مصاحبه ی اختصاصی با مربی بدن ساز ملوان

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس حضور یکساله علی قربانعلی پور مربی بدنساز ملوان در تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد شهر انزلی ، ملوان و شرایط تیم با وی مصاحبه ای ترتیب دادیم که در ادامه خواهیم خواند :

علی قربانعلی پور در مورد اصلیت خود و شرایط حضورش در باشگاه ملوان گفت : بنده ، بچه ی اذزبایجان شهر خوی هستم و خیلی خوشحالم که کنار مردم خون گرم و پرشور انزلی قرار گرفته ام .

وی در مورد چگونگی اضافه شدن خود به تیم ملوان ادامه داد : در تیم استیل آذین بودم پس از آن به من پیشنهاد شد که به ملوان بیایم و پس از بررسی این پیشنهاد را قبول کردم و اکنون بسیار خوشحال هستم .

مربی بدنساز ملوان در مورد شرایط بدنی 3 بازیکن خارجی ملوان عنوان کرد : سرگی که با آقای حبیبی ، مربی دروازبان ملوان تمرین می کند و بسیار آماده است ، ایوور وایتسر نیز بازیکن خوبی است و نیاز به تمرین بیشتری دارد تا به شرایط ایده آل خود برسد و در مورد مارتین کواچو باید بگویم هنوز تستی روی او انجام نداده ایم و در ادامه تمرینات ملوان باید دید چگونه کار خواهد کرد .

قربانعلی پور در مورد آمادگی بدنی کل تیم ملوان اظهار داشت : تیم آمادگی یدنی خوبی دارد ولی بعضی بازیکنان دیر به تیم اضافه شدند و نیاز به تمرین بیشتری دارند اما خود این بازیکنان هم می خواهند و هم به ملوان علاقه دارند و این کار به من کمک می کند و انگیزه من را نیز بیشتر می کند .

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که چه نظری در مورد سرمربی تیم ، دراگان اسکوکیچ دارد خاطرنشان کرد : او مربی خوب ، حرفه ای ، جدی و کار بلدی است و ما باید از حضور و علم ایشان در همه رده های سنی خود استفاده کنیم .

مربی بدن ساز ملوان در مورد اینکه تا به امروز چیزی از دراگان فرا گرفته است عنوان کرد : بله من هر روز خیلی چیز ها از ایشان یاد می گیرم و سعی می کنم در هر کاری با ایشان مشورت کنم تا بیشتر هماهنگ باشیم .

علی قربانعلی پور مربی بدنساز ملوان در پایان با تشکر از سایت Malavan.ir در مورد حواشی موجود افزود : انزلیچی ها و هواداران ملوان به حواشی گوش ندهند و نپردازند ، هدف فقط ملوان است فقط ملوان ملوان .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

علی قربانعلی پور

24 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.