امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
۱۵:۳۷:۰۴ - شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصوبات هيات رئيسه فدراسيون فوتبال
نشست هيات رئيسه فدراسيون فوتبال صبح امروز با حضور کليه اعضا در دفتر رئيس فدراسيون برگزار و مصوبات آن از سوي اعضاي هيات رئيسه اعلام شد. به نقل از سايت رسمي فدراسيون، مصوبات اين نشست به شرح زير است: 1-گزارش مالي توسط ايمانزاده – خزانه فدراسيون از مرداد 91 تا 25 اسفند 91 به اعضا […]

نشست هيات رئيسه فدراسيون فوتبال صبح امروز با حضور کليه اعضا در دفتر رئيس فدراسيون برگزار و مصوبات آن از سوي اعضاي هيات رئيسه اعلام شد.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون، مصوبات اين نشست به شرح زير است:

1-گزارش مالي توسط ايمانزاده – خزانه فدراسيون از مرداد 91 تا 25 اسفند 91 به اعضا هيات رئيسه ارائه شد.

2-پيشنهاد دبير کانون مربيان کشور جهت عضويت در فدراسيون فوتبال به تاييد اعضا هيات رئيسه رسيد و تصويب آن به مجمع آتي فدراسيون موکول شد.

3- پيشنهاد جمعيت حاميان هوادار فوتبال جهت عضويت در فدراسيون فوتبال به تاييد هيات رئيسه رسيد و تصويب آن به مجمع آتي فدراسيون فوتبال موکول شد.

4- شهاب الدين عزيزي خادم با حفظ سمت به عنوان سرپرست کميته تيم هاي ملي منصوب شد.

5- پاداش اعضاء تيم ملي فوتبال ساحلي به دليل قهرماني در آسيا و صعود به جام جهاني ، به تصويب اعضا هيات رئيسه رسيد.

6- به پيشنهاد کميته تدوين مقررات در خصوص اصلاح برخي از مفاد اساسنامه نيز در جلسه طرح و تصميم گيري در اين مورد به مجمع آتي فدراسيون موکول شد.

7-در اين نشست به دليل زياد بودن موضوعات دستور جلسه ، مقرر شد مصوبه هيات رئيسه در خصوص کاهش تيم ها در فصل 93-92 در ليگ کشور به قوت خود باقي بماند تا در صورت ضرورت امر در نشست آتي مورد بررسي قرار بگيرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. seied   اسفند ۲۶, ۱۳۹۱  

  گزارشی از داماش؛ عجب گاو دکفته بازاری ایسه!!

  2013/3/16 15:43:00

  چیزی که بسیاری از مردم رشت را نگران کرده تاثیر بسیاری از مسایل بر روی نتیجه‌گیری داماش است. تحولاتی که در خارج از زمین، نتایج تیم را رقم بزند
  سایت گل- اوضاع این روزهای داماش شبیه همان ضرب‌المثلی است که گیلانی‌ها می‌گویند «عجب گاو دکفته بازاری ایسه» (چقدر اوضاع هر کی به هر کیه!!). جنگی که در داماش آغاز شده دودش پیش از این‌که به چشم عابدینی یا قویدل برود به چشم تیم داماش خواهد رفت. ادامه دادن این بحث‌ها چیزی جز از دست دادن فرصت‌ها را در پی ندارد.
  صبح جمعه همه چیز برای رفتن داماش به دورود و مسابقه با گهر آماده بود اما اتفاقی که روی داد این بود که باشگاه پولی برای فرستادن تیم نداشت. از همه معرکه‌تر این بود که تیم امید داماش که از ساعت ۴ بعداز ظهر روز ۵ شنبه در جلوی درب باشگاه منتظر رفتن به شیراز بودند با وساطت هیئت فوتبال استان گیلان ساعت ۱۱ شب به خانه‌هایشان رفتند تا صبح جمعه راهی شیراز شوند اما نکته جالب اینجاست که تیم امید به دلیل عدم تامین بودجه صبح روز بعد نرفت و تیم بزرگسالان هم که قرار بود به دورود برود با پول هیئت فوتبال استان گیلان به دورود رفت. روز سه‌شنبه بازیکنان در نامه‌ای از مدیرعامل باشگاه خواستند تا به مسائل مالی آن‌ها رسیدگی کند. حتی آن‌ها با التماس از رئیس هیئت فوتبال خواستند که به سر تمرینات برود و شنونده حرف‌هایشان باشد.
  روز شنبه قرار بود جلسه‌ای بین الماسخاله و عابدینی و قویدل برای تصمیم‌گیری در مورد داماش برگزار شود. با توجه به عدم پرداخت مطالبات از سوی مدیریت باشگاه و همچنین ورود یک اسپانسر جدید برای خرید داماش، هدف از برگزاری این جلسه تعیین تکلیف برای ماندن یا رفتن قویدل در داماش بود. پیش از این‌که این جلسه برگزار شود قویدل شخصا جلسه‌ای تشکیل داد و تصمیم گرفت که عابدینی را از کار برکنار کند. دلیل این امر هم مصاحبه عابدینی با یکی از خبرگزاری‌ها بیان شده است. صبح جمعه نیز واعظ آشتیانی و پورمختار و جعفرزاده اعضای هئیت امناء باشگاه داماش استعفا دادند و به این ترتیب شیوه صف‌آرایی قوا در داماش تا حدود زیادی تغییر کرد و بسیاری خواستند تا پایشان در این ماجرا نباشد.
  عابدینی توسط قویدل برکنار شد اما آیا قویدل می‌تواند عابدینی را برکنار کند؟! جالب این است که عابدینی به جهت این‌که از سوی یک مقام قانونی منصوب گردیده باید از سوی آن‌ها برکنار شود و به نوعی امین تام‌الاختیار آن‌ها در باشگاه محسوب می‌شود. در واقع مالکیت قویدل در داماش مشروط به پرداخت چک‌ها است و اگر این چک‌ها پاس نشوند می‌تواند معامله‌اش فسخ شود و حالا دقیقا چنین اتفاقی روی داده است. نکته کلیدی ماجرا اینجاست که گویا از ۳ فقره چکی که برای خرید داماش پرداخت شده، ۲ فقره از آن‌ها با سر رسیدن مهلتش پاس نشده و یک فقره چک دیگر نیز سررسید آن نزدیک است و باید پرداخت شود. وقتی شما می‌توانید در ملکی دخل و تصرف کنید که آن را خریده باشید و سندش به نام شما خورده باشد هنوز این امر برای داماش در مورد قویدل روی نداده و مالکیت آن‌ها در باشگاه مشروط است. پس نمی‌توان قویدل را مالک کامل و تمام‌عیار داماش دانست.
  دعوای عابدینی و قویدل بر سر برکناری درخشان بدجوری بالا گرفته و اصرار قویدل بر ماندن درخشان تبدیل به یک گره مدیریتی برای داماش شده است. گرهی که برای باز کردن آن باید یک طرف کنار برود. عابدینی پس از برکناری درخشان افشین ناظمی را بر سر کار آورد و در واقع از یک مهره بومی استفاده کرد. حال قویدل می‌خواهد با برکناری عابدینی یک بومی یعنی هادی طباطبایی را بر مسند کار بنشاند و در واقع‌‌ همان طوری که عابدینی با او رفتار کرد. البته با این تفاوت که رابطه عابدینی و طباطبایی زیاد شفاف نیست. بر کسی پوشیده نیست که هواداران داماش دل خوشی از درخشان ندارند و در مسئله اخراج او عابدینی را حامی خود دیدند. حال که عابدینی از سوی قویدل برکنار شده و طباطبایی به جای او آمده به طور حتم او در مقابل هواداران داماش قرار خواهد گرفت. با توجه به سابقه طباطبایی در امر مدیریت این عمل بیشتر شبیه یک مهره‌سوزی برای فوتبال گیلان و از دست دادن یک نابغه دیگر است.
  شاید چیزی که بسیاری از مردم رشت را نگران کرده تاثیر بسیاری از مسایل بر روی نتیجه‌گیری داماش است. تحولاتی که در خارج از زمین، نتایج تیم را رقم بزند. با توجه به بازی حساس داماش در لیگ و به‌خصوص نیمه‌نهایی جام حذفی ترس از این گونه مسائل ترس بر اندام هر کسی می‌اندازد. مسائلی که هر چقدر زیاد‌تر شود دودش به چشم داماشی‌ها خواهد رفت. باید مواظب بود دوستی‌ها پوست موز زیر پای داماش نیاندازد.

  http://forum.malavan.org/%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C/81439-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%9B-%D8%B9%D8%AC%D8%A8-%DA%AF%D8%A7%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87.html

 2. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   فروردین ۳, ۱۳۹۲  

  ءءء ایران ملوان جان ملوان ءءء


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب