من به ملوان نیامده‌ام که به این زودی بروم

پژمان نوری در گفت‌وگویی ضمن تکذیب اخباری مبنی بر اینکه برای ملوان شرط گذاشته که فصل آینده در این تیم بماند، گفت:

 من ملوان را با همه تمام وجودم دوست دارم و عاشق این تیم هستم. هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم که بخواهم برای ملوان؛ این باشگاه بزرگ شرط بگذارم. اما متاسفانه برخی‌ها در رسانه‌ها مسائلی را مطرح کردند که واقعا متاسفم. این موضوع اصلا درست نیست و مطمئن باشید من همیشه با تمام وجود گزینه اولم برای بازی کردن ملوان‌ است. در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفتیم اما متاسفانه واقعیت را باید بگوییم که اکنون شرایط خوب نیست. چون مشکلات زیادی دارد که همه این مشکلات در نیم به وجود آمدند. فقط در بازی مقابل داماش در نیم فصل دوم پیروز شدیم و در سایر بازی‌ها نتایج را واگذار کردیم و یا مساوی شدیم. دراین خصوص مشکلات زیادی بود که دست به دست هم داد تا این اتفاقات بیفتد.

کاپیتان انزلی‌چی‌ها در پاسخ به سوالی که واقعا مشکلات چه چیزی بود؟ گفت:

 یک سری این مشکلات به مدیریت برمی‌گردد که به موقع خودش شارژ مالی نکرد. اما همه چیز به مشکلات مالی ختم نمی شود چرا که به تیم ما حاشیه وارد شد. همیشه گفته‌ام هر وقت ملوان حاشیه به سراغش بیاید نتیجه نمی‌گیرد.

وی افزود:‌ همه در نتیجه نگرفتن ملوان مقصر هستیم از حسین هدایتی گرفته تا مدیرعامل و بازیکنان و حتی تدارکات تیم. چون در نیم فصل دوم هیچ چیز سرجایش نبود ما به نتایج خوب نرسیدیم. متاسفانه اکنون هم ، لحظه شماری می‌کنیم که فصل تمام شود. این اصلا برای ملوان خوب نیست. ما یک بازی بسیار مهم و حساس را مقابل پرسپولیس داریم. چون اگر مقابل این تیم به نتیجه برسیم به نوعی دل مردم را بابت نتایج تلخ نیم فصل دوم دوباره به دست آورده‌ایم که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

کاپیتان ملوان در پاسخ سوالی که بالاخره فصل آینده در این تیم می‌مانید یا خیر، گفت:

من به ملوان نیامده‌ام که به این زودی بروم، آمده‌ام تا با هوادارانش و این تیم زندگی کنم. اصلا فکر رفتن نیستم. با آرزوهای خیلی بزرگی امسال به این تیم آمده‌ام. ولی متاسفانه مسائل دست به دست هم داد که به نتیجه نرسیم. قطعا اگر برای فصل آینده بخواهیم برای قهرمانی بجنگیم باید بیشتر تلاش کنیم. چون همه بچه‌ها دوست دارند که ماندگار باشند و فقط باید مسئولان کمی تلاش کنند.

نوری در پاسخ سوالی که برخی‌ها می‌گویند کادر فنی مقصر ناکامی‌های ملوان است، یادآور شد:

ما با تغییر کادر فنی در اوایل راه خوب نتیجه می‌گرفتیم و چند بازی را بردیم. ولی به نظرم حاشیه و بدشانسی و مهمتر از همه بی‌دقتی خودمان یعنی من کاپیتان با سایر بازیکنان،به جز هواداران باعث شد به هدفمان نرسیم. یعنی تلاش صد درصد را نکردیم و به نظرم همه مقصریم و نباید یک یا دو نفر را مقصر بدانیم. اما انزلی‌چی‌های فوتبال ایران بدانند سال دیگر این تیم می‌تواند با حضور آنها نتیجه بگیرد پس بهتر است از حالا به فکر خدمت به ملوان، هوادارانش و انزلی باشم.

نوری در پایان در خصوص شرایط تیم ملی نیز گفت:

همه می‌دانند که بازی آینده تیم ملی مقابل قطر بسیار سخت، حساس و مهم است. اما اگر وحدت قبل از بازی با کره پیش آید مطمئن باشید ما نتیجه می‌گیریم. اگر به جام جهانی برویم همه سربلندیم در غیر این صورت از نونهالان گرفته تا بزرگسالان 10 سال فوتبال ما به عقب بر می‌‌گردد. پس رسانه‌ها و مسئولان به گوش باشند چون تیم ملی نیاز به حمایت دارد. من هم اگر توانستم دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشم مطمئن باشید از هیچ تلاشی برای موفقیت فوتبال کشورم دریغ نخواهم کرد و بیشتر و حتی بهتر از قبل می‌جنگم تا انشاالله کمک تیم ملی باشم. چون آرزوی قلبی‌ام رفتن تیم ملی به جام جهانی است تا دل مردم ایران و سراسر جهان خوشحال شود.

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.