من متوجه شعارهای گیلکی نمی‌شوم ولی انزلیچی ها تیم خود را تشویق خواهند کرد

امیرحسین فشنگچی در گفت‌وگویی درباره شکست یک بر صفر ملوان مقابل صبای قم در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: زمانی که در اوایل بازی 10 نفره شدیم شیرازه تیم از هم پاشید اما به مرور بهتر شدیم و می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.
به گزارش Malavan.ir وی درباره بازی روز پنج‌شنبه مقابل داماش گفت: امیدوارم در حضور هواداران‌مان این تیم را شکست دهیم و 3 امتیاز بازی را کسب کنیم تا شکست مقابل صبا را فراموش کنیم. پیروزی مقابل داماش از نان شب برای هواداران ملوان واجب‌تر است. در انزلی متوجه شدم دربی گیلان از دربی تهران برای آنها مهم است و ارزش بیشتری دارد. این نخستین تجربه من در دربی گیلان است.
فشنگچی عنوان کرد: داماش اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کرده و تنها چند بازیکن امید که قبلا همبازی من بودند به این تیم اضافه شده‌اند. آنها تیم بدی ندارند و مقابل ما دست و پا بسته نخواهند بود.
وی درباره شرایط خود پس از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به ملوان تصریح کرد: خدا را شکر شرایطم بد نیست. به ملوان دیر اضافه شدم و به همین دلیل تمرینات فشرده‌ای را پشت سر گذاشتم. مصدومیت کوچکی دارم که امیدوارم تا پیش از بازی با داماش برطرف شود.
هافبک ملوان در خصوص جو دربی گیلان و همچنین شعارهایی که هواداران این دو تیم علیه هم سر می‌دهند، اظهار داشت: کم و بیش درباره جو دربی گیلان اطلاع دارم. مطمئنا هواداران هر دو تیم سعی دارند تیم خود را تشویق کنند ولی از هواداران ملوان می‌خواهم بدون توجه به تیم حریف فقط ملوان راتشویق کنند. البته من متوجه شعارهای گیلکی نمی‌شوم.
فشنگچی اضافه کرد: دربی گیلان با دربی استقلال و پرسپولیس تفاوت دارد ولی حساسیت‌های آن با دربی تهران یکی است. با این حال من برای این دیدار استرس ندارم.
وی درباره دارگون اسکوکیچ سرمربی ملوان انزلی گفت: او مربی خیلی خوبی است و پتانسیل زیادی دارد و اگر در ایران بماند از وی چیزهای زیادی خواهید شنید.

منبع : تسنیم

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.