امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
16:50:27 - یکشنبه 19 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصوبه ی ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را در برنامه داریم
سعادتمند داوودی، امروز یکشنبه درمصاحبه با ایرنا با بیان این که سرمایه گذار علاقه مند به همکاری با ملوان باید توانمندی های مناسبی داشته باشد ، تاکید کرد : نمی گذاریم تیم قدرتمند و ریشه دار ملوان آسیب ببیند . وی درخصوص شرایط پیش آمده ، تصریح کرد : درجلسه ی اخیربا هدایتی و درودگر […]

سعادتمند داوودی، امروز یکشنبه درمصاحبه با ایرنا با بیان این که سرمایه گذار علاقه مند به همکاری با ملوان باید توانمندی های مناسبی داشته باشد ، تاکید کرد : نمی گذاریم تیم قدرتمند و ریشه دار ملوان آسیب ببیند .

وی درخصوص شرایط پیش آمده ، تصریح کرد :

درجلسه ی اخیربا هدایتی و درودگر با حضور نماینده ، رییس شورای شهر و هیات فوتبال انزلی وی کناره گیری خود را رسماً از ورزش اعلام کرد .

وی افزود : هدایتی می گوید ، هشت سال در ورزش پول خرج کرده ولی نه تنها زبان خوش نشنیده بلکه مدام مورد ایراد و تضعیف قرار گرفته است .

داوودی خاطرنشان کرد : ما با بیان این که ملوان به این صورت آسیب می بیند ، از ایشان خواستیم که بماند و ایشان با ابراز علاقه مندی به ملوان و مردم انزلی متعهد شد حدود ۲۰ میلیارد ریال بدهی فصل گذشته باشگاه ملوان و ۲۵ درصد قرارداد فصل آینده ی این تیم را نیز پرداخت کند .

فرماندار بندرانزلی متذکرشد : از آن جا که هرکس یک ریال برای ملوان خرج کند ما موظف به قدردانی از وی هستیم از هدایتی نیز بابت کمک هایش متشکریم .

وی یادآور شد : هدایتی تا زمانی که فرد دیگری مسوولیت باشگاه را به عهده نگرفته ، اختیاراتش را به مسوولان شهرستان انزلی و درودگر تفویض کرد .

داوودی اضافه کرد : اگر هدایتی به قول خود عمل کرد ما عجله یی برای واگذاری سهام نداریم ولی درصورت عملی نشدن تعهدات ، هیات رییسه جلسه یی برگزار و در خصوص تیم تصمیم می گیرد .

وی یکی ازگزینه های پیشنهادی را واگذاری مجدد سهام ملوان به منطقه ی آزاد انزلی عنوان و خاطرنشان کرد :

باید از تجربه های کسب شده ، استفاده کنیم تا سرمایه گذارشرایط لازم را داشته باشد .

داوودی درخصوص ورزشگاه تختی شهر ، محل برگزاری مسابقات گفت :

این ورزشگاه هشت هزار و۷۰۰ نفرظرفیت صندلی دارد ولی با توجه به فرسودگی ورزشگاه و مصوبه ی دولت ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را در برنامه داریم .

فرماندارانزلی درخاتمه از تمامی سرمایه گذاران علاقه مند دعوت کرد ، برای خرید سهام ملوان مراجعه کنند تا پس از بررسی ، ملوان به سرمایه گذار توانمندی واگذار و برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده آماده شود .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مدیریت کل سایت: اصغری   می 19, 2013  

  یادداشت: ملوان بار دیگر به دنبال مُسکّن؟

  2013/5/19 21:43:00

  عاشقان ملوان با دور کردن حواشی باید به یاری بازیکنان جوان بیایند تا این آینده سازان در کنار آنهایی که در تیم می مانند روزهای بهتری را برای ملوانان رقم بزنند
  سایت گل- از ابتدای دهه 70 با ورود بی رویه پول در فوتبال ایران دوران نزول ملوان آغاز شد و این تیم از گذشته پر افتخار خود فاصله گرفت . با پی گیری های هواداران در سال 87 سرانجام با موافقت رییس جمهور ، قوی سپید تحت پوشش منطقه آزاد انزلی قرار گرفت . اما دولت منطقه آزاد در ملوان مستعجل بود ، هنوز ابهامات بسیاری در رابطه با قطع همکاری منطقه ازاد انزلی با ملوان وجود دارد .
  منطقه آزاد در سه فصل و نیم ورزشی 13 میلیارد برای ملوان هزینه کرد و حاصل آن نایب قهرمانی مردان تالاب انزلی در جام حذفی سال 90 بود . آن چه مشخص است سهام ملوان ازسوی نیروی دریایی به منطقه آزاد واگذار نشد و دراواخر سال 90 به یک باره اعلام شد که این منطقه ویژه از سرمایه گذاری در ملوان منع شده است ! ملوان لیگ یازدهم را با 5 درصد پرداختی به بازیکنان پشت سر گذاشت اما فرهاد پورغلامی به کمک هواداران تیم را در لیگ نگه داشت . با ورود هدایتی در لیگ دوازدهم 40 درصد بدهی های لیگ یازدهم پرداخت شد . هدایتی در فصل گذشته مجموعا 6 میلیارد هزینه کرد که این هزینه شامل تمام رده های باشگاه ملوان می شود .
  تیم های پایه ملوان که فصل سختی را پشت سر گذاشتند تمامشان جزو چهار تیم اول لیگ برتر قرار گرفتند . اما تیم بزرگسال با عملکرد بسیار ضعیف خود آتش به دل هواداران زد . پورغلامی یازده هفته روی نیمکت داغ سرمربیگری ملوان نشست ، نتایج چندان باب دل هدایتی نبود ، به همین دلیل احمدزاده جایگزین پورغلامی شد . ممی چهار برد پشت سر هم آورد و روابط گل و بلبلی با هدایتی و درودگر داشت . بعد از باخت سنگین شش بر صفر به پرسپولیس در جام حذفی ، ملوان در نیم فصل دوم تنها یک برد به دست آورد و در انتهای لیگ هم سیزدهم شد ! هر چه به اواخر فصل نزدیک می شدیم حواشی ملوان هم بیشتر می شد : اعتصاب و مصاحبه های بازیکنان به دلیل دیر شدن پرداخت هایشان ، مصاحبه های آتشین احمد زاده و درودگر و پیشکسوتان علیه یکدیگر و چهار دستگی روی سکوها در آخرین بازی با ذوب آهن . چهارشنبه گذشته هدایتی زمزمه های خداحافظیش از فوتبال را تبدیل به واقعیت کرد و بار دیگر دل هواداران ملوان لرزید که چه کسی تیم را می گیرد؟ به راستی چرا باز برای ملوان نقطه سر خط شد؟!
  آیا ملوان این روزها باز به دنبال یک مسکن دیگر است؟ وقتی که ادارات کل بنادر و دریانوردی و گمرک استان گیلان که در بندرانزلی ساکن هستند طبق قانون حاضر نیستند یک درصد بودجه خود را صرف ورزش این شهر کنند و سرمایه گذاری هم در گیلان نیست راهی نمی ماند جز واگذاری سهام ملوان به هواداران تا آنها مستقیما سرنوشت تیم خود را در دست بگیرند . ملوان بدون شک این فصل در ترکیب خود پوست اندازی خواهد کرد و بازیکنان تیم امید که سوم ایران شده اند به بازی گرفته خواهند شد . حالا که تکلیف مشخص شده و ملوان با کمترین بودجه نسبت به سایر تیم ها پا به لیگ سیزدهم خواهد گذاشت ،همدلی و اتحاد هواداران بیش از گذشته به یاری قوهای سپید خواهد آمد . عاشقان ملوان با دور کردن حواشی باید به یاری بازیکنان جوان بیایند تا این آینده سازان در کنار آنهایی که در تیم می مانند روزهای بهتری را برای ملوانان رقم بزنند . فراموش نکنیم ملوان اگر پول ندارد از سرمایه انسانی بزرگی برخوردار است که 44 سال این تیم را در سطح اول فوتبال ایران مطرح نموده است .

 2. لیلا   می 20, 2013  

  خدا کنه یک ورزشگاه خوب درست کند و ورود خانوم ها هم آزاد بشه

 3. ramin   می 20, 2013  

  گزارشي از عملکرد ملوان در ليگ دوازدهم
  شماره خبر : 65724

  تيم فوتبال ملوان انزلي در ليگ دوازدهم در نيم فصل اول به دنبال سکوي سوم بود و در نيم فصل دوم تا رده سيزدهم سقوط کرد.
  فارس: تيم فوتبال ملوان انزلي در پايان ليگ برتر دوازدهم با 40 امتياز در رده سيزدهم قرار گرفت. نگاهي به عملکرد اين تيم در فصل که گذشت مي‌اندازيم؛
  * هدايتي قوي سپيد را خريد
  ملوان آغاز طوفاني و خبرسازي در پيش فصل ليگ دوازدهم داشت. حسين هدايتي مالک متمول باشگاه استيل آذين، 70 درصد سهام ملوان را خريد و بعد از حضور او شايعه حضور ستاره‌ها در ملوان مطرح شد، از علي کريمي تا پژمان نوري و مازيار زارع البته در نهايت فقط کريمي به اين تيم نيامد ولي پژمان نوري، حسين بادامکي و مازيار زارع به ملوان آمدند. مردم فوتبالدوست هم از هدايتي استقبال پرشوري داشتند.
  صادق درودگر هم مديرعامل باشگاه شد و همه انتظار داشتند ملوان تيم ريشه‌دار فوتبال ايران با تزريق پول هدايتي اوج بگيرد که در نيم فصل اول هم اين اتفاق افتاد.
  * تغيير ناگهاني در کادر فني
  ملوان ليگ را با فرهاد پورغلامي سرمربي محجوب، با دانش و دوست داشتني خود آغاز کرد و نتايج بسيار قابل قبولي هم گرفت اما به يکباره و در تصميمي دور از انتظار محمد احمدزاده سرمربي سابق ملوان را به عنوان مدير فني تيم انتخاب شد. همين تصميم باعث شد که فرهاد پورغلامي از تيم جدا شود و بگويد بدون اختيارات کامل فني نمي‌توانم بمانم و از تيم رفت بدون آنکه عليه باشگاه و تيم حرفي بزند. اما از برخورد مديران باشگاه با خودش بسيار ناراحت بود. زيرا کارنامه موفقي در ملوان داشت.
  * احمدزاده 4 برد متوالي و يک شکست شش تايي
  محمد احمدزاده نيز خيلي راحت به جاي فرهاد پورغلامي سکان هدايت ملوان را در هفته يازدهم به دست گرفت و 4 برد متوالي هم به دست آورد تا همه چيز در ملوان به ظاهر خوب و خوش پيش برود اما شکست شش بر صفر مقابل پرسپوليس در جام حذفي سرآغاز روند نزولي ملوان بود. بعد از آن ديگر ملوان آن تيم مقتدر نيم فصل اول نشد. تيمي که حتي تا رده چهارم جدول بالا آمده بود.
  * آغاز حاشيه‌ها و باخت‌ها
  ملوان بعد از حذف مقابل پرسپوليس در جام حذفي، در ليگ برتر هم روي برد را نديد و يا مساوي مي‌کرد يا بازنده مي‌شد و اينگونه تيمي که براي کسب سهميه آسيايي در نيم فصل اول اميدوار شده بود در نيم فصل دوم خطر سقوط را احساس کرد و در نهايت هم با رده سيزدهمي به کارش پايان داد. در اواخر فصل نيز حاشيه‌هاي ملوان رسانه‌اي شد. احمدزاده سرمربي تيم عليه درودگر مديرعامل باشگاه و حسين هدايتي مالک مصاحبه کرد و نتيجه نگرفتن تيم را به عدم تعهدات مالي باشگاه ربط داد و درودگر هم عليه احمد‌زاده صحبت کرد.
  *آقاي گل ليگ تنها افتخار ملوان
  در ليگ دوازدهم سيدجلال رافخايي با 19 گل توانست آقاي گل ليگ شود و اين تنها عنوان افتخارآميز ملوان در ليگ دوازدهم بود. رافخايي به تنهايي بيش از نيمي از گل‌هاي ملوان را زد. ملوان در ليگ دوازدهم 34 گل بيشتر نزد. البته بيشتر گل‌هاي رافخايي از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد.
  * هدايتي از فوتبال رفت
  در پايان ليگ هم حسين هدايتي عطاي فوتبال را به لقايش بخشيد و 70 درصد سهامي که از باشگاه ملوان در اختيار داشت را به هيئت مديره باشگاه واگذار کرد تا آنها براي اين تيم تصميم بگيرند. به اين ترتيب هدايتي حتي با تيم ريشه‌دار ملوان هم نتوانست در فوتبال افتخاري کسب کند. او از ورزش رفت البته از جيب شخصي براي فوتبال زياد هزينه کرد ولي هيچکس نفهميد چرا او در فوتبال موفق نشد؟ فوتبالي که البته ريالي درآمدزايي ندارد و فقط بايد در آن هزينه کرد شايد هدايتي بايد در کنار پول از افراد متخصص در ورزش بيشتر استفاده مي‌کرد تا حداقل با هزينه‌هايي که کرد نتيجه‌اي مي‌گرفت. اکنون ملوان در آستانه ليگ سيزدهم بي‌پول و بي‌مالک شده است و بايد ديد صادق درودگر مديرعامل باشگاه چگونه اين تيم را براي فصل آينده آماده مي‌کند؟ شايد دوباره فرهاد پورغلامي مربي بادانشي که کنارگذاشتنش اشتباه بود به تيم برگردد ولي اين مرتبه ملوان احتمالا از ستاره‌ها خالي ‌مي‌شود چون ديگر پولي در ميان نيست.

 4. حسین آبای   می 21, 2013  

  ایران ملوان ، وزشگاه قایقران رو ببینیم با همت مسئولین صلوات

 5. سروش   می 21, 2013  

  آفرین آقای داوودی ببینیم شما که همشهری هستید برای ملوان چیکار میکنید


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب