من فوتبال ساحلي را در ايران راه‌اندازي کردم

صادق درودگر که به استقبال تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در فرودگاه رفته بود در مورد دليل حضورش گفت: زماني مسئول فوتبال ساحلي بودم و فوتبال ساحلي را من در ايران راه‌اندازي کردم. ضمن اينکه سه بازيکن خودم هم در اين تيم بودند و براي استقبال از آنها و همچنين ساير عزيزان به فرودگاه آمدم. اين موفقيت را تبريک مي‌گويم. وقتي تيمي قهرمان مي‌شود وظيفه هر مسئولي است که براي گفتن تبريک و خسته نباشيد به استقبال تيم بيايد.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،وي ادامه داد: تيم ملي فوتبال ساحلي قهرماني خوبي به دست آورد ضمن اينکه باشگاه ملوان تنها تيم ليگ برتري است که تيم فوتبال ساحلي دارد.

درودگر در مورد پس‌رفت فوتسال و پيشرفت فوتبال ساحلي، گفت:‌ هرکاري که با عشق و علاقه انجام شود نتايج بهتري مي‌گيرد. شهرياري هم با علاقه‌مندي فوتبال ساحلي را اداره مي‌کند.

مديرعامل ملوان در مورد اينکه سازمان ليگ گفته است سه بازيکن جديد استقلال از نظر قانوني مي‌توانند مقابل اين تيم بازي کنند، گفت: هرگز نمي‌توانند زيرا يک بازيکن نمي‌تواند در يک نيم‌فصل براي دو تيم بازي کند بخشنامه‌اي هم که ارائه شده مغاير با قانون است و اين مسئله را پيگيري مي‌کنيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.