ملوان،استقلال را متوقف نکرد،استقلال ملوان را متوقف کرد

محمد احمدزاده در نشست خبري پايان بازي ملوان با استقلال تهران که با تساوي بدون گل همراه بود، بيان کرد:

 از همه تماشاگراني که در طول 90 دقيقه از تيم حمايت کردند و لحظه‌اي غفلت نداشتند ممنونم. ما امروز مستحق سه امتياز بوديم و بايد پيروزي را به هواداران‌مان هديه مي‌داديم. اما ضمن استحقاق پيروزي به آن نرسيديم. اميدوارم در هفته‌هاي آينده ضمن ارائه بازي خوب، نتايج بد هفته‌هاي اخير را فراموش و هواداران را براي آينده بهتر اميدوار کنيم.

سرمربي ملوان در ادامه درباره تبريک امير قلعه‌نويي به او به خاطر استفاده از بازيکن 16 ساله در بازي امروز تصريح کرد:

 از قلعه‌نويي به خاطر تبريک و اين که تيمش با قدرت به ميدان آمده بود ممنونم. استقلال از همه پتانسيلش براي متوقف کردن ما استفاده کرد و گرفتن يک امتياز براي استقلال خوب بود. به هر حال استفاده از بازيکنان جوان نيز در ملوان تازگي ندارد و اين بايد وظيفه همه ما در اين باشگاه باشد. به هرحال اين بازيکنان جوان جايگزين باتجربه‌ها مي‌شوند و بازيکنان امروز در گذشته مثل عزت‌اللهي بودند که به اين تجربه رسيده‌اند. ملوان مکتبي است که بازيکن‌سازي مي‌کند.

احمدزاده در ادامه با بيان اينکه تيمش نياز به يک برد دارد، تاکيد کرد:

 ما همه تلاش‌مان را براي گرفتن نتيجه لازم انجام مي‌دهيم اما در چند هفته هم بد آورده‌ايم و بدشانس بوده‌ايم. همچنين مورد بي‌مهري‌هايي قرار گرفتيم و تعدادي از گل‌هايمان توسط داور قبول نشد. مثل بازي هفته قبل. امروز نيز معتقد بودم که روي جلال رافخايي پنالتي شد. اين در حالي است که عدالت از جانب داوران بايد رعايت شود و آن چيزي که در طول 90 دقيقه اتفاق مي‌افتد ملاک باشد. نگران اين هستم که نکند شرايطي پيش آيد و ما با اين اتفاقات امتياز از دست دهيم. اميدوارم آنقدر با قدرت باشيم که منتظر گرفتن يک پنالتي نباشيم. من با تمام احترامي که براي جامعه داوري قائلم احساسم اين است که مورد بي‌مهري قرار گرفته‌ايم. اميدوارم روزي اين اتفاق به پايان برسد و ما به آينده تيم خوش‌بين باشيم.

سرمربي ملوان همچنين با بيان اين مطلب که تيمش در بازي‌هاي آينده نيز با همين سبک و قدرت بازي خواهد کرد، افزود:

 طراوت در ملوان در طول ليگ به وجود آمده و ما با توجه به شرايط و آمادگي روحي و رواني روزهاي خوبي در انتظارمان است. اما کيفيت بازي و نتيجه هم بايد بهتر شود. من به تماشاگران قول مي‌دهم که با تمام توان و قدرت ادامه مي‌دهيم و دوست داريم که آن‌ها هم اميدوار باشند و در سخت‌ترين شرايط از ملوان حمايت کنند، چون به آن‌ها نياز داريم و مهم‌ترين فاکتور براي موفقيت ملوان هميشه تماشاگرانش بوده است.

احمدزاده در پايان درباره بازي هفته آينده برابر داماش نيز عنوان کرد:

 خودم به شخصه آمادگي اين را دارم تا هر کمکي که لازم است تا در انزلي آرامش به وجود آيد را انجام دهم. به اعتقادم آرامش در بازي با داماش خواهد بود و تماشاگران ملوان نيز مي‌دانند که بايد از تيم‌شان حمايت کنند و روز بازي در ورزشگاه آرامش خواهد بود.

2 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.