امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
21:47:01 - جمعه 4 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقصر باخت ملوان ، <<باد>> بود
محمد قدیر بحری مربی تیم ملوان پس از شکست تیمش مقابل پدیده در نشست خبری در خصوص این بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم برنده شویم البته هر دو تیم تلاش می‌کردند تا سه امتیاز این بازی را بگیرند و من به رضا مهاجری بابت ساخت تیم پدیده و پیروزی امروز تبریک می‌گویم. […]

محمد قدیر بحری مربی تیم ملوان پس از شکست تیمش مقابل پدیده در نشست خبری در خصوص این بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم برنده شویم البته هر دو تیم تلاش می‌کردند تا سه امتیاز این بازی را بگیرند و من به رضا مهاجری بابت ساخت تیم پدیده و پیروزی امروز تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: البته باد در این بازی زیاد می‌وزید و به نظرم باد در شکست ما بی‌تأثیر نبود هر چند که پدیده هم تیم خوبی است.

مربی تیم ملوان در خصوص انتخاب سرمربی جدید برای این تیم اظهار داشت: من از خانواده ملوان هستم و تا هر وقت که بخواهند در خدمت آنها خواهم بود. اگر هم مربی جدید بیاید و من را نخواهد از این تیم کنار می‌روم و به عنوان یک هوادار از ملوان حمایت می‌کنم. همه ما به اسم ملوان فکر می‌کنیم و این از هر چیزی برای ما مهمتر است.

قدیر بحری درباره داوری این بازی هم افزود: محمدرضا فغانی داور جوانی است و من از داوری امروز رضایت دارم البته اگر او بیشتر از این میدان ببیند قطعاً در آینده وضعیت بهتری خواهد داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مانی   مارس 5, 2016  

    آقای قدیر بحری عزیز و دوست داشتنی من بازی های شما را با بازیکنانی نظیر جهانی و نیاکانی و جهانگیری و پطروسیان و پیشگاه هادیان و اسپندار و صیاد و … به یاد دارم.آیا آن بازیکنان با مربی غیر از مربی مثل صالح نیا تیم مستحکمی میشد؟ سر مربی ملوانان بایستی غیر از دلسوزی توانایی مدیریت این بازیکنان را داشته باشد.
    شما که نباید آلت دست این آقایانی که ادای فوتبالیست ها و ادای مدیران را در آورده اند شوید.شما را به خدا با بودن خود و کمک خود آن نفری را که خودتان بهتر میدانید بیاورید و از این موضوع کوتاه نیایید. من مطمئنم اگر ملوان سقوط کند امثال شماها بیشتر از ماها ضربه روحی میخورید.

  2. SARI   مارس 5, 2016  

    راه باد را می گرفتی.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب