اختصاصی : ملوان 0 – 0 نفت تهران (+حاشیه)

به گزارش اختصاصی Malavan.ir تیم فوتبال ملوان بندرانزلی توانست در یک بازی تماشاگر پسند یک امتیاز ارزشمند خارج خانه را کسب کند.
حدود 200 تماشاگر از این بازی دیدن کردن که می توان گفت 190 نفر آنها ملوانی بودن که به شدت تیم را تشویق کردن و به نمایندگی از هواداران ملوان خواستار بخشوده شده آن دسته از تماشاگران مقابل دیدار خانگی سایپا شدن .
تک تک بازیکنان قدیمی ملوان حاضر در تیم نفت تهران تشویق شدند . مهدي هاشمي‌نسب ، سوشا مکانی ، مارکار آقاجانيان دستيار کارلوس کي‌روش و فرماندار بندر انزلی جناب آقای سعادتمند داوودی در ورزشگاه حاضر بودند همچنین مهدي دغاغله مهاجم ملوان در دقيقه 28 به علت آسيب ديدگي از ناحيه کشاله پا تعويض شد و اسماعيل صمدي جاي او را گرفت.
به گزارش اختصاصی خبرنگار Malavan.ir در دقایق پایانی بازی چند حرکت مشکوک در پشت 18 قدم که داور از آنها به راحتی گذشت که باعث اعتراض هواداران ملوان شد که با شعار داور دقت کن را سر دادن که پس از آن نیروی انتظامی خواستار ساکت کردن تماشاگران ملوان را داشتند که درگیری لفظی پیش آمد که با کمک صادق درودگر ، مدیر عامل ملوان هم نیروی انتظامی و تماشاگران را به آرامش دعوت کرد.

ترکیب ملوان :

سرگی پاشینکو ، احمد آهی ، سیامک کوروشی ، احمد مهدی زاده، امیرحسین فشنگچی ، کاپیتان مازیار زارع ، سعید یوسف زاده، محسن یوسفی، مهدی دغاغله ، سهیل زحمانی و مهدی شیری یازده مرد ملوان را تشکیل دادند .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.