امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۰:۵۸:۵۸ - جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملوان ۰ – پدیده ۰؛ پاشنکو مانع شکست
به گزارش “ورزش سه”، بازی هفتم دو تیم ملوان و پدیده در حالی که هم مشهدی ها و هم انزلی چی ها به سه امتیاز آن نیاز داشتند، بعد از سپری شدن ۹۰ دقیقه بازی کسالت آور به تساوی بدون گل رسید تا دو تیم فقط یک امتیاز به اندوخته امتیازات خود در جدول اضاف […]

به گزارش “ورزش سه”، بازی هفتم دو تیم ملوان و پدیده در حالی که هم مشهدی ها و هم انزلی چی ها به سه امتیاز آن نیاز داشتند، بعد از سپری شدن ۹۰ دقیقه بازی کسالت آور به تساوی بدون گل رسید تا دو تیم فقط یک امتیاز به اندوخته امتیازات خود در جدول اضاف کنند.

هفته هفتم لیگ برتر، دوره پانزدهم، ورزشگاه تختی انزلی، ساعت ۱۶:۳۰ تماشاگر: ۳۰۰۰ نفر
داور: جواد شرفی کمک ها: حمزه علی سلیمی ، سعید آل‌وردی
اخطلر:۶۶ محمدرضا ناصحی – پدیده

ملوان بندرانزلی: سرگئی پاشنکو،عزت الله پورغاز، محمد حسین کنعانی، عزیز معبودی، حسین ماهینی، سعید یوسف زاده(۶۸ فرزاد حاتمی)، مازیار زارع ، صادق محرمی، شهاب کرمی، جلال رافخایی(۷۷ محمد آبشک)و محمد رضی پور(۶۸ رضا درویشی)
سرمربی: حمید استیلی

پدیده مشهد: مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، محمود خمیسی، محمدرضا ناصحی، کریم احمدی، حسین بادامکی، محسن یوسفی(۸۱ حسین مهربان)، میرمهدی خیری(۷۴ میلاد غریبی)، ابوالحسن جعفری، میثم نقی زاده و یونس شاکری
سرمربی: رضا مهاجری

شرح بازی:

این دو تیم در حالی در این بازی به مصاف یکدیگر رفتند که سه امتیاز این بازی برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار بود اما در نیمه اول این بازی دو تیم نتوانستند حملات چندانی روی دروازه یکدیگر پدید بیاورند، البته نکته جالب در این نیمه بازی ملوانان بود که با توجه به در اختیار داشتن توپ و میدان عقب بازی می کردند و حملات زهرداری را روی دروازه حریف مشهدی به وجود نیاوردند. آنها در این نیمه یک پنالتی نیز به پدیده ای ها دادند اما حریف مشهدی ملوانی ها نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
در نیمه دوم انزلی چی ها کمی رو به جلوتر بازی کردند و توانستند باعث عقب نشستن پدیده ای ها شوند اما تا پایان نتوانستند کاری از پیش ببرند، ملوانی ها در این نیمه سعی کردند استفاده بهتری از ضربات شروع مجدد خود داشته باشند و یکبار نیز تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند اما تاپایان هیچکدام از دو تیم نتوانستند به دیگری برتری پیدا کنند و با همان تساوی بدون گل بازی را به پایان ببرنا تا ملوانی ها ۱۱ امتیازی شوند و پدیده ای ها نیز ۹ امتیاز را برای خود ذخیره کنند.

دقایق حساس:

دقیقه ۸ – محسن یوسفی که پشت محوطه جریمه ملوانی ها صاحب توپ شد شوتی را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ از کنار دروازه انزلی چی ها به بیرون رفت.
دقیقه ۳۳ – ضدحمله پدیده ای ها با حرکت تند و تیز شاکری انجام شد و وی این توپ را روی دروازه ملوان فرستاد و یوسفی از درون شش قدم ملوانی ها این توپ را به بیرون زد.
دقیقه ۳۶ – با خطای پورقاز روی شاکری، یک ضربه پنالتی نصیب پدیده ای ها و محسن یوسفی پشت این توپ ایستاد و ضربه خود را روانه دروازه ملوانی ها کرد اما پاشنکو با واکنشی به موقع این توپ را دفع کرد تا مشهدی ها در دو روز پیاپی دو پنالتی را از دست بدهند.
دقیقه ۳۶ – با خطای پورقاز روی شاکری، یک ضربه پنالتی نصیب پدیده ای ها و محسن یوسفی پشت این توپ ایستاد و ضربه خود را روانه دروازه ملوانی ها کرد اما پاشنکو با واکنشی به موقع این توپ را دفع کرد تا مشهدی ها در دو روز پیاپی دو پنالتی را از دست بدهند.
دقیقه ۵۵ – ضربه کرنر تیم پدیده از جناح چپ روی دروازه ملوان فرستاده شد اما این توپ بدون برخورد به کسی به طرز خطرناکی به سمت دروازه این تیم رفت و در نهایت پاشنکو با واکنشی به موقع توپ را دفع کرد.
دقیقه ۵۶ – محمد رضی پور، هافبک جوان و تکنیکی انزلی چی ها پس از جا گذاشتن بازیکن روبروی خود ضربه محکمی را روانه دروازه پدیده کرد اما این توپ با فاصله کمی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.
دقیقه ۶۷ – سانتر بلند ماهینی با ضربه سر کنعانی روبرو شد و موقعیت خطرناکی را روی دروازه پدیده ایجاد کرد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه ۸۰ – سانتر آبشک درون محوطه جریمه پدیده را حسین ماهینی با یک ضربه سر زیبا به سمت دروازه این تیم زد اما این توپ به تیرک دروازه برخورد کرد.

بهترین بازیکن:

می توان از سرگئی پاشنکو به عنوان بهترین بازیکن این بازی نام برد، دروازه بان مولداویایی ملوانی ها امروز توانست با مقاومت در مقابل پنالتی پدیده ای ها دروازه تیمش را بسته نگه دارد و باعث شود انزلی چی ها در این بازی حداقل یک امتیاز را کسب کنند.

اتفاق ویژه:

در این بازی که ۹۰ دقیقه آن در سردی به سر می برد شاید پیدا کردن اتفاق ویژه کمی سخت باشد اما حمایت عجیب هواداران ملوان پس از تعویض دوم این تیم را شاید می توان عجیب ترین اتفاق این بازی دانست. آنها پس از تعویض محمد رضی پور اعتراضاتی به حمید استیلی داشتند و بابت تعویض این بازیکن جوان دلخور بودند.

حاشیه بازی:

*پژمان نوری و آرش افشین، دو بازیکن تاثیرگذار انزلی چی ها، در این بازی به دلیل مصدومیت حضور ندارند.
*دو تیم در ابتدای این بازی به دلیل عزای عمومی مربوط به وقایع حجاج، با یک دقیقه سکوت این بازی را آغاز کردند.
*پاشنکو قبل از مهار پنالتی یوسفی به سمت زارع رفت و از او نکته ای را پرسید، شاید این مشورت پاشنکو به دلیل حضور یوسفی در لیگ گذشته و در بین انزلی چی ها بود.
*هواداران تیم ملوان از تعویض محمد رضی پور بازیکن جوان تیمشان ناراحت بودند و با شعارهایی این مطلب را به گوش استیلی رساندند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب