مصاحبه ای با حاج صاق درودگر

صادق درودگر در مورد شروع بد ملوان در نيم فصل دوم و کسب دو مساوي گفت:

 ابتدا بايد به باخت مقابل پرسپوليس در جام حذفي اشاره کنم، آن شکست به خاطر استرس بازيکنان رقم خورد و يک شکست غيرفوتبالي بود زيرا بازيکنان نگران وضعيت حسين هدايتي بودند و اينکه او از ملوان جدا مي‌شود و يا در باشگاه مي‌ماند و به خاطر علاقه اي که به او دارند و به دليل حمايت و دلبستگي به وي دچار ياس شدند. اين مسئله باعث شد در شبي که بايد بر روي بازي تمرکز مي‌کردند دغدغه‌شان وضعيت هدايتي و باشگاه شود و همانطور که مي دانيد اکنون شرايط اقتصادي زياد مطلوب نيست و هر انساني با اين وضع دچار اضطراب و نگراني خواهد شد ، بازيکنان فقط به خاطر پول نگران هدايتي نبودند، بلکه آنها يک رفيق خوب پيدا کرده بودند که در چنين شرايطي نگران هدايتي و آينده باشگاه بودند. در ليگ هم در آبادان بازي خوبي انجام داديم . خط هافبک و حمله نفت يک سر و گردن از همه تيم‌ها بالاتر است و ساير تيم‌ها نيز در آبادان به مشکل مي‌خورند، با اين حال کار بزرگي کرديم که يک مساوي در آبادان گرفتيم هرچند روي پنالتي هم گل خورديم.

درمورد وضعيت هدايتي و اينکه آيا او به فوتبال برمي‌گردد يا خير گفت:

 هدايتي با عشق و علاقه به فوتبال آمد اما اکنون از فوتبال سرخورده و دلزده است، رفتارهايي که با او شد باعث شد که او بخواهد از فوتبال خودش را کنار بکشد، من امروز با او در تماس بودم، نمي‌توانيم دلزدگي او از فوتبال را ظرف يکي دو دقيقه برطرف کنيم، در حق هدايتي جفا شد. اکنون تلاش مي‌کنيم تا با رفتار و نتايج خوب خود او را به فوتبال دلگرم کنيم اگر هدايتي در کنار ملوان بماند ملوان نه تنها ظرفيت آسيايي شدن را دارد بلکه ظرفيت قهرماني را نيز دارد ، تيم هاي مختلف رده هاي سني ملوان در مسابقات کشوري حضور دارند و هزينه‌هاي سرسام آوري را تحمل مي‌کنيم تا تيم ها در رقابت‌ها شرکت کنند. برخي انگار متوجه نيستند که با دلزدگي هدايتي از ورزش چه اتفاق بدي رخ مي‌دهد و افرادي هم که با حضور هدايتي به سرمايه‌گذاري در فوتبال و ورزش علاقمند شدند سرخورده مي‌شوند و مي‌روند.
از مسئولان ورزش و فدراسيون فوتبال مي خواهم با تماس و حمايت از او شرايط بازگشت و حمايت ايشان از فوتبال فراهم سازند. ما اکنون در شرايط خوبي از نظر روحي نيستيم اگر شرايط عادي بود،در دو ديدار قبلي پيروزي را با تساوي عوض نمي کرديم و اکنون صدر نشين ليگ برتر بوديم. اطمينان داشته باشيد ملوان بزرگ است و با حمايت مردم انزلي هدايتي و مسئولان هيچگاه زمين نخواهد خورد.

درودگر درمورد اينکه وضعيت هدايتي بر روي نتايج تيم تأثير دارد گفت:

صد درصد تأثير دارد زيرا 90 درصد قدرت يک بازيکن روحيه اوست و اگر بازيکني با زانوهاي سست وارد زمين شود نمي‌تواند کيفيت خوب خود را ارائه کند اکنون بازيکنان بزرگ ملوان بيشتر از همه تحت تأثير هستند زيرا آنها هم نگران خودشان هستند و هم بازيکنان جواني که به پشتوانه آنها به تيم آمدند.

درودگر در مورد برگزاري جلسه در کميته انضباطي به دليل مصاحبه عليه کفاشيان گفت:

به کميته انضباطي رفتيم و حسن زاده رئيس محترم کميته را ديدم و گپ ‌و گفت خوبي زديم و فکر نمي‌کنم رأي در مورد اين پرونده صادر شود زيرا در مورد مسائل فوتبال صحبت کرديم.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.