من عاشق مردم انزلی هستم

فيروز کريمي پس از تساوي بدون گل تيمش برابر ملوان گفت:

با وجود بازي خوبي که برگزار شد هيچ‌کدام از دو تيم نتوانستند به گل دست پيدا کنند. برخلاف چيزي که فکر مي‌کردم هر دو تيم فارغ از نتيجه بسيار خوب بودند و بازي خوب شروع شد و دو تيم موقعيت داشتند. بعد از دقيقه 42 که دروازه‌بان ملوان روي بازيکن ما خطا کرد و ما فکر مي‌کرديم داور بايد بازيکن آنها را اخراج کند و تيم آنها 10 نفر شود اين اتفاق نيفتاد و ما مجبور شديم در تيم خود دست به تعويض بزنيم و همين موضوع روي روند کار ما تأثير داشت. به نظرم داور روي عدم بازي زيبا در نيمه دوم تأثير زيادي داشت.

کريمي در مورد شرايط بازي گفت: به غير از 10 دقيقه آخر که ملوان فشار زيادي به دروازه ما آورد و ما مجبور به عقب‌نشيني شديم قصد بازي دفاعي نداشتيم و هر دو تيم بازي قابل قبولي ارائه کردند.

وي در مورد تعداد تيم‌هاي حاضر در ليگ نيز گفت: فوتبال ما پتانسيل 18 تيمي شدن را دارد و چند سال است که اين موضوع را تجربه مي‌کنيم. تصميمي که براي 16 تيمي کردن ليگ گرفتند تأثير بدي روي روند ليگ گذاشت. تعدادي از تيم‌ها تکليف‌شان مشخص بود اما 10 تيم 50 درصد از آنها احتمال سقوط‌شان مي‌رفت با ترس، استرس و حرکات غير ورزشي مانند وقت‌کشي در بازي‌ها ليگ را ادامه دادند و نتيجه همين ليگ باعث شد که تيم ملي‌اي داشته‌ باشيم که آرزو کنيم در گروه 4 تيمي سوم شود و صدمه اصلي به فوتبال خورد.

سرمربي تيم پيکان افزود: اگر به جام جهاني نرويم کادر فني تيم ملي بايد پاسخگو باشد و بايد يقيه سرمربي تيم ملي را بگيريم فدراسيون براي اين تيم ملي سنگ تمام گذاشت و هرآنچه آنها گفتند انجام داد.

کريمي تصريح کرد: روزي که ازبکستان را برديم به خاطر دعاي خير مردم بو.د ولي من همان موقع گفتم کار سختي در پيش‌رو داريم حالا ما بايد تلاش کنيم و از خدا بخواهيم تيمي که قبل از اين در صدر فوتبال آسيا بود در گروه خود به عنوان سوم برسد و به عنوان تيم پنجم براي رقابت جام جهاني بجنگد.

کريمي در پايان در مورد حضور خود در فصل آينده ليگ برتر گفت: من فقط مي‌خواهم به فوتبال کشور خدمت کنم.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.