من بدهی به کسی ندارم

حسین هدایتی در گفت و گویی در مورد جذب خلعتبری با خبرگزاری فارس مصاحبه ای انجام داده است که فقط قسمت مربوط به تیم ملوان را در زیر می توانید بخوانید :

به گزارش Malavan.ir هدایتی در پاسخ سوالی که صادق درودگر اعلام کرده بهتر است شما اول پول ملوان را بدهید و بعد برای پول خلعتبری اقدام کنید، گفت: اولا باورم نمی‌شود که درودگر این حرف‌ها را زده باشد اما چنانچه ایشان این حرف‌ها را بزند فقط می‌توانم بگویم، متاسفم. من فصل گذشته جدا از خرید 70 درصد سهام ملوان و کمک چند میلیاردی‌ام به این تیم، قرار نبود کار دیگری انجام دهم اما ایشان بهتر می‌داند من 8 میلیارد به ملوان پرداخت کردم و از این پول فقط160 میلیون تومان مانده است.

وی افزود: روز گذشته هم با درودگر تماسی داشتم تا بیاید و پولش را بگیرد و این 160 میلیون نماند. ایشان هم از دیروز تا الان دفتر ما را سرکار گذاشته است. من همیشه می‌گویم اسب پیشکش را دندانش را نمی‌شمارند.

آقای درودگر عزیز، ضمنا علی رغم ارادتی که به شما دارم من به عشق انزلی، فوتبالیست‌های سابقش و مردم تصمیم به کمک گرفتم تا به این تیم خدمت کنم و اگر نامهربانی نمی‌دیدم باز هم خدمتم را ادامه می‌دادم اما نشد. کارهای بسیار خوبی در ملوان شده است، پس نباید با نامهربانی جواب آنها را داد.

هدایتی تاکید کرد: البته من قول دادم که در فصل جدید یک میلیارد تومان علی رغم اینکه دیگر در ملوان سمتی ندارم و حتی مالک هم نیستم به این تیم پرداخت کنم که سر قولم هم هستم. بنابراین من بدهی به کسی ندارم و معتقدم با توجه به برپایی حماسه سیاسی کشور همه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آماده برای حماسه اقتصادی باید باشیم که انشاالله با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این اتفاق خواهد افتاد.

منبع : خبرگزاری فارس

12 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.