امروز سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
۱۹:۰۷:۱۹ - سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملوان جانشین اسکوچیچ را انتخاب کرد/ باشگاه بیش از ۱۱ میلیارد بدهی دارد
رضا الماسی در مورد وضعیت ملوان برای فصل آینده گفت: یک گروه حسابرس رسمی مشغول بررسی وضعیت مالی باشگاه ملوان هستند که در روزهای آینده نتیجه کار آنها اعلام خواهد شد. وی در مورد اینکه میزان بدهی‌های باشگاه ملوان چقدر است، 3 یا 11 میلیارد تومان، گفت: میزان بدهی‌ها تصور می‌کنم بیش از 11 میلیارد […]

رضا الماسی در مورد وضعیت ملوان برای فصل آینده گفت: یک گروه حسابرس رسمی مشغول بررسی وضعیت مالی باشگاه ملوان هستند که در روزهای آینده نتیجه کار آنها اعلام خواهد شد.

وی در مورد اینکه میزان بدهی‌های باشگاه ملوان چقدر است، 3 یا 11 میلیارد تومان، گفت: میزان بدهی‌ها تصور می‌کنم بیش از 11 میلیارد تومان است. البته هنوز کار حسابرسان به طور کامل به پایان نرسیده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد وضعیت کادرفنی ملوان، گفت: ضمن تشکر از زحمات دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل گذشته ملوان باید بگویم که سرمربی ملوان برای فصل آینده انتخاب شده و مذاکرات اولیه را با او انجام داده‌ایم و این مربی را بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه که هفته آینده برگزار خواهد شد به طور رسمی معرفی می‌کنیم و پس از آن با بازیکنان برای فصل آینده صحبت خواهیم کرد. هدف‌مان این است که بیشتر بازیکنان این فصل را حفظ کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد اینکه آیا گزینه اصلی این باشگاه برای جانشینی اسکوچیچ همان فرهاد پورغلامی است، گفت: برخی از دوستان گزینه‌ بودند، اما نام گزینه اصلی را تا نهایی نشدن در هیات مدیره اعلام نخواهیم کرد.

وی در مورد اینکه سیروس محجوب در ملوان می‌ماند یا نه گفت: ایشان در ملوان هستند و به این تیم علاقه‌ دارند و باید از شخصیتی مثل ایشان بابت حضور در ملوان تشکر کرد. او هم با فوتبال آشناست و هم صنعت فوتبال را خوب می‌شناسد. می‌خواهیم مدارس و آکادمی فوتبال ملوان را در سه نقطه تاسیس کنیم.

الماسی تصریح کرد: برای فصل آینده هم با یک حامی مالی قوی به توافق رسیده‌ایم و این حامی مالی را در تالار اداره ارشاد شهرستان انزلی معرفی خواهیم کرد و حتی از استاندار محترم هم خواهش کرده‌ایم در این جلسه شرکت کند.

 

 

 

 

 

خبرگزاری فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. رضا اصغری   فروردین ۲۶, ۱۳۹۳  

  محجوب اسپانسر ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای ملوان آورد

  به گزارش خبرگزاری فارس، سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان با ارتباطات اقتصادی که داشت به همراه هیات مدیره باشگاه ملوان توانست یک حامی مالی قدرتمند برای ملوان جذب کند.

  این حامی مالی که یک کارخانه تولیدی است که با باشگاه ملوان قراردادی به مدت دوسال و به ارزش 8 میلیارد و 200 میلیون تومان امضا کرده است.

  مراسم رونمایی از این حامی مالی در تالار ارشاد انزلی و با حضور حسن خسته‌بند نماینده محترم انزلیٍ، استاندار گیلان، معاونین استانداری، مسئولان استانی و شهرستان و بازیکنان و کادر فنی سابق و جدید ملوان برگزار خواهد شد.

  در این مراسم قرار است از تیم فوتبال بانوان ملوان که نایب قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی شدند تقدیر ویژه‌ای به عمل آید. در این مراسم همچنین از عوامل اجرایی سازمان لیگ و هیات فوتبال استان و شهرستان بازیکنان و کادرفنی فصل گذشته ملوان و هواداران تقدیر شایسته‌ای انجام خواهد شد.

  زمان برگزاری این مراسم در جلسه هیات مدیره باشگاه تعیین خواهد شد.

 2. فرهام   فروردین ۲۶, ۱۳۹۳  

  امجدی :با احترام کامل از دوستان خواهش کردیم تا مسئولیت باشگاه قوی سپید را خودشان بر عهده گیرند

  سید مهدی امجدی معاون اقتصادی باشگاه ملوان در مورد حضور تیم فوتبال ساحلی ملوان در لیگ اسستان گیلان گفت :

  تیم فوتبال ساحلی که در لیگ برتر سال گذشته شرکت کرده بود متعلق به باشگاه قوی سپید بود . و در فصل گذشته بر اساس بند پنجم تفاهمات صورت پذیرفته , بنا بر نیاز به حمایت از تیم فوتبال ساحلی قوی سپید – باشگاه ملوان به عنوان حامی تیم در مسابقات فوتبال ساحلی اقدام نماید و بنا بر بند ششم قید گردیده است که هزینه تنها یک فصل را باشگاه ملوان بر عهده گرفته و در فصلهای آتی طبق توافق انجام پذیرد .

  بر همین اساس باشگاه قوی سپید به مدت یکسال با نام ملوان بندرانزلی در لیگ برتر حضور پیدا کرد اما هیچگونه نقل و انتقالی در مورد مالکیت باشگاه قوی سپید به باشگاه ملوان انجام نپذیرفت .

  و باشگاه قوی سپید به مدت یک سال به صورت امانی با هزینه های باشگاه ملوان در لیگ برتر شرکت نمود . اما بعد از اتفاقات رخ داده در دیدار ما قبل پایانی بین تیمهای ملوان و دریانوردان بوشهر وضعیت تیم فوتبال ساحلی در بلاتکلیفی قرار داشت .

  اما در فصل جاری با توجه به نظارت دقیق سازمان بازرسی کل کشور بر روی اسناد مالی باشگاههای لیگ برتری ما نمی توانیم برای تیمی هزینه کنیم که مالکیت آن را در اختیار باشگاه ملوان نمی باشد .وبا نام دیگری در دفترخانه اسناد رسمی کشور به ثبت رسیده است .

  واز آنجایی که باشگاه قوی سپید متعلق به باشگاه ملوان نبوده و نمی باشد به همین دلیل پس از جلسات متعدد و مذاکرات صورت گرفته تصمیم گرفتیم تا با تاسیس یک تیم مستقل با نام باشگاه ملوان از سال آینده در مسابقات لیگ استانی شرکت کنیم .و مکاتبات اولیه با هیئت فوتبال استان گیلان جناب آقای الماسخاله و هیئت فوتبال انزلی انجام پذیرفته است . ضمن اینکه جا دارد از زحمات کلیه عزیزان و مسئولینی که در فصل گذشته برای این زحمت کشیده اند صمیمانه تشکر وقدر دانی نمائیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم .

  به هرشکل مسائلی که در مورد انتقال مالکیت زمین فوتبال محلی بشمن به باشگاه ملوان مطرح می شود از جمله موارد پیشنهادی از سوی خود دوستان محترم بود که به طور کامل غیر ممکن می باشد و ما هیچ نظر و علاقه خاصی در این مورد نداشته ونداریم واین موضوع از سوی خود دوستان مطرح شد و پس از بررسیهای انجام پذیرفته و جلسات متعدد با مسئولین زیربط خود این دوستان به این نتیجه رسیدند که این امر امکان پذیر نیست .

  اما در مورد انحلال تیم فوتبال ساحلی باید به عرض برسانم اصلا و ابدا مالکیت باشگاه متعلق به باشگاه ملوان نبوده ونیست که ما بخواهیم در مورد آن چنین تصمیمی اتخاذ نمائیم .

  ما فقط پس از مذاکرات فی مابین بین مسئولین دو باشگاه و با توجه به پیشنهادات مطرح شده مبنی بر هزینه های یک تیم فوتبال ساحلی در لیگ برتر ومیزان تمکن مالی مالکین باشگاه قوی سپید و میزان علاقمندی این عزیزان برای حضور در مسابقات لیگ برتر با احترام کامل از دوستان خواهش کردیم تا مسئولیت باشگاه قوی سپید را خودشان بر عهده گیرند .

  امجدی در پایان گفت : اقدامات اولیه برای جذب سرمربی و بازیکن برای حضور در فصل آینده لیگ استان انجام پذیرفته و بیشترین هدفمان از تشکیل یک باشگاه مستقل این است که باشگاه ملوان بتواند با یک برنامه ریزی مدون و راه اندازی تیمهای پایه ,زیر ساختهای این رشته پرطرفدار را راه اندازی نماید .ضمن اینکه در شان باشگاه ملوان نمی باشد که با نام یک باشگاه دیگر در مسابقات رسمی کشور شرکت نماید

 3. محمد   فروردین ۲۷, ۱۳۹۳  

  خیلی دارین زحمت میکشید ،اسکوچیچ رو که از دست دادین حالا تا برسه به بقیه بازیکن ها ، اگه همشون هم برن حق دارن ، ما هم نباید هیچ توقعی داشته باشیم، واقعا دست مسئولین محترم درد نکنه که همیشه باند بازی خودشون رو در اولویت همه چیز قرار میدن ، خواسته های مردم هم که هیچ اصلا مهم نیست…


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب