ملوان در آستانه واگذاري به بخش خصوصي

به گزارش Malavan.ir محمدرضا بديعي‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنيم، با بيان اينکه مذاکراتي را در تهران و بندرانزلي با يک سرمايه‌گذار براي حل مشکلات مالي باشگاه ملوان در اين هفته و هفته گذشته انجام داده‌ايم، اظهار کرد: با ادامه روند مذاکرات به زودي مشکلات ملوان بر طرف مي‌شود.

وي با بيان اينکه فعلا نمي‌توانم جزئيات اين مذاکرات را مطرح کنم، افزود: از نماينده مردم انزلي در مجلس، فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه انزلي تشکر مي‌کنم که در اين مذاکرات همکاري‌هاي لازم را انجام دادند.

عضو هيئت مديره باشگاه ملوان با تقدير از تلاش‌هاي رضا پورشعبان شهردار بندرانزلي، گفت: اين سرمايه‌گذار علاوه بر در اختيار گرفتن سهام باشگاه ملوان قصد سرمايه‌گذاري در شهر را نيز دارد و شهردار بندرانزلي نيز همکاري بسيار خوبي در اين زمينه داشته است.

بديعي‌فر در رابطه با ديدار حساس دو تيم گيلاني در ليگ برتر، تصريح کرد: شوراي تأمين استان براي اين ديدار برنامه‌ريزي خوبي کرده است اما بهتر بود اين ديدار در ورزشگاه سردار جنگل برگزار مي‌شد تا تنش‌ها کاهش يابد و کنترل شرايط بهتر انجام شود.

وي افزود: ورزشگاه عضدي در مرکز شهر رشت قرار دارد و اتوبوس‌هاي هواداران ملوان مسيري را طي مي‌کنند که مي‌تواند تنش‌ها را افزايش دهد در حالي که ورزشگاه سردار جنگل به مسير فرعي به سمت انزلي دارد.

عضو هيئت مديره باشگاه ملوان با توجه به رفتار هواداران در ديدارهاي گذشته اين دو تيم، اگفت: از هواداران دو تيم مي‌خواهم تحت تاثير عده‌اي تماشاگرنما قرار نگيرند و شئونات اخلاقي را رعايت کنند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.