ملوان در 90 دیشب

احمدزاده که به خاطر اظهاراتش دربازي با پرسپوليس از سوي کميته انضباطي، علاوه بر 2 ميليون تومان جريمه، ملزم به عذرخواهي هم شده بود با اعتراض به راي کميته انضباطي گفت: من ساليان زيادي است که در فوتبال هستم اما تابه حال چنين حکم عجيبي را نشنيده بودم.
من بايد عذرخواهي کنم يا تماشاگران که به ما فحاشي کردند؟ رئيس کميته انضباطي اگر مي‌خواهد بگويد که گيلاني بودن در راي دادنش تاثيري ندارد اين راهش نيست. من اين راي را قبول ندارم و عذرخواهي نمي‌کنم.

شاه حسيني، رئيس سابق کميته انضباطي که روي خط تلفني برنامه حاضر شده بود نيز در اين باره گفت:

 آن زمان که من رئيس کميته انضباطي بودم اگر قرار بود براي همه منازعات اهالي فوتبال در رسانه حکم صادر کنيم که تا الان تعداد بيشماري حکم صادر کرده بوديم. اگر قرار است چنين احکامي صادر شود بايد قانون براي همه يکسان باشد ، چرا با مديري که ادعا کرده مي‌خواهد سازمان ليگ را روي سر رئيسش خراب کند برخورد نمي‌شود؟ کميته انضباطي افرادي مثل احمدزاده و کربکندي را قرباني مي‌کند تا بگويد مقتدر است.

شاه‌حسيني بعضي از قوانين وضع شده در زمان مديريت فعلي کميته انضباطي را اختراعي و لکه ننگ آئين نامه دانست و افزود: 4 قانون اختراعي در مديريت فعلي داشتيم که آخرين آنها همين عذرخواهي بوده است و حکومت فعلي کميته انضباطي آنها را به وجود آورده است.

وي اضافه کرد: تا زماني که اساسنامه اصلاح نشود و تغيير در حلقه‌هاي مديريتي رخ ندهد مشتري برنامه90 زياد مي‌شود. ما در ناهنجاري‌ها در آسيا رتبه اول را دارا هستيم.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.