مصاحبه ی مبعلی و میداوودی و تمرین امروز

به گزارش Malavann.ir و به نقل از فارس ، استقلال خوزستان در هفته چهارم ليگ برتر به مصاف ملوان انزلي مي‌رود. کاروان استقلال خوزستان روز گذشته با پروازي مستقيم از اهواز به رشت آمد و از آنجا به انزلي سفر کرد. استقلالي‌ها در هتل کادوسان اردوي خود را برپا کردند.شاگردان ويسي روز گذشته در انزلي يک جلسه تمرين کردند و امروز آخرين تمرين خود را از ساعت 18 و 30 برگزار مي‌کنند. پيري مدير رسانه‌اي استقلال خوزستان اعلام کرد تمرين امروز اين تيم در زمين هتل سپيد کنار برگزار مي‌شود.

ايمان مبعلي در مورد شرايط تيمش و بازی مقابل ملوان گفت : خدا را شکر بد نتيجه نگرفتيم. در 3 بازي گذشته خوب نتيجه گرفتيم اما قانع نيستيم چرا که مي‌توانيم بهتر باشيم. ملوان در 3 بازي گذشته يک باخت و 2 تساوي به دست آورد. مطمئنا آنها ديگر حاضر نيستند اشتباه کنند که اين کار را براي ما سخت مي‌کند. اين تيم در خانه خودش که هواداران متعصبي دارد به ميدان مي‌رود اما به هر جهت ما تمام تلاش خودمان را مي‌کنيم تا در اين مسابقه دست پر ميدان را ترک کنيم.

ميلاد ميداودي در مورد شرايط تيمش و بازی مقابل ملوان گفت : خدا را شکر در سه مسابقه ابتدايي بد نتيجه نگرفتيم. در ديدار مقابل سايپا مي‌توانستيم پيروز شويم اما توپ‌هاي‌مان به گل تبديل نشد. ملوان جزو تيم‌هاي خوب ليگ است. ان‌شاءالله بتوانيم فردا عملکرد خوبي را ارائه دهيم با توجه به اينکه در زمين ملوان به ميدان مي‌رويم آنها از حمايت هواداران‌شان بهر‌مند هستند اما مي‌خواهيم در هر صورت با سه امتياز زمين را ترک کنيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.