مصاحبه اختصاصی با غلام محمدوند در مورد بازی با پرسپولیس

فردا ملوان در یک دیدار حساس مقابل پرسپولیس در تهران حاضر خواهد شد ، بر همین اساس مصاحبه ای Malavan.ir با غلام محمدوند انجام داده است که به شرح زیر است :
مربی ملوان در مورد وضعیت تیم در برار پرسپولیس گفت : شرایط تیم بسیار عالی است و گروه مربی ها تیم پرسپولیس را کاملا آنالیز کردیم و بر اساس آن تمریناتی انجام دادیم و بچه ها کاملا آماده بازی فردا هستند.

وی درباره ی مصدومین ملوان عنوان کرد : خدا را شکر مصدوم نداریم ولی سرگی پاشینکو امشب ایران آمد و باید ببینیم شرایط او چگونه است و آیا دراگان می خواهد از او در بازی فردا استفاده کند یا خیر .

غلام محمدوند با بیان اینکه شرایط تیم ملوان را بهتر می بیند اضافه کرد : تیم ما بازی پیشین خود را با برد پشت سر گذاشته و روحیه ی بهتری نسبت به حریف دارد و منسجم تر است .

وی در مورد پیشبینی بازی فردا مقابل پرسپولیس تصریح کرد : پیشبینی این بازی بسیار سخت است و تیم برده است که
Man to Man را خوب اجرا کند .

مربی ملوان ادامه داد : این بازی یک برابر یک است ولی مطمئن باشید فردا ملوان دنبال امتیاز است و با امتیاز به انزلی باز خواهد گشت .

غلام محمدوند مربی ملوان در پایان بیان کرد : بازی با پرسپولیس مانند دیگر بازی ها است و فوتبال بازی اشتباهات است و تیمی برنده است که کمتر اشتباه کند و کمی به بخت و اقبال نیز وابسته است . امیدوارم فردا بازی درخور نام ملوان و تماشاگران داشته باشیم و دست پر به انزلی بازگردیم .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

غلام محمدوند

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.