مصاحبه ی اختصاصی با مهدی شیری

به گزارش اختصاصی Malavan.ir اینبار سری به یکی از خریدهای خوب ملوان زدیم ، بازیکنی جوان و آینده دار و البته بدون حاشیه .

مهدی شیری در مورد اصالت خود سن خود گفت : بچه ی تهران هستم ، 22 ساله هستم و فوتبال را از تیم های پایه ای تهران شروع کردم .

وی از چگونگی آمدن خود به تیم بزرگ ملوان عنوان کرد : آقای درودگر با من تماس گرفت و خواهان آمدن من به ملوان شد طی بررسی که انجام دادم تصمیم گرفتم ملوان را انتخای کردم که بسیار راضی هستم.

هافبک نفوذی ملوان در مورد دراگان اسکوچیچ تصریح کرد : مربی با صداقتی است و تفکرات حرفه ای دارد ولی آن دلیلی که من را جذب کرد تنوع تمرینات دراگان بود .

وی در مورد تیم مورد علاقه و همچنین الگوی ورزسی خود اظهار داشت : شخصا بارسلونایی هستم و الگویم هم مسی است که عاشق سبک بازی او هستم و الگوی ایرانیم آقای مهدی مهدوی کیا است .

مهدی شیری در ارزیابی هواداران ملوان عنوان کرد : هواداران خوبی داریم ولی خواهشا تا گل می خوریم علیه بازیکنان شعار ندهند و کمی حمایت کنند ولی در کل هواداران به شدت غیرتی و با تعصبی داریم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که چرا در اکثر موارد توپ را به وی می دهند حتی در ضد حمله رو به عقب کار می کند؟ بین کرد : در مورد این سئوال باید یگویم تاکتیک تیم ما طوری است که وقتی من توپ را میگیرم باید رو به جلو حرکت کنم و دریبل بزنم ولی در خط حمله فقط جلال رافخایی تک و تنها ایستاده که یک نفره کاری از پیش در اکثر مواقع به دلیل تعداد دفاع بالا تیم حریف کاری از پیش نمی برد و من ترجیح می دهم که تیم ما کم کم اضافه شود تا حمله ای قوی تر صورت بدهیم . اگر 2 مهاجم کار کنیم زودتر به نتیجه خواهیم رسید .
هافبک ملوان در مورد نتیجه بازی فردا مقابل سایپا البرز گفت : انشالله با یک نتیجه خوب سایپا را شکست می دهیم و دل هوادارا را شاد می کنیم ، پیش بینی من برد 2-0 است.

وی در مورد شناخت خود از سایت Malavan.ir عنوان کرد : سایت بسیار خوبی است ، همیشه این سایت را دنبال میکنم و در اطلاع رسانی در انزلی حرف اول را می زند .

مهدی شیری در پایان اظهار داشت : از سایت Malavan.ir تشکر می کنم که پشت تیم و بازیکنان است و همچنین از تمام مربیان خودم که برای من زحمت کشیده اند سپاس گذارم و یک تشکر ویژه از پدر و مادر خوب خودم که یارو یاورم در تمام مراحل زندگی بودند .

تهیه : مهرداد جعفری
تنظیم : دانیال ابراهیمی

18 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.