منم از چند تيم ديگر پيشنهاداتي دارم

مازيار زارع در خصوص شرايط تيم در مسابقات فصل گذشته ليگ برتر، اظهار داشت:

ما در نيم فصل دوم نتوانستيم آن طور که بايد و شايد در حد نيم فصل اول ظاهر شويم و در نهايت شرايطي پيش آمد که خود ما پيش‌بيني نمي‌کرديم.

وي با بيان اينکه اتفاقات گذشته را بايد فراموش کرد، گفت:

متاسفانه نتايجي که گرفتيم باعث شد که نتوانيم خواسته‌هاي هواداران و هدف خودمان را برآورده سازيم. شايد به لحاظ فوتبالي در نيم فصل دوم فوتبال بهتري را ارائه کرديم اما در نيم فصل دوم هم ادامه داشت، مي‌توانستيم سال خوبي را پشت سر بگذاريم.

هافبک تيم ملوان بندر انزلي در خصوص اينکه با جدايي فرهاد پورغلامي در نيم فصل دوم اين تيم دچار افت شد، اظهار داشت:

ما بعد از جدايي پورغلامي 4 برد پي‌در پي را آورديم و اگر تيم به مسائل حاشيه‌اي کشيده نمي‌شد، مي‌توانستيم نتايج بهتري هم بگيريم هرچه بود تمام شد دوست ندارم در مورد گذشته حرفي بزنم. واقعيت اين است که ما بازيکنان خوب کار نکرديم و همه مقصر بوديم. به هيچ وجه نمي‌توانيم بگوييم که بازيکنان در عدم نتيجه‌گيري تيم در نيم فصل دوم مقصر نبودند. با اين حال بايد از گذشته درس بگيريم تا در آينده از آنها استفاده کنيم.

زارع در پاسخ به اين سؤال که از حضور در ملوان پشيمان نيست، عنوان کرد:

پشيمان نه، اما به هرحال وقتي برخي موضوعات را مي‌بينم و مي‌شونم، ناراحت مي‌شوم از حضورم در تيم ملوان منتي نيست. ولي وقتي برخي مسائل را ديدم دلگير شدم.

وي افزود: من چند سال در تيم ملوان بازي کرده بودم و تاکنون در مکتب ملوان جوّ سنگيني که در اين فصل بود را نديده بودم. طوري شده بود که همه به جان هم مي‌افتاديم. در گذشته بين بازيکنان رفاقت خوبي برقرار بود اما امسال بين بازيکنان هم اختلافاتي وجود داشت. هواداران و کادر فني را نمي‌گويم اما در تيم حاشيه زيادي بود.

زارع در خصوص تمديد قراردادش با تيم ملوان بندرانزلي گفت:

تا 10 روز آينده با مديريت باشگاه ملوان صحبت خواهم کرد اما فعلا هيچ چيز مشخص نيست. هنوز 60 درصد مبلغ قرادادم از سال گذشته را دريافت نکردم. در وهله اول بايد در اين ارتباط صحبت کنيم.

اين هافبک تيم ملوان اضافه کرد:

من از چند تيم ديگر پيشنهاداتي دارم اما بايد ببينم وضعيت تيم ملوان به کجا مي‌کشد. وضعيت قراردادمان در سال گذشته هنوز مشخص نيست و ما پولي از باشگاه ملوان دريافت نکرديم.

زارع در خصوص واگذاري مالکيت باشگاه ملوان بندرانزلي از سوي حسين هدايتي، گفت:

من هم به طور شفاهي اين موضوع را از برخي دوستان شنيدم اما در جريان ريز اين موضوع قرار ندارم. در طول فصل هم سعي کردم با توجه به حواشي که در نيم فصل دوم اطراف تيم بود، صحبتي نکنم و پس از آخرين بازي تيم ملوان يک صحبت‌هايي را انجام دادم ولي اميدوارم هر چه پيش مي‌آيد در نهايت به سود تيم مردمي ملوان انزلي باشد.

زارع در خصوص احتمال بازگشتش به تيم ملوان انزلي اظهار داشت:

اولا فکر نمي‌کنم اصلا باشگاه پرسپوليس به اين موضوع حتي فکر بکند که من به اين تيم برگردم. من هم به اين موضوع فکر نکردم و با توجه به اتفاقاتي که در ورزشگاه در جريان بازي پرسپوليس و ملوان رخ داد، بسيار بعيد است دوباره شرايطي فراهم شود که به اين تيم برگردم. باشگاه پرسپوليس همين روزها دغدغه انتخاب سرمربي دارد و باخبر شدم محمد مايلي‌کهن جدي‌ترين گزينه سرمربيگري اين باشگاه است و اگر اين اتفاق رخ دهد، افتخار خواهم کرد که يک انزلي‌چي سرمربي پرسپوليس شده است.

زارع در خصوص عدم حضورش در اردوي تيم ملي، گفت:

آقاي کي‌روش تاکيد داشت اگر من در تيم ملوان حتي در دو بازي در خط دفاع به ميدان بروم، صددرصد به تيم ملي دعوت خواهم شد ولي من در باشگاه در پست هافبک بازي مي‌کردم. کي‌روش حتي پيغام داد که اگر در خط دفاعي بازي کنم، مي‌توانم کمک زيادي به تيم ملي داشته باشم، متاسفانه اين امر محقق نشد اما وقت زياد است تا مجدد به تيم ملي دعوت شوم.

وي در خصوص اينکه تاکنون سابقه بازي در خط دفاعي را داشته است يا نه، گفت:‌

من در بازي تيم ملي مقابل تونس در خط دفاعي بازي کردم و در تمريناتم به عنوان بازيکن خط دفاعي ظاهر مي‌شدم. با اين حال دعوت شدن و يا نشدن من مهم نيست بلکه مهم موفقيت تيم ملي در راه صعود به جام جهاني است.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.