من و چند بازيکن به يک شرط به ملوان برمي گرديم

 

بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: برخلاف آنچه گفته مي‌شود ازبکستان را نه با خوش شانسي بلکه با کار تاکتيکي برديم.

پژمان نوري در مورد برتري ايران برابر ازبکستان گفت: شايد به خاطر اينکه در دقيقه 94 گل زديم مي‌گويند خوش شانس بوديم وگرنه ما يک گل کاملا تاکتيکي و تمرين شده به ازبکستان زديم. اينکه ازبک‌ها بيشتر صاحب توپ و ميدان بودند خواسته کي‌روش بود تا به آنها فضا بدهيم و بعد به اين تيم ضربه بزنيم. حضور انصاري‌فرد و خلعتبري در نيمه دوم حساب شده و روي تفکر کي‌روش بود.

وي ادامه داد: ازبکستان سه فرصت گلزني داشت که يکي بخاطر اشتباه ما بود، ديگري از روي يک ضربه ايستگاهي به وجود آمد و فقط يک موقعيت گل آنها روي کار تاکتيکي بود. مهدي رحمتي هم درون دروازه‌ ايستاده که توپ بگيرد و او هم يکي از بازيکنان تيم ما است.
نوري در مورد ديدار سه شنبه آينده با قطر عنوان کرد: قطر و ازبکستان حريفان اصلي ما براي صعود به جام جهاني هستند. سه امتياز از ازبکستان گرفتيم و در بازي با قطر که ديدار سختي هم هست اگر بتوانيم پيروز شويم 50 درصد راه صعود به جام جهاني را طي مي‌کنيم. براي پيروزي در اين بازي به ميدان خواهيم رفت.
بازيکن فصل گذشته الامارات در مورد تيم فصل آينده‌اش گفت:  قراردادم با الامارات تمام شد و اگر تکليف باشگاه ملوان مشخص شود و اين تيم فصل آينده تيم خوبي بخواهد روانه مسابقات کند، من و چند بازيکن سابق ملوان به اين تيم برمي‌گرديم. ظاهرا قرار است که در يکي دو روز آينده وضعيت واگذاري ملوان مشخص شود.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.