امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۱:۴۵:۳۱ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملوان حداقل انتظارات مردم را برآورده نمود
محمدرضا بدیعی فر –رئیس شورای اسلامی بندرانزلی و عضو هیئت مدیره تیم ملوان- ضمن تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مناسبت نتایج عالی در طی هفته های اخیر، اظهار داشتند که تیم ملوان به عنوان سنبل افتخار مردم قهرمان بندرانزلی همواره در طی سالیان متمادی با شادی ها و غم […]

محمدرضا بدیعی فر –رئیس شورای اسلامی بندرانزلی و عضو هیئت مدیره تیم ملوان- ضمن تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مناسبت نتایج عالی در طی هفته های اخیر، اظهار داشتند که تیم ملوان به عنوان سنبل افتخار مردم قهرمان بندرانزلی همواره در طی سالیان متمادی با شادی ها و غم های شهروندان انزلی گره خورده است. نتایج نامناسب تیم در طی اوایل نیم فصل اخیر علی رغم تمام مشکلات موجود، درخور تاریخ قهرمانی تیم و برآورده کننده انتظارات مردم نبوده است که خوشبختانه با برخورد قاطع هیئت مدیره و درخواست تلاش مجدانه تر از سوی سرمربی و کادر فنی منجر به ارائه نتایج خوبی در چند هفته گذشته گردید. این یک اولتیماتوم و هشدار ضروری بود تا سرمربی مسیر سخت پیش رو را جدی تر پیگیری نماید و ملوان درخور چنین عملکردی از سوی سرمربی و چنین نتایجی به عنوان حداقل هاست.

وی افزود، بدیهی است که آن چه تا پیش از این رخ داد، بیانگر توانمندی های تیم نبوده و نمایش خوب تیم در چند بازی اخیر، همان قابلیت حقیقی و تاکتیکی ایشان است که مسئولانه به وقوع پیوست. همه ما اعم از اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، سرمربی، کادر فنی و بازیکنان عزیز باید ضمن توجه به خواست های بجای شهروندان انزلی و کلیه دوستداران ملوان، تمام تلاش خود را به رغم تمام کاستی های موجود به کار بندیم و با غیرت در حفظ جایگاه ارزشی ملوان کوشا باشیم. روشن است که همه باید در رفع مشکلات موجود با تعامل درست قدم برداریم و در عین حال مسئولانه پاسخگوی انتظاراتی که می رود باشیم.

ایشان اشاره داشتند که نتایج اخیر، دقیقا چیزی است که پیش از این هم از تیم انتظار می رفت و ملوان تازه توانسته قابلیت های حقیقی خود را به دوستدارانش نشان دهد و این مهم حداقل چیزی است که از سرمربی برای هدایت صحیح و تاکتیکی تیم انتظار می رفت.

در پایان، ایشان اظهار امیدواری کردند که با پی گیری های مستمر انجام شده علی رغم محدودیت های قانونی موجود پیش راه مسئولین، مشکلات مالی تیم نیز به زودی مرتفع گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. فرشید   آبان ۱۴, ۱۳۹۲  

  بجای این حرفها برو دنبال مالک ملوان بگردید . بدبخت مربی چیکار کنه . تیم بضاعتش همینه شانس بیاریم با این همه مشکلات غیرت یه سری جوون بتونیم تو لیگ ببونیم.
  شما سخت افزار بودجه را محیا کن بعد اولتیماتوم بده درایت مربی زحمت بچه ها بود این نتایج رقم خورد

 2. mamad   آبان ۱۵, ۱۳۹۲  

  حاج آقا بدیعی فر امیدوارم با تلاش شما و دیگر مسئولین ملوان دوباره سرپا بشه و ما از شما انتظار داریم که کمک کنید
  با آرزوی سلامتی برای شما

 3. جواد   آبان ۱۵, ۱۳۹۲  

  haji doset darim behet ray dadim bekhatere sedaghatet va malavanet bod


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب