مصاحبه ی اختصاصی با بیژن شجاعی : نه فوتبال کردیم نه نتیجه گرفتیم/اشجاری حرفه ای است

پس از باخت مقابل پرسپولیس و مشکلاتی در نحوه رسیدن تماشاگران به تهران ، مصاحبه ای اختصاصی با بیژن شجاعی ، مربی ملوان انجام دادیم ، یه گزارش اختصاصی Malavan.ir :

مربی ملوان در مورد باخت دیروز در برار پرسپولیس گفت : دیروز بازیکنان ملوان انگیزه و قدرت بازی کردن نداشتند ، دلیلش برایم نا معلوم و عجیب است.

وی ادامه داد : موقع که مربی دستور اکید داد که حمله کنید ولی انگار تیم یک حس عجیبی داشت و نه فوتبال کردنیم و نه نتیجه گرفتیم . امروز هم سر تمرین با بچه ها خیلی صحبت کردم که چرا اینطوری کردید و از لحاظ روانی روی تک تکشان کار کردیم .

بیژن شجاعی در مورد اینکه آیا جریمه ای در نظر گرفته اید عنوان کرد : این کار عمدا نبوده و همه با هم بد کار کردیم و فکر نمی کنم مدیریت باشگاه بازیکنان را جریمه کند .

مربی ملوان در پاسخ به سئوال خبرنگار Malavan.ir که چرا بازیکن با تجربه ای مانند حسن اشجاری در این چند هفته در کنار تیم نبود پاسخ داد : نظر سرمربی تیم بر این است که امیرحسین فشنگچی از لحاظ بدنی و تاکتیک پذیری خیلی بهتر از اشجاری است و فشنگچی جوان تر است ، دراگان همین صحبت ها را هم با وی انجام داد و اشجاری که بازیکن حرفه ای است قبول کرد و به اسکوچیچ گفت که آنقدر تمرین می کند و تلاش خواهد کرد که به ترکیب اصلی وارد شود .

وی در پاسخ به این سئوال که بازی مهمی مانند پرسپولیس که تجربه حرف اول را می زند چرا اشجاری در لیست 18 نفره هم نبود تصریح کرد : دوستاران ملوان دقت کنند که ما فقط 18 بازیکن را با خود می توانیم ببریم که 11 نفر آنها در زمین هستند 2 دروازبان ذخیره هم که باید داشته باشیم و فقط 5 بازیکن می ماند که ما می توانیم بازیکنان چند پست را با خود همراه داشته باشیم .

بیژن شجاعی افزود : خود به شخصه فکر می کنم حسن اشجاری می توانست در لیست 18 نفره باشد ولی حرف آخر را در هر تیمی سرمربی تیم می زند .

مربی ملوان در پایان در مورد کوتاهی بعمل آمده در مورد آمدن هواداران به تهران معذرت خواهی کرد و همچنین در مورد عصبانیت بعد بازی دراگان اسکوچیچ به Malavan.ir گفت : ایشان نقطه ضعف های تیم را می داند و توانایی جذب بازیکن در آن پست را هم ندارد سرمربی یک تیم، باید با هزاران سلیقه و افکار کار کند و همه را هم راضی نگه دارد و نتیجه هم بگیرد و این کار خیلی سخت است .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

بیژن شجاعی

26 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.