امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۷:۴۵:۵۴ - شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملوان در وضعیت اورژانسی
در روزهایی که تیم انزلی نه مالک دارد، نه مربی و نه بازیکن ملوان در وضعیت اورژانسی از همان زمان آشفتگی مدیریتی بار دیگر به ملوان بازگشت و مشکلات مالی به سراغ انزلی چی‌ها آمد، زمزمه‌های خداحافظی دراگان اسکوچیچ خبر از این می‌داد که او به احتمال زیاد سرمربی فصل آینده این تیم نخواهد بود. […]

در روزهایی که تیم انزلی نه مالک دارد، نه مربی و نه بازیکن
ملوان در وضعیت اورژانسی

از همان زمان آشفتگی مدیریتی بار دیگر به ملوان بازگشت و مشکلات مالی به سراغ انزلی چی‌ها آمد، زمزمه‌های خداحافظی دراگان اسکوچیچ خبر از این می‌داد که او به احتمال زیاد سرمربی فصل آینده این تیم نخواهد بود. تصمیمی که ملوان را بار دیگر به سمت سرمربی بومی سوق می‌داد تا تابوی مربی خارجی دوباره به این شهر بازگردد. ماجرا اما وقتی جدی شد که رییس هیأت مدیره ملوان در مصاحبه‌ای رسما اعلام کرد که اسکوچیچ دیگر سرمربی ملوان نخواهد بود و باشگاه ملوان سرمربی خود برای فصل آینده را انتخاب کرده و در روزهای آینده او را معرفی می‌کند؛ گزینه‌ای که با توجه به جو حاکم بر انزلی بدون شک یک گزینه بومی بود از بین مربیانی چون غفور جهانی، محمد احمدزاده، فرهاد پورغلامی، و نصرت ایراندوست!
حالا چند روزی می‌شود که خبری جدی درباره انتخاب قطعی سرمربی فصل آینده ملوان و کادر فنی او به گوش می‌رسد که جو انزلی را تا حدودی به هم ریخته. خبری مبنی بر اینکه نصرت ایراندوست، همان گزینه مدنظر هیأت مدیره باشگاه برای هدایت تیم ملوان است. علاوه بر این نادر عزت‌اللهی مربی تیم فوتبال نوجوانان ایران و محمد قدیر بحری هم دستیاران این مربی خواهند بود. همچنین منوچهر درجزی به عنوان مسوول آکادمی باشگاه ملوان انتخاب خواهد شد. البته حضور عزت‌اللهی در ملوان با موافقت مسوولان فدراسیون فوتبال صورت می‌گیرد.
در شرایطی که انتخاب ایراندوست، موافقان و مخالفان خاص خود را در انزلی به همراه دارد، افشای ماجرای چگونگی انتخاب این سرمربی و اتفاقات پشت پرده‌ای که در زمان حضور محجوب رخ داده است، موج جدیدی از جنجال‌های رسانه‌ای را در انزلی رقم می‌زند. اینکه به یکباره مشاور سابق مالک باشگاه لب به سخن می‌گشاید و درباره انتخاب ایراندوست می‌گوید: «متأسفانه باید بگویم سناریوی تغییر سرمربی در ملوان علی رغم میل هواداران و بازیکنان این تیم مدت‌ها پیش از پایان لیگ توسط محجوب رقم خورد. او به ما سفارش مذاکره با اسکوچیچ را داده بود تا پیش هواداران حفظ ظاهر کند اما پشت پرده با نصرت ایراندوست تمام کرده بود. دلیلش هم این بود که نمی‌خواست بیشتر از 200 میلیون برای کادر فنی هزینه کند و البته به موقعیت او نزد هواداران هم غبطه می‌خورد.»
در نظر بگیرید همه اینها در حالی اتفاق می‌افتد که داستان معرفی یک حامی مالی برای ملوان از سوی محجوب، به خودی خود قدم‌هایی است که مالک سابق باشگاه برمی‌دارد تا بار دیگر راه خود را به باشگاه باز کند و بر صندلی مالکیت باشگاه تکیه بزند آن هم در شرایطی که عده‌ای به شدت علیه او موضع گرفته‌اند و اعلام کرده‌اند در صورت بازگشت محجوب دست به افشاگری علیه او خواهند زد.
با اتفاقاتی که این روزها در انزلی رخ می‌دهد، بعید نیست که سردرگمی‌های این باشگاه در فصل آینده هم ادامه داشته باشد چرا که هنوز نام سرمربی ملوان اعلام نشده، او به محجوبی متصل شده که محبوبیتی بین انزلی چی‌ها ندارد. ضمن اینکه با اتفاقاتی که در ملوان رخ می‌دهد، احتمال بازگشت محجوب هم کاهش پیدا می‌کند و مسوولان شهر باید به دنبال مالک دیگری برای باشگاه باشند تا حداقل تیم خود را از بسیاری حرف و حدیث‌های به راه افتاده، حفظ کنند.
انگار نه انگار که ملوان طی فصل‌های گذشته چه آسیبی از همین به هم ریختگی‌ها دیده و چه مشکلاتی را بابت بلاتکلیفی‌هایش متحمل شده! وضعیت ملوان، فصل آینده اما وقتی بغرنج‌تر از همیشه می‌شود که شاید مهره‌هایی چون سید جلال رافخایی و مازیار زارع و بازیکنان توانمند دیگری که همیشه و در هر شرایطی به عنوان امید انزلی‌چی‌ها از آنها یاد می‌شد را دیگر در اختیار نداشته باشند چرا که این بازیکنان بیشتر از اینکه از مشکلات و بلاتکلیفی‌های باشگاه ناراحت باشند، از بی‌توجهی مسوولان شهر نسبت به این مشکلات به ستوه آمده‌اند و احتمال کوچ‌شان از انزلی شدت گرفته. به خصوص که همین مهره‌ها در مصاحبه‌های‌شان جسته و گریخته اعلام کرده بودند که در این سال‌ها تعصبشان به ملوان را ثابت کرده‌اند و نشان دادند تا آخر با ملوان هستند اما بی‌توجهی‌های مسوولان شهر به وضعیت ملوان دیگر برایشان قابل تحمل نیست.
در واقع امروز ملوان از هر جهت در معرض مشکلات متعددی قرار دارد که در صورت حل نشدن آنها، نمی‌تواند به عنوان یک تیم قوی در رقابت‌های فصل آینده حاضر شود چرا که براساس آنچه امروز از این تیم دیده می‌شود، ملوان در فصل آینده نه از جهت مدیریت و کادرفنی و نه از لحاظ بازیکن در موقعیت خوبی نخواهد بود مگر اینکه مسوولان شهر هرچه زودتر به خود آیند و فکری به حال اوضاع این تیم کنند.

روزنامه ایـــــران ورزشی شنبه 30 فروردیــــن 1393

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجتبی   فروردین ۳۰, ۱۳۹۳  

    یکی ازروزنامه های زرد ورزشی همین ایران ورزشی است لطفاگول نخورهوادار

  2. مجتبی   فروردین ۳۰, ۱۳۹۳  

    همه اینهایرای خراب کردن بخش خصوصی چون اکه باشه منافعشون درخطرمیافته


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب