مصاحبه ی اختصاصی با سرمربی تیم نوجوانان ملوان

به گزارش اختصاصی Malavan.ir به سراغ یکی دیگر از تیم های  پایه ملوان رفتیم و اینبار با مهدی حسنی مقدم ، سرمربی تیم نوجوانان ملوان مصاحبه کردیم و در مورد  اوضاع و احوال نوجوانان ملوان با وی به سخن نشستیم :

مهدی حسنی مقدم در مورد وضعیت تیم تحت هدایت خود در لیگ نوجوانان عنوان کرد: خدا را شکر تیم خیلی خوبی داریم یک ماه بدن سازی خیلی خوبی قبل از شروع مسابقات داشتیم و بازیکنان همه آمده اند.

وی در مورد وضعیت تیم در جدول اظهار داشت : نوجوانان 8 برد و یک مساوی داشتند و با 43 گل زده و 3 گل خورده با اقتدار کامله کامل پس از گذشت 9 هفته در رده ی اول استاده اند ، این هفته نیز با شهرداری لاهیجان در انزلی بازی خواهیم داشت که آنها را در لاهیجان شکست سختی دادیم .

سرمربی تیم نوجوانان ملوان در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir مبنی بر آنکه آیا تیم ملوان بسیار قوی است و یا دیگر تیم ها ضعیف هستند تصریح کرد:  همانطور که گفتم بدنسازی خوبی داشتیم و اکثر تیم ها جلوی بچه های ما کم می آورند مانند تیم داماش که نیمه اول با ما پا به پا آمد ولی نیمه دوم کاملا توان رویارویی با ما را نداشتند و در رشت 4-0 و در انرلی 3-0 آنها را بردیم .

وی در مورد بهترین های تیم خود گفت : در هر پستی 2 بازیکن آماده در اختیار داریم و دستمان کاملا باز است و بچها همه در یک سطح هستند ولی بابک ابراهیمی آقای گل تیم و لیگ و همچنین حسام سلطان پور که عضو تیم ملی کشورمان است بازیکنان فوق العاده ای هستند.

 

حسنی مقدم در مورد بایک ابراهیمی و حسام سلطان پور ادامه داد : بابک ابراهیمی که اوایل به تیم اضافه شده بود آقای محمد احمدزاده فقط یک ربع او را دید و گفت او بازیکن بزرگی خواهد شد ولی در مورد  حسام سلطان پور باید بگویم محوریت بازی ما با وی است و طراح بازی ملوانان است .

وی در در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که نقطه قوت تیم نوجوانان کدام یک از 3 منطقه است عنوان کرد : در همه پست ها بازیکنانی داریم که همه تیم ها خواستار آنها هستند ولی اکثر به دنبال هافبک های تیم ما هستند.

مهدی حسنی مقدم در پایان با تشکر از سایت Malavan.ir گفت  : از آقایان علی جعفری و محمد جواد مرادی که همیشه یاور تیم ما بوده اند و از لحاظ مالی از ما حمایت کرده اند تشکر می کنم .

 

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.