امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۲۱:۳۲:۳۳ - سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود معمایی:آماری که صادق درودگر ارائه کرده است، دروغ است
مدیرعامل ملوان معتقد است مدیران قبلی این باشگاه برای ملوان زحمت کشیده‌اند، اما می‌گوید اطلاعاتی که ارائه می‌دهند اشتباه است. مسعود معمایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که آماری که صادق درودگر ارائه کرده است، دروغ است، اظهار کرد: ما قصد پاسخ دادن به اظهارات ایشان را نداریم […]

مدیرعامل ملوان معتقد است مدیران قبلی این باشگاه برای ملوان زحمت کشیده‌اند، اما می‌گوید اطلاعاتی که ارائه می‌دهند اشتباه است.

مسعود معمایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که آماری که صادق درودگر ارائه کرده است، دروغ است، اظهار کرد: ما قصد پاسخ دادن به اظهارات ایشان را نداریم و بگذارید ایشان هر چه دوست دارد بگوید.

وی همچنین در ادامه افزود: اگر بخواهیم پاسخی به آقای درودگر بدهیم حاشیه‌های فراوانی درست می‌شود، اما در مورد موضوع خیانتی که ایشان مطرح کردند باید بگویم آنچه را که مالک باشگاه در مورد خیانت بیان کرده است این بود که گفتند اگر قولی بدهیم و به قول خودمان عمل نکنیم،‌ به مردم انزلی خیانت ‌کرده‌ایم. این قضیه اصلا ارتباطی به آقای درودگر ندارد.

معمایی همچنین در مورد صحبت‌هایی که در کنفرانس خبری باشگاه عنوان شده است، نیز گفت: در آن کنفرانس صحبت‌هایی مطرح شد، اما به هیچ عنوان در مورد اعضای هیات مدیره سابق و همچنین مدیرعامل سابق صحبتی مطرح نشد. اعضای هیات مدیره سابق و مدیرعامل افراد شریفی هستند که برای باشگاه بسیار زحمت کشیده‌اند. من از زحمات همه آنها تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در ادامه صحبت‌های خود در مورد پرداخت مبلغ ۱۴۵ هزار دلار به سرگئی پاشنکو نیز اظهار کرد: مبلغ ۱۴۵ هزار دلاری که به نقل از ما مطرح شده بود، به نوعی اشتباه تایپی بوده و فقط حدود ۱۵ هزار دلار به پاشنکو پرداخت شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. داریوش   اسفند ۱۳, ۱۳۹۲  

  اشتباه تایپی؟؟؟؟
  با این حضور و تصمیم سیاسیون درباره آینده تیم…
  امیدوارم عاقبت ملوان ختم به خیر شود
  ایران فقط ملوان

 2. مجید ابای   اسفند ۱۳, ۱۳۹۲  

  اقایان خواهشا خواهشا کمتر حاشیه سازی کنید,تمام مردم فکرشان بابت اقای محجوب وصحبتهای رسانه مشغول شده,لطفا کمتر دل را بلرزانید


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب