امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱:۲۰:۲۷ - چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصاحبه اختصاصی با فرماندار انزلی
آقای سعادتمند داوودی ، فرماندار محترم انزلی در گفت وگویی اختصاصی  با Malavan.ir اینگونه به سوالات ما جواب دادند : وی قبل از شروع مصاحبه کمی از سایت های دیگر دلخور بودند و گفتند ; بنده با سایت دیگری چند وقت پیش مصاحبه انجام دادم ، اما متاسفانه کلمات را پس و پیش کردند و معنی جملات ما تغییر […]

آقای سعادتمند داوودی ، فرماندار محترم انزلی در گفت وگویی اختصاصی  با Malavan.ir اینگونه به سوالات ما جواب دادند :

وی قبل از شروع مصاحبه کمی از سایت های دیگر دلخور بودند و گفتند ;

بنده با سایت دیگری چند وقت پیش مصاحبه انجام دادم ، اما متاسفانه کلمات را پس و پیش کردند و معنی جملات ما تغییر کرد امیدوارم شما مثل همیشه صادق باشید . (ما هم قول دادیم هیچ گونه تغییری وارد صحبت های فرماندار نشود)

کمی در مورد شرایط کنونی باشگاه توضیخ می دهید ؟

همانگونه که مطلع هستید آقای هدایتی کمی ناملایماتی که در ورزش دیدند  و تصمیم گرفتند از حضور در ورزش انصراف بدهدند . ولی یک نکته ای است که پیشکسوتان معترض ما به آن توجه نمی کنند ، آن هم این است که 70 در سهام باشگاه ملوان  واگذار شده ، به نام شرکت استیل آذین و در دفترخانه ثبت شده است و تا زمانی که به شخص دیگری واگذار نکنند ، هنوز ایشان مالک باشگاه هستند . هرچند ایشان می فرمایند برای اینکه ملوان آسیب نبینه بنده این سهام را بدون هیچ چشم داشته مالی واگذار خواهم کرد به هر شخصی که شما می فرمایید و حتی 20 تا 25 درصد هزینه های فصل بعد را هم تامین می کنم  . پس همچنان هدایتی مالک باشگاه هستند و آقای درودگر مدیر عامل باشگاه مگر اینکه شخص دیگری سهام را بخرد و بخواهد  خود ،مدیرعامل را انتخاب کند .

وی در مورد راه حل دادن به پیشکسوتان این چنین گفت :

من ایشان گفتنم 3 راه حل وجود دارد یا باید خود مالک جدید را پیدا کنید یا شما 7 پیشکسوت این سهام 70 درصد را بخرید یا اینکه قبول کنید تیم مدیریت فعلی کار خود را ادامه بدهند ، بالاخره نمی شود که تیم روی زمین بماند؟

فرماندار انزلی اضافه کرد : 20 تیر لیگ جدید شروع می شود که بنده به درودگر بگم شما بروید ، آقای هدایتی شما هم بروید ، پس چه کسی تیم را اداره کند؟ شورای شهر ، فرماندار و نماینده مجلس بیایند باشگاه داری کنند؟ ما نه وقت این کار را داریم و نه تواناییش را ، اما پشت تیم را خالی نمی کنیم .

وی ادامه داد : تیم خصوصی هست و بنده حق ندارم بیام بگم مربی داخلی باشد بومی باشد یا خارجی  و آیا بنده صلاحیت فنی این کار را دارم ؟ پس نباید در این کار دخالتی انجام دهم .

داوودی همچنین در مورد درودگر گفت : پیشکسوتان میگویند هدایتی می خواهد برود پس درودگر هم باید برود .  اما درودگر گفت اگر مالک جدید پیدا نشد شخصا تمام هزینه های تیم را پرداخت می کنم . حالا ایشان تمام کار ها را می خواهند پیش ببرند و بنده بگویم شما برو خانه نمی خواهد ، پس کی قرارداد ببنده و تیم را اداره کند ؟

وی در مورد مالک جدید گفت : فردی خواهان خرید سهام است و در مورد ایشان ما تحقیق کردیم و گفتیم بیایید مذاکره کنیم  و نماینده ایشان آمادند و صحبت هایی انجام دادیم و قرار بود شنبه بیایند که هنوز تشریف نیاورده اند .

وی در مورد شایعات رفتن صادق درودگر و ایجاد اختلال توسط بعضی افراد پاسخ داد : بعضی ها فشار می آوردند که درودگر نمی تواند تصمیم بگیره و از این جور کارهایی که باعث شدند هدایتی پس بکشد می خواهند درودگر هم پس بکشد  . اگر این اتفاقات انجام بگیره بقول معروف ، علی می ماند و هوضش . به آقایان می گوییم اگر درودگر برود ما که توانایی اداره تیم ملوان و یا ثبت قرارداد را نداریم ، آیا  شما پیشکسوتانی که معترضید آیا مدیر در حد آقای درودگر دارید؟؟ میگویند نه

وی در مورد جلسه پیشکسوتان امروز خواستار دیدار با شما بودند ، در آن جلسه چه اتفاقاتی افتاد گفت :

بله از ما خواستند که جلسه ای با آنها بگذاریم ما جلسه را امروز ( سه شنبه 7 خرداد ) ساعت 4  گذاشتیم منتظر موندیم ولی هیچکس از آنها نیامد ولی بنده  تا فردا شب (چهارشنبه 8 خرداد )  هم صبر می کنم تا بیایند .

و در مورد اینکه در مورد پرداخت های مالی و همچنین این اعتراضات کفت :

اینها باید یکی از پیشنهاد های ما را قبول بکنند و یا بگذارند آقای درودگر کار خود را انجام دهند .

وی در یک اظهار نظر جالب گفت :

ببخشید ما آقای درودگر را گفتیم بروند ! خوب پول فصل قبل و فصل بعد را چه کسی از آقای هدایتی بگیرند؟ بنده که نمی توانم  ، و به ایشان دسترسی ندارم .

ایشان در مورد کیفیت کار مدیر عامل ملوان گفتند : 

ایشان فرمول جذب درآمد و پرداخت هزینه ها را به ما نشان دادند و کاملا معقول بود ، اگر کسی میتواند بهتر از ایشان کار کنند بسم الله .

وی در مورد موضوع جلسه گفتند :

پیشکسوتان خواهان رفتن مربی خارجی و رفتن درودگر هستند و بنده به انها گفتم یا بروید سرمایه گذار جدید پیدا کنید یا خودتان سرمایه گذار شوید درغیر این صورت آب را گل آلود نکنید .

فرماندار در پایان برای سرمایه گذاران جدید چهار شرط گذاشت و گفت:

کسی که می خواهد مالک باشگاه باشد باید صداقت داشته باشد، به بندرانزلی علاقمند باشد، تیم ملوان را دوست داشته باشد و پول لازم برای تامین هزینه های باشگاه را فراهم کند.

وی در مورد خواستای مردم و هواداران و یازیکنان ملوان گفت :

همه در این وضعیت و شرایط کار از ما می پذیرند که با این روش کار بکنیم .

داوودی در پاسخ به سوال خبرنگار Malavan.ir ، که هواداران کجا درد و دل خود بگویند ، پاسخ داد :

در همین سایت اگر مردم نظری بدهند و راه کاری ارائه کنند ما می خوانیم و استقبال نیز میکنیم .

وی در پایان گفتند :  اکنون که با این مشکل مواجه هستیم ، یاید با تدبیر و بافکر و محکم کار را بپیش ببریم و من از تمام تماشاگران ، بازیکنان و پیشکسوتان می خواهم که بیایند و کمک بکنند و ناراحتی های خود را بگذارند برای زمان آرامش . باید بپیذیریم 2 ضرب در 2 میشه 4 باید قبول کنیم تیم اکنون خصوصی هست و دولت دیگر در بودجه و جذب بازیکن و هزینه کردن تاثیری ندارد و تصمیم با خود مالکان است .

سعادتمند داوودي
سعادتمند داوودي
مصاحبه بصورت کامل انتشار داده شد و سایت ملوان دات آی آر هیچگونه دخل و تصرفی ندارد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  باتوجه به اسامی اعلام شده توسط فرماندارمحترم مشخص شدموضوع ازچه قراره وآقای درودگراین همه خون دل میخوره بابت چیه به نظرمن آقای درودگربهترین کاروانجام داد
  به نظردوستان مربیهای انزلیچی که تاکنون سرمربی ملوان درلیگ برتربودندبهترین نتیجه ای که گرفتندچه بوده البته جام حذفی مقوله اش جداست شایدیک انزلیچی تیم وشهروخوب میشناسه ولی تاکنون این تیم روبه عنوان یک مدعی معرفی نکرده نیم فصل اول به خاطرچهاربردکه آن هم به دلیل شوک واردشده به تیم بودنتیجه گرفتیم ودوباره به دلیل برخی مشکلات مخصوصافنی افت کردیم یادتان هست چه تعویضهای اشتباهی صورت گرفت وچه نتایجی درآخرین دقایق تغییرکردامیدوارم هواداران محترم تاکنون فرصتی که دراختیارمربیان انزلی گذاشتنددراختیاراین مربی کروات بگذارند
  اگر برای فرهادتاچندهفته فرصت دادید برای این مردهم چندهفته فرصت دهیدشایدبادمیدن یک روح تازه درکالبدباشگاه بتوانیم به آینده تیممان امیدوارباشیم هواداردراولین روزتمرین بایک یاعلی منتظرتان هستیم ازطرف یک فوتبالیست قدیمی وانزلیچی

 2. مهدی   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  هیچ مدیری لایق تر از درودگر پیدا نمیکنم که بتونه تیم رو جم و جور کنه حالا اینقدر چوب لای چرخش بذاریم تا به قول اقای فرماندار علی بماند و …….

 3. محمد   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  سلام من با برادر جناب آقاي فرماندار دوست هستم بنام آقا داوود . و خبر دارم كه آقاي فرماندار با در پيش بودن انتخابات رياست جمهوري و شوراي شهر باز فكر و ذكرش ملوانه و حقايق رو مي گه به همين دليل هم شده حاميشم . در ضمن اين آقايان در زمان تصدي نيمكت ملوان چه افتخاري كسب نموده اند؟! به چه دليلي بايد دوباره سرمربي شوند. ايران ملوان حاج صادق درودگر

 4. (صابر)   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  واقعا متاسفم برای اینگونه پیشکسوتها
  تشکر میکنم از آقای فرماندار بابت روک و راست بودن

 5. alireza   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  حاشا به غیرت این به اصطلاح پیشکسوتها،که ملوان فقط وفقط برایشان شکل نان ونام است!!!!!!
  واقعا خجالت داره به اسامی معترضین توجه کنید چون نانشان آجرشده دیوانه شدند،کجااین همه پول مفت را بدست می آورند؟
  شرم برشما که جز خودتان ومنافعتان هیچ چیزی برایتان ارزش ندارد.شرم برشما باد

 6. رضا ستوده   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  سخنی با پیشکسوتان ملوان و خواهشی از این عزیزان

  پیشکسوتان عزیز و بزرگوار ; با شنیدن اتفاقات امروز ، واقعا متاسف شدم . همه شما مرا در اطراف ملوان در ورزشگاههای شهرهای مختلف کشور دیده اید و از علاقه ام به ملوان و احترامم نسبت به خودتان آگاهی کامل دارید . نکته هایی به نظرم رسید که بصورت درد دل و خواهش تقدیم شما بزرگواران میگردد :

  1 – در مقام پهلوانان شهر و دوستداران واقعی ملوان ، لطفا رخصت دهید امسال ملوان دوره جدیدی را تجربه کند . سالهای زیادی که از تجربه گرانبهای شما عزیزان در ملوان وشهرهای دیگر مانند بندرعباس ، بوشهر ، کرمان ، شیراز ، تبریز ، پیکان قزوین ، رشت و و و و . . . استفاده برده ایم که متاسفانه نتیجه همان است که پیش روی همه علاقه مندان به فوتبال شهر و استان مان است .
  بنابراین تغییر و تنوع از نیازهای اساسی ملوان و هواداران پرشور آن است . نگران نباشید ! کسی تضمین نداده که از این راه و با اولین تجربه مربی خارجی ، به مدینه فاضله خواهیم رسید و جایگاه رفیع شما در ملوان و انزلی و فوتبال ایران ( اگرچه ندیده ایم جز با ملوان ، در پی تثبیت جایگاه خود در فوتبال ایران باشید ) از دست خواهد رفت ! اما با شماها هم غیراز دهه اول تشکیل ملوان ، بجایی نرسیده ایم و همچنان آرزو به دل ، خاطرات دهه 50 و دوره های کوتاه درخشش ملوان پس از آنرا ، مرور می کنیم .

  2 – تجربه قشنگ سالهای 65 تا 72 را بیاد بیاوردید . همان سالهایی که بر اثر اختلاف شماها ، تیم بسیار خوب چوکا ( استقلال ) انزلی تشکیل و باعث افتخار انزلی و گیلان شد که از شهر کوچک و با جمعیت 70000 نفری آن زمان 2 تیم بسیار خوب در فوتبال ایران فعالیت داشتند که از همه تیمهای درجه اول آن زمان امتیاز میگرفتند. اگر دلتان برای فوتبال انزلی میسوزد و از طرفی مدعی نادیده گرفتن توانایی های خود هستید ، ایمان دارم که این توان و پتانسیل در انزلی و شما وجود دارد که تیمی کاملا محلی و بومی از محلات انزلی جمع و جور کرده ، به لیگ برتر فوتبال ایران برسانید ، اگر با هم متحد باشید .

  لطفا حداکثر توان و مهارت خود را در این راه بکار بگیرید و با تشکیل تیمهای متعدد باعث رونق فوتبال انزلی و نیز موجب شکوفا شدن استعدادهای فراوان کشف نشده شهرمان شوید. برای موفقیت انزلی ، ملوان ، شما ( پیشکسوتان ملوان ) و جوانان مستعد شهرمان دعا می کنیم .

 7. محمد از آستارا   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  فکر کنم دلیل اصلی مخالفت ها که البته خودم هم جزوشون هستم این هست که معمولن مربی خارجی که به ایران میاد خیلی ضعیف و آماتور هستند و تنها دلیل حضورشون جیب دلال و خود مربی هست… با همه این حرفا بازم میگم با این که مخالف مربی غیر بومی و هم درودگر هستم بازم به عشق ملوان حمایت میکنم…

 8. morteza   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  حرفتون درسته ولی بومی ها کمتر این شرایطو داشتن. فرهاد پورغلامی یا نادر عزت الهی حتا غلام محمدوند از خیلی مربی های خارجی که تو ایران اومدن دانش بیشتر و دلسوزی بیشتری دارن. من چند روز پیش پیشنهادی دادم که این اختلاف بومی و غیر بومی برطرف بشه و گفتم سرمربی بومی و دستیار خارجی با دانش. اما دوستان گفتن دستیار خارجی پول میخاد… مگه سرمربی خارجی پول نمیخاد؟؟؟

 9. امیر حسین   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  آقای درودگر اگر کسی بخاد چوب لای چرخ شما بندازه ما عاشقان ملوان برخورد میکنیم فقط یک اشاره از شما کافیه دوست داریم بخاطر ملواااان

 10. morteza   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  باید احترام گذاشت بنام مقدس ملوان

 11. ادریس   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  این ها پول بدن ایرادی نداره 6 دانگ ملوان میراث پدری شون مشکلی نیست چه ایراد داره اخه

 12. mohammad abas   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  ول کن بابا . اینا پول نداده خودشون رو صاحب تیم میدونن وای به حال اینکه پول بدن

 13. Mohammad Barandust   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  خوب اگه دلسوز هستن خوب از این همه که پول دارن هر کدوم کمی بزارن میتونن تیمداری کنن که تازه تیم هم دست نیرو های بومی میمونه بهتر هم هست

 14. محمد   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  جناب آقاي داوودي. اگر اين افراد واقعا دلشون با ملوان هست كه نيست !!!!! پول بذارن ملوان رو مالكيت كنند ما هواداران هم هر بازي براشون پول جمع مي كنيم. ولي پولخريد بازيكن با اين آقايان بايد بقول احمدزاده تا قرون آخر رو تا پايان نيم فصل اول به بازيكنان بدند!!!!

 15. محسن اسماییلی   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  خیلی متاسفم برای این عده مثلا پیشکسوت که تنهاچیزی که واسشون مهم نیست ملوان وحفظ آرامش اونه،باباما باچه زبونی بگیم شماهارونمیخوایم،آخه خجالتم چیز خوبیه،یادتون رفته توی ورزشگاه چه بلایی سرتون آوردندوچیا شنیدید،فقط پول مهمه نه؟آبرو وغیرت یک قران نه؟

 16. آرش   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  بهترین حرکت رو فرماندار کرد
  تا فرماندار رو داریم غم نداریم
  نشون داد فقط مرد قانون و مرد ملوان است

 17. رحیم زاده   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  تاکی اغتشاش وفرافکنی؟
  بابا دست ازسر ملوان بردارید مثل اجل معلق اجازه نفس کشیدن به هیچکس رانمیدهید.
  این حقی که شماازآن دم میزنیدکی وکجابه شماداده شده؟
  چرابااین رفتارهای زشت ونابخردانه آرامش وامنیت شهر رابرهم میزنید؟
  هراتفاقی که دراین شهر وبرای ملوان بیافتد فقط شما مسولید.آقای احمدزاده پشت تمام این قضایا وحواشی وتوطعه ها شما ودارودسته شماست

 18. امین   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  حرفهای خوبی زدی آقای داوودی
  آفرین

 19. میثم از اسالم   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  ماشالله آقای فرماندار حالا همه با هم
  gagnam style

 20. امیرحسین   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  میثم از اسالم فوق العاده بود مردم از خنده

 21. علی   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  من فکر می کنم دیگه چهره خائنین مشخص شده

 22. میثم از اسالم   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  چاکریم امیر حسین

 23. سمیع   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  با این نظرات و با این صحبت های فرماندار ملوانیمون متوجه می شویم که خائنین کیا هستند . واقعا متاسفم برای این افراد پیشکسوت

 24. alireza   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  ماشهید دادیم وجنگیدیم وخون دل خورویم تا امنیت وآرامش کشورمون حفظ بشه.بعدیک عده معلوم الحال و پر حاشیه وجنجالی بارفتاروگفتار پلیدشون امنیت وآرامش شهر روبه هم ریخته اند تا به مقاصد مسموم و شوم خوشون برسند ،این عده دشمن نظام وقانون هستند

 25. sajad   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  برای اولین بار مسئولین با قدرت دارند کار می کنند و به موقع هم بود

 26. alireza   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  ماشهید دادیم وجنگیدیم وخون دل خوردیم تا امنیت وآرامش کشورمون حفظ بشه.
  بعدیک عده معلوم الحال وپرحاشیه وجنجالی بارفتاروگفتار پلیدشون امنیت وآرامش شهر روبه هم ریخته اند تا به مقاصدمسموم وشوم خوشون برسند ،
  آقای فرماندارمحترم وآقای خسته بند تامین امنیت وآرامش شهر دراین روزهای سرنوشت سازبرعهده شماست وشما مسولییدتا دست اینها … را کوتاه کنیدو نگذارید بااغتشاش وفرافگنی وآشوب شهر را دچاربحران وعدم امنیت کنند

 27. راستین   خرداد ۸, ۱۳۹۲  

  خدایا حق مامظلومان دردکشیده راازاین جماعت نادان وفرصت طلب ودسیسه جوبگیر،که جزپول وپست ومقام هیچیزی نمیخواهند.هرچیزی راقربانی ودستاویز خواسته های پلیدشان میکنند.لعنت خدابرشما باد.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب