتاد که باعث شد نتايج ضعيفي بگيريم. پس از صحبت‌هايي که انجام شد با خواسته خود ملواني‌ها حاشيه‌ها کمتر شد که خدا را شکر نتيجه آن پيروزي مقابل داماش بود ، نمي‌خواهم به عقب برگردم و زياد درباره حاشيه‌ها که دشمن ملوانند صحبت کنم. ما مقابل داماش با تمرکز بالا و انگيزه زياد و از همه مهمتر خيالي راحت به ميدان رفتيم و خوشبختانه طبق تفکرات کادر فني به سه امتياز بازي رسيديم. هدف ما در ديدار با داماش اين بود که توپ و ميدان را در اختيار آنها قرار دهيم و سپس از فضاهاي پشت سر آنها استفاده کنيم که از همين راه به گل رسيديم. داماش هم مقابل ما بسيار خوب و با انگيزه بازي کرد اما حريف ملوان و هوادارانش نشد ولي به آنها خسته‌نباشيد مي‌گويم.

نوري درباره حواشي‌ بعد از بازي و شکستن صندلي‌ها نيز گفت:

 متاسفانه افرادي که دست به اين حاشيه‌ها زده‌اند تماشاگران داماش بودند. باور کنيد دليلش را نمي‌دانم که چرا اعتراض مي‌کردند. اگر اعتقاد داشتند داور نبايد يک پنالتي مي‌گرفت براي ملوان اشتباه بود چون دقيقه 90 اين پنالتي براي ما گرفته شد و آن هم در شرايطي که با دو گل جلو بوديم. شايد معتقد بودند رودباريان نبايد اخراج مي‌شد و اصلا پنالتي درست گرفته نشده است اما اين هواداران بايد بدانند که سرنوشت دربي گيلان ربطي به آن پنالتي نداشت چون ما با دو گل جلو بوديم و اين جاروجنجال‌ها غير از زيرسوال بردن خودشان فايده ديگري نداشت. متاسفانه مي‌خواستند برد ملوان را لوث کنند اما نتوانستند.
ما با بازي خوب و روان به سه امتياز بازي رسيديم و اين امتياز نوش جان هواداران فهيم ملوان. البته خدا را صدهزار مرتبه شکر که حسن‌زاده در انزلي بود و مظلوميت تيم ما را ديد.

کاپيتان انزلي‌چي‌ها در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينکه به فکر رفتن به آسيا هستند يا خير گفت:

از روز اولي که با ملوان در فصل جديد استارت زديم هدفمان کسب سهميه آسيا پس از سال ها به خاطر هواداران ملوان بود. در زماني متاسفانه حاشيه‌هايي که بيشتر از حاشيه تيم هاي استقلال و پرسپوليس بود، دور و اطراف ما به وجود آمد که باعث شد امتيازهاي حساسي را از دست بدهيم اما باز هم مي‌جنگيم تا براي شادي دل مردم انزلي که آرزو دارند پس از سال ها نمايندگان خود را در آسيا ببينند با کسب امتيازهاي لازم به بالاي جدول برويم. مطمئن باشيد هرگز پا پس نمي‌کشيم و تا دقيقه 90 مي‌جنگيم.

نوري با انتقاد از برخي افراد که از تيم ملي و کي‌روش انتقادهاي نابجا مي‌کنند تاکيد کرد:

متاسفانه شرايط فوتبال ايران اصلا درست و حسابي نيست. همه به هر شکل به همديگر مي‌پرند و هيچکس فرد ديگر را در حساس‌ترين شرايط فوتبال ايران قبول ندارد. به خاطر همين هم با جرات مي‌گويم اگر ادامه دار باشد به جايي نمي‌رسيم. به خداي بزرگ يکي از بهترين مربيان جهان را به ايران آورده‌ايم اما همه بدجوري از او انتقاد مي‌کنند. همين کي‌روش اگر مربي تيم ملي ايران نمي‌شد و فقط قصد داشت يک کلاس مربيگري در ايران برگزار کند همه مربيان در کلاس او شرکت مي‌کردند و 20 سال بعد در همه جا به خود مي‌نازيدند که در کلاس کارلوس کي‌روش دستيار فرگوسن و مربي رئال‌مادريد شرکت کرده‌ايم. اما الان همه اين بنده خدا را مي‌زنند. اين اصلا براي تيم ملي خوب نيست و آينده تيم ملي را به خطر مي‌اندازد. من اميدوارم در اين شرايط از کي‌روش و تيم ملي حمايت شود. چون اگر ما به جام جهاني برويم فقط به نفع کي‌روش نيست.

نوري درباره خداحافظي مهدي رحمتي از تيم ملي خاطر نشان کرد:

در چند روز گذشته در هتل المپيک رحمتي را ديدم او نظر خاص خودش را دارد و من نمي‌توانم درباره اين موضوع دخالت کنم. چون نمي‌دانم درست‌ و حسابي چه اتفاقي افتاده اما رحمتي و امثال او براي تيم ملي زحمت کشيده‌اند و بايد قدر آنها را بيشتر دانست.

کاپيتان ملوان درمورد حمايت‌هاي هواداران اين تيم در چند وقت اخير نيز تاکيد کرد:

 من از تمام هواداران خونگرم انزلي که در بارش سيل‌آسا ما را تحمل کردند و به ورزشگاه آمدند تشکر ويژه‌اي دارم. آنها در دربي گيلان هرگز به داماشي‌ها بي‌احترامي نکردند و فقط ملوان را تشويق کردند. برخلاف بازي رفت در رشت که هرچه دلشان خواست به ما گفتند. اين سه امتياز دربي را که ناقابل هم است تقديم آنها مي‌کنيم. من اميدوارم هواداران ملوان تا آخر ليگ حمايت کنند تا ما هم از خجالت آنها در بياييم.

نوري در پايان درباره انتقادهاي برخي از پيشکسوتان ملوان از اين تيم در هفته‌‌هاي گذشته يادآور شد:

 همه ايران بدانند ملوان با پيشکسوتانش زنده است. در مکتب ملوان احترام به پيشکسوت حرف اول را مي‌زند. متاسفانه وقتي ملوان نتيجه نمي‌گيرد هيچکس سر حال نيست اما من به عنوان کوچکترين عضو ملوان از همه اين بزرگان مي‌خواهم که اگر با اين حاشيه‌ها روبرو شديد بيايند و به ما کمک کنند تا بحران‌ها را کنار بگذاريم. با صحبت و انتقاد دردي از ملوان دوا نمي‌شود. اگر بزرگان ملوان هميشه کنار ما باشند مي‌توانيم سربلند باشيم چون اگر آنها بخواهند از ما انتقاد کنند قطعا جوانترها دلسرد مي شوند. ما به کمک بزرگاني مثل صالح‌نيا و خيلي ديگر نياز داريم. از همه مي‌خواهم که در اين شرايط يار ملوان باشند. مثل ايران‌دوست که با حضور در تمرينات و حتي رختکن ملوان به ما روحيه دادند. اينها سرمايه باشگاه ملوان هستند که اين تيم را آسيايي کردند و با تجارب آنها و کادر فني خوبمان راحت‌تر مي‌توانيم به اهدافمان برسيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.