مصاحبه ای با جلال رافخایی

از فصل تقریباً خوبت در ملوان با شرایط خاصی که ملوان داشت بگو؟

من شرایط خوبی داشتم چرا که توانستم عنوان آقای گلی را بدست بیاورم و خوشحالم از اینکه این اتفاق افتاد اگر چه این لطف خدا و کمک هم تیمی‌هایم بود و در کل شرایط خودم خوب بود اما با ملوان یک نیم فصل خوب را تجربه کردم و در نیم فصل دوم تیم نتایج بدی گرفت و نتوانستیم خوب کار کنیم.

اینکه عده‌ای می‌گویند اکثر گل‌هایت از روی نقطه پنالتی بوده نظرت چیست؟

به نظر من پنالتی زدن هم کار آسانی نیست همانطور که می‌بینید بزرگترین بازیکنان جهان در زدن پنالتی ناکام هستند و چه بسا با بیرون رفتن یک ضربه پنالتی یک تیم قهرمان می‌شود یا قهرمانی را از دست می‌دهد. من در کل خوشحالم که پنالتی‌های خود را با تمرکز گل می کنم و به عقیده دیگران هم احترام می‌گذارم. اما من در کل بیشتر از هر چیز به فکر ملوان هستم.

علت نتایج بد ملوان چیست ؟

در این مورد بارها و بارها با هم صحبت کردیم و مردم دیگر همه چیز را می‌دانند. اما مهمترین دلیلش مشکلات مالی بود که برای‌مان پیش آمد و مشکلات حاشیه‌ای که نگذاشت نتایج لازم را بگیریم.

آیا آقای هدایتی می‌تواند این تیم را دوباره هدایت کند؟

به نظر من این گروه پتانسیل این را دارند که به ملوان کمک کنند اما بنا به دلایلی مثل اینکه سهام را به هیئت مدیره واگذار کردند و این خبر، خبر خوشایندی نیست. در کل اگر ایشان تمرکز بیشتری روی تیم می‌گذاشت مطمئناً ملوان برای او مقام خوبی می‌آورد. اما در کل هم وقتی یک بخش خصوصی می خواهد به یک تیم کمک کند یک سری انتظارات از نهادها در آن استان دارد که گویا به عقیده خود آقای هدایتی این حمایت از او نشده
است و در کل آقای هدایتی دلگیر بود و یک جورایی از فوتبال دلسرد شده بود اما باید بگویم که نظر شخصی من این است که اگر اینجا ایشان حضور داشته باشند و از مشکلات بازیکنان از نزدیک در ارتباط باشند و به موقع تیم را ساپورت مالی کنند مطمئناً ملوان به جایگاه خیلی خوبی می‌رسد.

قطعاً پیشنهادهای خوبی داری آیا در ملوان می‌مانی یا می‌خواهی به پیشنهاد‌هایت پاسخ مثبت بدهی؟

من همیشه پیشنهادهای خوبی داشتم از تیم‌هایی که به معنای واقعی باشگاه هستند و به قول معروف سرشان به تنشان می‌ارزد. اما همیشه اولویت من تیم شهرم ملوان بوده اما اعتقاد دارم که باید از شعار دادن پرهیز کنیم و به واقعیت نزدیک شویم. این تیم باید خاطرات دهه 50 و 60 را دوباره زنده کند. من دوست دارم با ملوان یک جام بگیرم تا اگر از این فوتبال رفتم با جام از ما یاد کنند نه لحظه‌های بدی که با ملوان داشته‌ایم. این تیم می‌تواند سهمیه بگیرد و حتی قهرمان شود. اما اگر ببینم این پتانسیل وجود نداشته باشد و تیم بخواهد معمولی بسته شود باید بگویم که شاید به پیشنهادهایم فکر کنم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.