مصاحبه ی اختصاصی با اسماعیل صمدی

به گزارش اختصاصی Malavan.ir پس از به ثمر رساندن اولین گل اسماعیل صمدی با پیراهن ملوان با وی مصاحبه ی اختصاصی انجام دادیم تا کمی بیشتر این بازیکن را بشناسیم .

Malavan.ir : اولین گل لیگ برتری خود را مقابل فولاد با پیراهن مقدس ملوان زدی چه احساسی داشتی پس از زدن گل اولین گل لیگ برتری؟
حس عالی داشتم ولی کاش گلم 3 امتیازی بود تا بیشتر گلم به چشم می آمد تا کمی ارزش های خود را بیشتر نشان دهم ولی باز خدا را شکر

Malavan.ir : پس از گل پیراهنت را بالا دادی چه چیزی زیر آن نوشته بودی ؟
در زادگاه من ، ساری یک امام زاده ای است به نام سید محمد تلو باغی که خیلی به ایشان علاقه و ارادت دارم مانند سید محمد نجفی در بندرانزلی است که همه او را قبول دارند و از وی حاجت میگیرند.

Malavan.ir : اسماعیل صمدی هم آقای گل دسته 2 هست فرق آقای گل دسته 2 با لیگ برتر در چیست ؟
من به آقا جلال ارادت دارم و خیلی سبک بازی وی را دوست دارم از وی خیلی چیزها یاد گرفتم حتی فصل پیش که ایشان آقای گل شدن من تک تک گل های ایشان را نگاه کردم و در جایگیری و سبک بازی من کمک به سزایی انجام داد ولی من هم تلاش می کنم به گونه ای بازی کنم تا در خط حمله به تیمم کمک کنم ولی امکانات دسته 2 کجا و امکانات و پاسور های لیگ برتر کجا .

Malavan.ir : آرزوی فوتبالی اسماعیل صمدی 26 ساله چیست ؟
دوست دارم برای تیم ملی کشورم بازی کنم نه فقط بازی بلکه گل بزنم برای کشورم و دیگر آرزوی فوتبالیم رسیدم که آن حضور در ملوان است.

Malavan.ir : تیم مورد علاقه و بازیکن مورد علاقه خودت چیه ؟
رئال ، کریس (کریستیو رونالدو)

Malavan.ir : تو چمپیونز لیگ با تیم من یوونتوس داری که رئال هم تیم آخه ؟
رئال حرف نداره انشالله شما را هم میزنیم ( و می خنده )

Malavan.ir : در انزلی چه کسانی ازت حمایت کردند تا در شهر انزلی تنها نباشی و راحت باشی ؟
آقای درودگر ، دراگان و مربیان ملوان و همه بازیکنان به من خیلی روحیه دادند و از این به بعد اسماعیل صمدی با تمام عشق و جان به میدان خواهد رفت و برای ملوان خواهد جنگید . در ضمن شما آقا دانیال ابراهیمی خیلی به من روحیه دادید و هر بازی در کنار زمین و روز بازی به من روحیه می دادید خیلی ممنونم از شما که به من اعتقاد داشتید. همیشه وقتی می خواستم بروم داخل می گفتید بدو ولی مقابل فولاد بهم گفتید که گل می زنم حس عالی بود وقتی گل را زدم یاد حرفت افتادم . در ضمن یک تشکر ویژه از مهرداد اسکندری می کنم خیلی بهم کمک کرد واقعا از ایشان ممنونم .

Malavan.ir : راستی از سایت Malavan.ir چقدر شناخت داری ؟
راستش وقتی به من چیشنهاد شد که به انزلی بیایم در اینترنت کلمه ملوان بندر انزلی را جست و جو کردم که سایت Malavan.ir بالا آمد و تنها سایتی که میشناسم سایت Malavan.ir است و اینقدر سایت جالبی بود که بیشتر صفحاتش را خواندم و فکر کنم خیلی مسائل را متوجه شدم که حس بهتری بود تا در انزلی سردرگم نباشم و از اخبار تیمم از طریق سایت شما کامل باخبر شدم .

Malavan.ir : و حرف آخر ؟
امیدوارم هوادارا ، نه من بلکه کل تیم را حمایت کنند تا دوباره تیم را همه دست به دست سرپا کنیم ملوان حرف برای گفتن در نیم فصل دوم زیاد دارد و همه هوادارا ملوان واقعی را در جام حذفی خواهند دید .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

11 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.