امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۱۶:۱۶:۱۵ - دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصاحبه ای با حاج صاق درودگر
صادق درودگر در مورد شروع بد ملوان در نيم فصل دوم و کسب دو مساوي گفت:  ابتدا بايد به باخت مقابل پرسپوليس در جام حذفي اشاره کنم، آن شکست به خاطر استرس بازيکنان رقم خورد و يک شکست غيرفوتبالي بود زيرا بازيکنان نگران وضعيت حسين هدايتي بودند و اينکه او از ملوان جدا مي‌شود و […]

صادق درودگر در مورد شروع بد ملوان در نيم فصل دوم و کسب دو مساوي گفت:

 ابتدا بايد به باخت مقابل پرسپوليس در جام حذفي اشاره کنم، آن شکست به خاطر استرس بازيکنان رقم خورد و يک شکست غيرفوتبالي بود زيرا بازيکنان نگران وضعيت حسين هدايتي بودند و اينکه او از ملوان جدا مي‌شود و يا در باشگاه مي‌ماند و به خاطر علاقه اي که به او دارند و به دليل حمايت و دلبستگي به وي دچار ياس شدند. اين مسئله باعث شد در شبي که بايد بر روي بازي تمرکز مي‌کردند دغدغه‌شان وضعيت هدايتي و باشگاه شود و همانطور که مي دانيد اکنون شرايط اقتصادي زياد مطلوب نيست و هر انساني با اين وضع دچار اضطراب و نگراني خواهد شد ، بازيکنان فقط به خاطر پول نگران هدايتي نبودند، بلکه آنها يک رفيق خوب پيدا کرده بودند که در چنين شرايطي نگران هدايتي و آينده باشگاه بودند. در ليگ هم در آبادان بازي خوبي انجام داديم . خط هافبک و حمله نفت يک سر و گردن از همه تيم‌ها بالاتر است و ساير تيم‌ها نيز در آبادان به مشکل مي‌خورند، با اين حال کار بزرگي کرديم که يک مساوي در آبادان گرفتيم هرچند روي پنالتي هم گل خورديم.

درمورد وضعيت هدايتي و اينکه آيا او به فوتبال برمي‌گردد يا خير گفت:

 هدايتي با عشق و علاقه به فوتبال آمد اما اکنون از فوتبال سرخورده و دلزده است، رفتارهايي که با او شد باعث شد که او بخواهد از فوتبال خودش را کنار بکشد، من امروز با او در تماس بودم، نمي‌توانيم دلزدگي او از فوتبال را ظرف يکي دو دقيقه برطرف کنيم، در حق هدايتي جفا شد. اکنون تلاش مي‌کنيم تا با رفتار و نتايج خوب خود او را به فوتبال دلگرم کنيم اگر هدايتي در کنار ملوان بماند ملوان نه تنها ظرفيت آسيايي شدن را دارد بلکه ظرفيت قهرماني را نيز دارد ، تيم هاي مختلف رده هاي سني ملوان در مسابقات کشوري حضور دارند و هزينه‌هاي سرسام آوري را تحمل مي‌کنيم تا تيم ها در رقابت‌ها شرکت کنند. برخي انگار متوجه نيستند که با دلزدگي هدايتي از ورزش چه اتفاق بدي رخ مي‌دهد و افرادي هم که با حضور هدايتي به سرمايه‌گذاري در فوتبال و ورزش علاقمند شدند سرخورده مي‌شوند و مي‌روند.
از مسئولان ورزش و فدراسيون فوتبال مي خواهم با تماس و حمايت از او شرايط بازگشت و حمايت ايشان از فوتبال فراهم سازند. ما اکنون در شرايط خوبي از نظر روحي نيستيم اگر شرايط عادي بود،در دو ديدار قبلي پيروزي را با تساوي عوض نمي کرديم و اکنون صدر نشين ليگ برتر بوديم. اطمينان داشته باشيد ملوان بزرگ است و با حمايت مردم انزلي هدايتي و مسئولان هيچگاه زمين نخواهد خورد.

درودگر درمورد اينکه وضعيت هدايتي بر روي نتايج تيم تأثير دارد گفت:

صد درصد تأثير دارد زيرا 90 درصد قدرت يک بازيکن روحيه اوست و اگر بازيکني با زانوهاي سست وارد زمين شود نمي‌تواند کيفيت خوب خود را ارائه کند اکنون بازيکنان بزرگ ملوان بيشتر از همه تحت تأثير هستند زيرا آنها هم نگران خودشان هستند و هم بازيکنان جواني که به پشتوانه آنها به تيم آمدند.

درودگر در مورد برگزاري جلسه در کميته انضباطي به دليل مصاحبه عليه کفاشيان گفت:

به کميته انضباطي رفتيم و حسن زاده رئيس محترم کميته را ديدم و گپ ‌و گفت خوبي زديم و فکر نمي‌کنم رأي در مورد اين پرونده صادر شود زيرا در مورد مسائل فوتبال صحبت کرديم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. fara   دی ۱۲, ۱۳۹۱  

  درودگر: باخت به پرسپوليس غيرفوتبالي بود

  مديرعامل باشگاه ملوان انزلي گفت: شکست ما در ديدار با پرسپوليس در جام حذفي غير فوتبالي بود و اگر هدايتي کنارمان بماند ظرفيت قهرماني در ليگ را هم داريم.
  [درودگر: باخت به پرسپوليس غيرفوتبالي بود]

  صادق درودگر در مورد شروع بد ملوان در نيم فصل دوم و کسب دو مساوي گفت: ابتدا بايد به باخت مقابل پرسپوليس در جام حذفي اشاره کنم، آن شکست به خاطر استرس بازيکنان رقم خورد و يک شکست غيرفوتبالي بود زيرا بازيکنان نگران وضعيت حسين هدايتي بودند و اينکه او از ملوان جدا مي‌شود و يا در باشگاه مي‌ماند و به خاطر علاقه اي که به او دارند و به دليل حمايت و دلبستگي به وي دچار ياس شدند. اين مسئله باعث شد در شبي که بايد بر روي بازي تمرکز مي‌کردند دغدغه‌شان وضعيت هدايتي و باشگاه شود و همانطور که مي دانيد اکنون شرايط اقتصادي زياد مطلوب نيست و هر انساني با اين وضع دچار اضطراب و نگراني خواهد شد.

  وي ادامه داد: بازيکنان فقط به خاطر پول نگران هدايتي نبودند، بلکه آنها يک رفيق خوب پيدا کرده بودند که در چنين شرايطي نگران هدايتي و آينده باشگاه بودند. در ليگ هم در آبادان بازي خوبي انجام داديم . خط هافبک و حمله نفت يک سر و گردن از همه تيم‌ها بالاتر است و ساير تيم‌ها نيز در آبادان به مشکل مي‌خورند، با اين حال کار بزرگي کرديم که يک مساوي در آبادان گرفتيم هرچند روي پنالتي هم گل خورديم.

  مديرعامل ملوان درمورد وضعيت هدايتي و اينکه آيا او به فوتبال برمي‌گردد يا خير گفت: هدايتي با عشق و علاقه به فوتبال آمد اما اکنون از فوتبال سرخورده و دلزده است، رفتارهايي که با او شد باعث شد که او بخواهد از فوتبال خودش را کنار بکشد، من امروز با او در تماس بودم، نمي‌توانيم دلزدگي او از فوتبال را ظرف يکي دو دقيقه برطرف کنيم، در حق هدايتي جفا شد. اکنون تلاش مي‌کنيم تا با رفتار و نتايج خوب خود او را به فوتبال دلگرم کنيم اگر هدايتي در کنار ملوان بماند ملوان نه تنها ظرفيت آسيايي شدن را دارد بلکه ظرفيت قهرماني را نيز دارد.

  وي تصريح کرد: تيم هاي مختلف رده هاي سني ملوان در مسابقات کشوري حضور دارند و هزينه‌هاي سرسام آوري را تحمل مي‌کنيم تا تيم ها در رقابت‌ها شرکت کنند. برخي انگار متوجه نيستند که با دلزدگي هدايتي از ورزش چه اتفاق بدي رخ مي‌دهد و افرادي هم که با حضور هدايتي به سرمايه‌گذاري در فوتبال و ورزش علاقمند شدند سرخورده مي‌شوند و مي‌روند.

  مديرعامل ملوان خاطر نشان کرد:‌ از مسئولان ورزش و فدراسيون فوتبال مي خواهم با تماس و حمايت از او شرايط بازگشت و حمايت ايشان از فوتبال فراهم سازند. ما اکنون در شرايط خوبي از نظر روحي نيستيم اگر شرايط عادي بود،در دو ديدار قبلي پيروزي را با تساوي عوض نمي کرديم و اکنون صدر نشين ليگ برتر بوديم. اطمينان داشته باشيد ملوان بزرگ است و با حمايت مردم انزلي هدايتي و مسئولان هيچگاه زمين نخواهد خورد.

  درودگر درمورد اينکه وضعيت هدايتي بر روي نتايج تيم تأثير دارد گفت: صد درصد تأثير دارد زيرا 90 درصد قدرت يک بازيکن روحيه اوست و اگر بازيکني با زانوهاي سست وارد زمين شود نمي‌تواند کيفيت خوب خود را ارائه کند اکنون بازيکنان بزرگ ملوان بيشتر از همه تحت تأثير هستند زيرا آنها هم نگران خودشان هستند و هم بازيکنان جواني که به پشتوانه آنها به تيم آمدند.

  درودگر در مورد برگزاري جلسه در کميته انضباطي به دليل مصاحبه عليه کفاشيان گفت: به کميته انضباطي رفتيم و حسن زاده رئيس محترم کميته را ديدم و گپ ‌و گفت خوبي زديم و فکر نمي‌کنم رأي در مورد اين پرونده صادر شود زيرا در مورد مسائل فوتبال صحبت کرديم.

 2. احمد   دی ۱۲, ۱۳۹۱  

  حاجی دوست داریم

 3. نصرت   دی ۱۲, ۱۳۹۱  

  اقای هدایتی عزیز و درود گر مهربان : تا اخر این فصل مردم تحمل میکنن و منتظر برنامه ها و سرمایه گذاری اصولی شما میمونن. از شما انتظار میره بچه هار و شارژ کنی یار جدید بیاری میلیاردی هزینه کنی مثل بقیه . زیرساختهار حدااقل برنامه ریزی کنی و… الان تیم و بچه ها حرفای ناگفته زیاد دارن . من با چند تا شون حرف زدم ولی فعلا کسی چیزی نمیگه حرمتها رو دارن ولی تو چهرهاشون میشه دید. ولی این مردم صبور چیزی واسه از دست دادن ندارن لطفا تو که با نیت خیر اومدی یا علی بگو کار اساسی کن. کم چیزی بدست نیاوردی برادر . همه ارزوشونه مالکیت ملوان . بخاطر ۴ حرف مفت کم نیار اگه هم نمیتونی بازم دمت گرم مردم رو سرکار نزار . انزلی چی یار سختیاست ولی از سیا بازی نفرت داره ..رویانیان رو ندیدی داشت دیشب ادم میخورد . تو که بارون دیده ای داداش . یه مصاحبه ای یه تقویت روحیه ای چیزی…مردم میخوان غیر درودگر شما هم یه عکس العملی نشون بدی….

  پاسخ


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب