مصوبه ی ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را در برنامه داریم

سعادتمند داوودی، امروز یکشنبه درمصاحبه با ایرنا با بیان این که سرمایه گذار علاقه مند به همکاری با ملوان باید توانمندی های مناسبی داشته باشد ، تاکید کرد : نمی گذاریم تیم قدرتمند و ریشه دار ملوان آسیب ببیند .

وی درخصوص شرایط پیش آمده ، تصریح کرد :

درجلسه ی اخیربا هدایتی و درودگر با حضور نماینده ، رییس شورای شهر و هیات فوتبال انزلی وی کناره گیری خود را رسماً از ورزش اعلام کرد .

وی افزود : هدایتی می گوید ، هشت سال در ورزش پول خرج کرده ولی نه تنها زبان خوش نشنیده بلکه مدام مورد ایراد و تضعیف قرار گرفته است .

داوودی خاطرنشان کرد : ما با بیان این که ملوان به این صورت آسیب می بیند ، از ایشان خواستیم که بماند و ایشان با ابراز علاقه مندی به ملوان و مردم انزلی متعهد شد حدود ۲۰ میلیارد ریال بدهی فصل گذشته باشگاه ملوان و ۲۵ درصد قرارداد فصل آینده ی این تیم را نیز پرداخت کند .

فرماندار بندرانزلی متذکرشد : از آن جا که هرکس یک ریال برای ملوان خرج کند ما موظف به قدردانی از وی هستیم از هدایتی نیز بابت کمک هایش متشکریم .

وی یادآور شد : هدایتی تا زمانی که فرد دیگری مسوولیت باشگاه را به عهده نگرفته ، اختیاراتش را به مسوولان شهرستان انزلی و درودگر تفویض کرد .

داوودی اضافه کرد : اگر هدایتی به قول خود عمل کرد ما عجله یی برای واگذاری سهام نداریم ولی درصورت عملی نشدن تعهدات ، هیات رییسه جلسه یی برگزار و در خصوص تیم تصمیم می گیرد .

وی یکی ازگزینه های پیشنهادی را واگذاری مجدد سهام ملوان به منطقه ی آزاد انزلی عنوان و خاطرنشان کرد :

باید از تجربه های کسب شده ، استفاده کنیم تا سرمایه گذارشرایط لازم را داشته باشد .

داوودی درخصوص ورزشگاه تختی شهر ، محل برگزاری مسابقات گفت :

این ورزشگاه هشت هزار و۷۰۰ نفرظرفیت صندلی دارد ولی با توجه به فرسودگی ورزشگاه و مصوبه ی دولت ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را در برنامه داریم .

فرماندارانزلی درخاتمه از تمامی سرمایه گذاران علاقه مند دعوت کرد ، برای خرید سهام ملوان مراجعه کنند تا پس از بررسی ، ملوان به سرمایه گذار توانمندی واگذار و برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده آماده شود .

5 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.