منظور درودگر امسال نبود

پژمان نوری در گفت‌وگویی ، در خصوص بازی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عمان اظهار داشت:

متاسفانه در این دیدار بازی بسیار ضعیفی را به نمایش گذاشتیم و دلیل اصلی این موضوع هم هوای گرم مسقط بود.

وی افزود: ما ساعت ۱۷ باید در عمان به میدان می‌رفتیم و از ساعت ۱۶ برای گرم کردن به ورزشگاه آمده بودیم. همان لحظه فهمیدیم که هوا بسیار وحشتناک است و به همین دلیل 20 دقیقه اول بازی خیلی خوب بودیم اما دوباره روی ضربات ایستگاهی دروازه ما باز شد.

نوری ادامه داد: حالا باید به بازی سخت و حساس قطر فکر کنیم. قطعا هوا در قطر مانند هوای عمان وحشتناک گرم است و بزرگترین حریف تیم ملی، آب و هوای قطر است که امیدوارم فکری به حال این موضوع شود.

وی خاطر نشان کرد: البته اردویی که کی‌روش در دوبی ترتیب داده به نظرم کمک بزرگی به تیم ملی خواهد کرد و با شرایط آب و هوای قطر بیشتر آشنا شود. ما باید قطر را ببریم چون اگر این اتفاق رخ ندهد سومی ما هم در گروه سخت می‌شود.

نوری در خصوص اظهارات درودگر که در اردوی تیم ملی مدیری باشگاهی به او پیشنهاد یک میلیارد و 300 میلیونی داده، گفت:

این صحبت‌های درودگر و داستان مربوط به امسال نمی‌شود بلکه به پارسال برمی‌گردد. من تا این لحظه هیچ صحبت و پیشنهادی نداشتم تا ببینیم خدا در آینده چه چیزی می‌خواهد.

نوری در پایان درباره شرایط ملوان و خط خوردنش از تیم ملی نیز گفت: امیدوار هستم که وقت را از بین نبریم و مسئولان فکری به حال ملوان بکنند تا دوباره دچار مشکلات نشویم. قطعا خط خوردنم از تیم ملی نظر کی‌روش بوده اما از صمیم قلب آرزو دارم که تیم ملی در 3 بازی آینده با پیروزی‌های شیرین به جام جهانی راه پیدا کند تا دل مردم شاد شود.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.