مصاحبه اختصاصی با فرماندار انزلی

آقای سعادتمند داوودی ، فرماندار محترم انزلی در گفت وگویی اختصاصی  با Malavan.ir اینگونه به سوالات ما جواب دادند :

وی قبل از شروع مصاحبه کمی از سایت های دیگر دلخور بودند و گفتند ;

بنده با سایت دیگری چند وقت پیش مصاحبه انجام دادم ، اما متاسفانه کلمات را پس و پیش کردند و معنی جملات ما تغییر کرد امیدوارم شما مثل همیشه صادق باشید . (ما هم قول دادیم هیچ گونه تغییری وارد صحبت های فرماندار نشود)

کمی در مورد شرایط کنونی باشگاه توضیخ می دهید ؟

همانگونه که مطلع هستید آقای هدایتی کمی ناملایماتی که در ورزش دیدند  و تصمیم گرفتند از حضور در ورزش انصراف بدهدند . ولی یک نکته ای است که پیشکسوتان معترض ما به آن توجه نمی کنند ، آن هم این است که 70 در سهام باشگاه ملوان  واگذار شده ، به نام شرکت استیل آذین و در دفترخانه ثبت شده است و تا زمانی که به شخص دیگری واگذار نکنند ، هنوز ایشان مالک باشگاه هستند . هرچند ایشان می فرمایند برای اینکه ملوان آسیب نبینه بنده این سهام را بدون هیچ چشم داشته مالی واگذار خواهم کرد به هر شخصی که شما می فرمایید و حتی 20 تا 25 درصد هزینه های فصل بعد را هم تامین می کنم  . پس همچنان هدایتی مالک باشگاه هستند و آقای درودگر مدیر عامل باشگاه مگر اینکه شخص دیگری سهام را بخرد و بخواهد  خود ،مدیرعامل را انتخاب کند .

وی در مورد راه حل دادن به پیشکسوتان این چنین گفت :

من ایشان گفتنم 3 راه حل وجود دارد یا باید خود مالک جدید را پیدا کنید یا شما 7 پیشکسوت این سهام 70 درصد را بخرید یا اینکه قبول کنید تیم مدیریت فعلی کار خود را ادامه بدهند ، بالاخره نمی شود که تیم روی زمین بماند؟

فرماندار انزلی اضافه کرد : 20 تیر لیگ جدید شروع می شود که بنده به درودگر بگم شما بروید ، آقای هدایتی شما هم بروید ، پس چه کسی تیم را اداره کند؟ شورای شهر ، فرماندار و نماینده مجلس بیایند باشگاه داری کنند؟ ما نه وقت این کار را داریم و نه تواناییش را ، اما پشت تیم را خالی نمی کنیم .

وی ادامه داد : تیم خصوصی هست و بنده حق ندارم بیام بگم مربی داخلی باشد بومی باشد یا خارجی  و آیا بنده صلاحیت فنی این کار را دارم ؟ پس نباید در این کار دخالتی انجام دهم .

داوودی همچنین در مورد درودگر گفت : پیشکسوتان میگویند هدایتی می خواهد برود پس درودگر هم باید برود .  اما درودگر گفت اگر مالک جدید پیدا نشد شخصا تمام هزینه های تیم را پرداخت می کنم . حالا ایشان تمام کار ها را می خواهند پیش ببرند و بنده بگویم شما برو خانه نمی خواهد ، پس کی قرارداد ببنده و تیم را اداره کند ؟

وی در مورد مالک جدید گفت : فردی خواهان خرید سهام است و در مورد ایشان ما تحقیق کردیم و گفتیم بیایید مذاکره کنیم  و نماینده ایشان آمادند و صحبت هایی انجام دادیم و قرار بود شنبه بیایند که هنوز تشریف نیاورده اند .

وی در مورد شایعات رفتن صادق درودگر و ایجاد اختلال توسط بعضی افراد پاسخ داد : بعضی ها فشار می آوردند که درودگر نمی تواند تصمیم بگیره و از این جور کارهایی که باعث شدند هدایتی پس بکشد می خواهند درودگر هم پس بکشد  . اگر این اتفاقات انجام بگیره بقول معروف ، علی می ماند و هوضش . به آقایان می گوییم اگر درودگر برود ما که توانایی اداره تیم ملوان و یا ثبت قرارداد را نداریم ، آیا  شما پیشکسوتانی که معترضید آیا مدیر در حد آقای درودگر دارید؟؟ میگویند نه

وی در مورد جلسه پیشکسوتان امروز خواستار دیدار با شما بودند ، در آن جلسه چه اتفاقاتی افتاد گفت :

بله از ما خواستند که جلسه ای با آنها بگذاریم ما جلسه را امروز ( سه شنبه 7 خرداد ) ساعت 4  گذاشتیم منتظر موندیم ولی هیچکس از آنها نیامد ولی بنده  تا فردا شب (چهارشنبه 8 خرداد )  هم صبر می کنم تا بیایند .

و در مورد اینکه در مورد پرداخت های مالی و همچنین این اعتراضات کفت :

اینها باید یکی از پیشنهاد های ما را قبول بکنند و یا بگذارند آقای درودگر کار خود را انجام دهند .

وی در یک اظهار نظر جالب گفت :

ببخشید ما آقای درودگر را گفتیم بروند ! خوب پول فصل قبل و فصل بعد را چه کسی از آقای هدایتی بگیرند؟ بنده که نمی توانم  ، و به ایشان دسترسی ندارم .

ایشان در مورد کیفیت کار مدیر عامل ملوان گفتند : 

ایشان فرمول جذب درآمد و پرداخت هزینه ها را به ما نشان دادند و کاملا معقول بود ، اگر کسی میتواند بهتر از ایشان کار کنند بسم الله .

وی در مورد موضوع جلسه گفتند :

پیشکسوتان خواهان رفتن مربی خارجی و رفتن درودگر هستند و بنده به انها گفتم یا بروید سرمایه گذار جدید پیدا کنید یا خودتان سرمایه گذار شوید درغیر این صورت آب را گل آلود نکنید .

فرماندار در پایان برای سرمایه گذاران جدید چهار شرط گذاشت و گفت:

کسی که می خواهد مالک باشگاه باشد باید صداقت داشته باشد، به بندرانزلی علاقمند باشد، تیم ملوان را دوست داشته باشد و پول لازم برای تامین هزینه های باشگاه را فراهم کند.

وی در مورد خواستای مردم و هواداران و یازیکنان ملوان گفت :

همه در این وضعیت و شرایط کار از ما می پذیرند که با این روش کار بکنیم .

داوودی در پاسخ به سوال خبرنگار Malavan.ir ، که هواداران کجا درد و دل خود بگویند ، پاسخ داد :

در همین سایت اگر مردم نظری بدهند و راه کاری ارائه کنند ما می خوانیم و استقبال نیز میکنیم .

وی در پایان گفتند :  اکنون که با این مشکل مواجه هستیم ، یاید با تدبیر و بافکر و محکم کار را بپیش ببریم و من از تمام تماشاگران ، بازیکنان و پیشکسوتان می خواهم که بیایند و کمک بکنند و ناراحتی های خود را بگذارند برای زمان آرامش . باید بپیذیریم 2 ضرب در 2 میشه 4 باید قبول کنیم تیم اکنون خصوصی هست و دولت دیگر در بودجه و جذب بازیکن و هزینه کردن تاثیری ندارد و تصمیم با خود مالکان است .

سعادتمند داوودي
سعادتمند داوودي
مصاحبه بصورت کامل انتشار داده شد و سایت ملوان دات آی آر هیچگونه دخل و تصرفی ندارد.
27 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.