ملوان 7 سال است به پرسپولیس در انزلی نباخته است

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس دو تيمي که اين روزها در اوج هستند در انزلي به مصاف يکديگر مي‌روند. تجربه ثابت کرده که زمين انزلي اين روزها شرايط خوبي ندارد و بازي زميني روي آن دشوار است و به التبع همين موضوع دو تيم بازي رو احتمالا در هوا دنبال کنند. ملوان مدت‌هاست که علاوه بر امتياز گيري بازي‌هاي خوبي را به نمايش مي‌گذارد. از طرف ديگر پرسپوليس هم اين روزها صدرنشين ليگ برتر است و براي حفظ اين جايگاه تنها به سه امتياز فکر مي‌کند. علي دايي براي اين ديدار حتما بر روي توانايي‌هاي هوايي سيدصالحي و حاتمي حساب مي‌کند.

از نکات جالب تقابل‌هاي دو تيم در انزلي، شکست ناپذيري هفت ساله ملوان برابر سرخ‌پوشان پايتخت است و اگر اسکوچيچ در اين ديدار بازنده نباشد اين رکورد هشت ساله مي‌شود. پرسپوليس آخرين بار در اسفند سال 84 ملوان را در انزلي شکست داده و پس از آن يا برابر اين تيم به تساوي دست يافته و يا شکست خورده است.

از تقابل‌هاي خاص اين ديدار مي‌توان به حضور اميرحسين فشنگچي هافبک سال گذشته پرسپوليس و مازيار زارع در ملوان اشاره داشت. همچنين سيدجلال حسيني مدافع ملي‌پوش پرسپوليس نيز از کساني است که سابقه بازي در ملوان را دارند.

ديدار رفت دو تيم با برتري يک بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.