مصاحبه اختصاصی با ایمان صادقی : 2 سال بود منتظر فرصت بودم

پس از برد 2-0 مقابل استقلال خوزستان ، سراغ ایمان صادقی دروازبان جوان و آینده دار ملوان رفتیم که امروز دومین بار بود که در درون دروازه قوهای ایران ایستاد به گزارش اختصاصی Malavan.ir :

ایمان صادقی با بیان اینکه اولین بار است با یک رسانه انزلیچی مصاحبه میکند در مورد برد مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد : این برد را به همه ی هواداران ملوانی مخصوصا انزلیچی تبریک میگویم و همچنین باید بگویم امروز خیلی خوب بازی کردیم و بچه ها آماده بودند .

وی در مورد اینکه دومین بار است که درون دروازه ملوان ایستاده است تصریح کرد : بعد 2 سال 2 بار بازی کردم خدا را شکر هر 2 بازی را هم بردیم ، تجربه لیگ برتری خوبی بود و یک روز خوب برای من و تیمم اتفاق افتاد انشالله اگر باز هم درون دروازه این تیم بزرگ ایستادم باز هم ببریم و خدا هم به من کمک کند.

دروازبان ملوان در مورد  خداحافظی  سرگی پاشینکو و بغض خود در هنگام وداع سرگی با هواداران اظهار داشت : پاشینکو علاوه بر هم تیمی بودن یک دوست خوب و رفیق برای من بود و هم اتاقی من بنده بود و رفاقت ما در خارج از فوتبال هم ادامه داشت ، امیدوارم هر جا هست موفق و شاد باشد .

وی در مورد سئوال خبرنگار Malavan.ir که اکثر هواداران تو را دروازبان اول تیم می دانند پاسخ داد : انزلیچی ها خیلی به من لطف داشتند و دارند ولی من هم 2 سال بود منتظر فرصت بودم که خودم را نشان دهم خدا را شکر خوشحالم که امروز  مربیان خود و هواداران  را نا امید نکردم .

ایمان صادق در مورد حضور مالک جدید ، سیروس محجوب و تاثیر آن بر روحیه بازیکنان بیان کرد :  ورود مالک جدید در باشگاه بر روحیه بازیکنان تاثیر خوبی گذاشت و بچه ها کمی خیالشان از لحاظ مالی راحت شد و از آنجا که ایشان را فوتبالی می دانیم  مطمئنا از مالک های دیگر بهتر عمل خواهند کرد .

وی در مورد باشگاه خارجی و بازیکنان مورد علاقه خود عنوان کرد : من طرفدار تیم جلسی هستم و کاسیاس را هم الگوی خوبی می دانم و علاقه زیادی به او دارم .

دروازبان ملوان در پایان با تشکر از سایت Malavan.ir اظهار داشت :  از همه هواداران تشکر می کنم و از مربیان خود آقایان حبیبی و اسکوچیچ که به من اعتماد کردن ممنونم امیدوارم همیشه بتوانم به تیمم کمک کنم .

تهیه و تنظیم : دانیال ابراهیمی

ایمان صادقی

14 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.