امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱:۰۴:۱۸ - شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود معمايي : بدهي‌هاي ميلياردي باعث دلسردي سيروس محجوب شده است
مسعود معمايي در مورد وضعيت باشگاه ملوان گفت: روزي که سيروس محجوب به انزلي آمد تا باشگاه ملوان را در اختيار بگيرد ظاهرا مسئولان شهر به او گفته‌اند اين باشگاه 3 تا 3.5 ميليارد تومان بدهکار است اما اکنون مشخص شده که رقم بدهي‌هاي باشگاه خيلي بيشتر از اين رقم است و همان رقم 8 […]

مسعود معمايي در مورد وضعيت باشگاه ملوان گفت: روزي که سيروس محجوب به انزلي آمد تا باشگاه ملوان را در اختيار بگيرد ظاهرا مسئولان شهر به او گفته‌اند اين باشگاه 3 تا 3.5 ميليارد تومان بدهکار است اما اکنون مشخص شده که رقم بدهي‌هاي باشگاه خيلي بيشتر از اين رقم است و همان رقم 8 ميلياردي که سيروس محجوب مالک باشگاه اعلام کرد درست‌تر است. حتي با توجه به خرده بدهي‌هاي ديگر به نظر من باشگاه ملوان رقمي بيش از 9 ميليارد تومان بدهي دارد.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: سيروس محجوب چون خودش يکي از اهالي گيلان است و ملوان را دوست دارد براي کمک به ملوان پا قدم جلو گذاشت اما اکنون با وجود آنکه از جيب شخصي خود هزينه مي‌کند در برخي مواقع مورد کم لطفي رسانه‌ها هم قرار مي‌گيرد و از او انتقاد هم مي‌شود. اين مسائل و بدهي‌هاي ميلياردي باعث دلسردي محجوب شده است. اگر محجوب ملوان را رها کند و برود وضعيت اين باشگاه بسيار نابسامان‌تر از قبل مي‌شود و ملوان در وضعيت خطرناکي قرار مي‌گيرد.

مديرعامل باشگاه ملوان تصريح کرد: هم اکنون دولت حتي توانايي کمک به باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس را هم ندارد بنابراين نمي‌توان از دولت انتظاري داشت که به ملوان کمک کند و اگر محجوب هم برود ملوان در شرايط بغرنجي قرار مي‌گيرد. محجوب از جيبش خرج کرده اما نه تنها کسي به او خسته نباشيد نگفته بلکه برخي از او انتقاد هم مي‌کنند. اين شرايط ناراحت کننده است آن هم در شرايطي که برخي تيم‌هاي ليگ برتري به سراغ محجوب آمده‌اند و خواهان حضور او در باشگاه‌هاي خود هستند.

معمايي با اشاره به اينکه اگر محجوب برود او چه کار خواهد کرد؟ گفت: اميدوارم که چنين اتفاقي نيفتاد اما اگر محجوب ملوان را رها کند من هم به حکم مديرعاملي‌ام انجام وظيفه مي‌کنم تا مسئولان تصميم لازم را اتخاذ کنند اما به عقيده من بايد محجوب را به هر طريقي نگه داشت و مانع جدايي او از ملوان شد. من حتي با مجموعه اقتصادي صحبت کرده بودم و مي‌خواستم 20درصد از هزينه‌‌هاي باشگاه را از طريق اين مجموعه تقبل کنم تا پس از 5 سال مالک جديد بتواند از برند ملوان درآمدزايي هم بکند و به سود برسد اما اين به شرطي است که همه دست به دست هم بدهند. سيروس محجوب يکي از بچه‌هاي جنگ است و در تجارت هم موفق بوده. او دلش براي ملوان سوخت و با عشق جلو آمد اما نبايد بگذاريم دلسرد شود.

مديرعامل ملوان در مورد وضعيت تمديد قرارداد اسکوچيچ سرمربي اين تيم گفت: اين مربي با دستمزد 120 هزار دلاري به باشگاه ما آمد اما اکنون 380 هزار دلار مي‌خواهد بر روي اين دستمزد بگذارد و براي يک فصل دستمزد 500 هزار دلاري از ما مي‌خواهد که رقم بسيار سنگيني است ضمن آنکه شرط و شروط‌هايي هم دارد و بازيکنان مورد نظرش هم بايد جذب شوند که همين مسئله تعهد سنگيني ايجاد مي‌کند آن هم در حالي که باشگاه ملوان فقط رقمي در حدود 6 ميليارد تومان به بازيکنان و کادر فني از فصل گذشته بدهکار است.

 

fars

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محمد   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  يعني اينقدر اين تيم كشكي وگذار شد كه ميزان دقيق بدهي ها الان معلوم شده ….
  خدابخير برسونه … مگه اين باشگاه امور مالي نداره … مگه ذيحاسب نداره… يعني يكي تو اين دفتر و دستك مالي باشگاه ، نيومد بگه آقا اي تيم چقدر بدهكاره … هدايتي كه حرف آقاي احمد زاده رو بهونه كرد و رفت … اما ما از آقاي محجوب توقع ديگي داريم … اهداف آقاي محجوب در رابطه با ملوان خيلي بزرگه…. نبايد خراب بشه …

 2. abai   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  سلام آبایان
  واقعاً اسم آقای معمایی رو باید گذاشت ” آقای ناله ”
  بستن قرار داد با آقای اسکوچیچ 50-50 است !
  بدهکاری های باشگاه زیاد است !
  آقای محجوب دلسرد شده اند !
  و ….
  آقای محجوب عزیز
  شما واقعاً دلسرد شده اید !
  من فکر نمی کنم !
  برای آدمی که خودش رو جاه طلب می دونه، این جمله خیلی زشته
  اسپانسر 3 میلیاردی !
  کار روی تیم های پایه !
  ساخت ورزشگاه !
  مسقف کردن ورزشگاه !
  آوردن بازیکنان هندی !
  ساخت موزه !
  ساخت مجموعه فروشگاه های ملوان !
  و …
  این همه کار قرار بود بکنید تا درآمد زایی بشه
  خودتون برنامه 3-4 ساله برای درآمدزا کردن ملوان دادید
  حالا همین اول کار دنبال درآمد هستید !
  شما ملوان را برای این مجانی گرفتید که پول طلبکارها را بدهید
  می دانید ارزش تیم 6 جدول چقدر هست؟
  اگه شما خوب تیم را ارزیابی نکرید و میزان بدهی را در ابندا بررسی نکردید تقصیر خود شماست
  با این حال نباید ناله کنید
  اگر 10 میلیارد هم باشگاه بدهی داشته باشد
  شما می توانید هر فصل 1 میلیارد را برای تسویه بدهی ها در نظر بگیرد
  این گونه بعد از 10 سال شما بدون بدهی خواهید بود
  اگر ملوان بدهی نداشت و از شما می خواستند که بابت خرید ملوان 10 میلیارد بدهید، بهتر بود؟
  شما فرض کنید که باشگاه را قسطی خریده اید
  آیا این گونه فکر کردن بهتر نیست؟
  ملوان تنها باشگاهی هست که با نصف قیمت، شما امکان قهرمان شدن و یا آسیایی شدن دارید
  شما گفتید که به دنبال برند کردن ملوان هستید
  چه راهی ساده تر از این که ملوان به آسیا برسه
  هم رضایت هوادار را دارید
  هم بالا رفتن ارزش باشگاه
  هم برند شدن ملوان
  لطفاً با افراد قوی کار کنید
  باید در مجموعه شما افراد ورزشی بیشتری قرار بگیرند
  از افرادی ک ناله می کنند و آیه یاس هستند، خودداری کنید
  جنگجو باشید
  الان تازه روزهای خوشی ملوان هست
  روزهایی که همه چیز خوب هست
  اگه تیم دچار حاشیه شود و خدایی ناکرده در سرازیری بیافتد چکار می خواهید بکنید؟
  شما با کمی هزینه کردن هم آرامش تیم را بدست می آورید و هم موفقیت تیم و هم اطمینان از فصل بعد
  ما از شما انتظار داریم
  ما فقط شما را به خاطر پولتان نمی خواهیم
  ما توانایی و جاه طلبی شما را که باعث شده به این مقام برسید را هم می خواهیم
  امیدوارم موفق باشید
  یا علی بگو مرد
  قوی باش !

 3. شاهین   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  آقای معمایی که اسم با مسمایی هم دارید پس شما توقع داشتید که تیمی که چندین میلیارد میارزد و طرفداران فراوانی دارد مجانی تقدیم شما کنند که معلوم نیست با چه هدفی امدهاید من که مطمئنم شما ملوان را از بین خواهید برد بعدا ملوان را ترک خواهید کرد ما از شما که سابقه قبلی در تیمهای دیگر دارید توقعی نداریم ولی از دلسوزان واقعی ملوان که برای این تیم زحمت کشیده اند مانند بهمن صلح نیا چرا با شما همصدا شده و یا باکسانی بیعت کرده که سکو ها را تحریک میکردن فحش ناموس به بهمن خان بدهند واقعا اقای صالح نیا دنیا ارزش ندارد که شما برای چند صباح خود را خراب کنید و با دشمنان قسم خورده خود هم پیمان شوید و نگذارید ملوان ترقی نماید شما برای ملوان خیلی زحمت کشیده اید بر کسی پوشیده نیست الت دست ادم های معلوم الحال نگردید

 4. malavan   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  اقای محجوب پس چرا اومدی اگر که ملوان بدهی نداشت به شما امثال شما چه احتیاجی بود موقعه حرف پول برای شما معنی نداره و خیلی کارهامیتونبد انجام بدید پس الان چرا دلسرد شدید اگر دوست دارید میتونبد برید مگه تواین چند سال شما بودید که ملوان رو پا مونده یا که اگه دوست دارید بدهی رو ما دوستداران ملوان بدیم که شما دلسرد نشید زنده باد ملوان و ملوانی

 5. مالا دریائی   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  در تعجبم مگر آقای محجوب از روز اول به بد هی ملوان آگاه نبودند. الان که ساعت سه بعد ظهر می باشد ورزش3 اعلام کرد که محجوب کناره گیری کرد.خدایا این تیم را خودت حفظ کن تا حداقل باعث معروف شدن این آقایان شود.مطمئنا نباید شک کرد که یک جوری دست این آقا در دستان هدایتی و کسانی را که پروین برای خرید پرسپولیس معرفی کرده در یک کاسه هست.آدمهائی را هم که آورده همه دارو دسته هدایتی هستند.دوستان شما چه فکر می کنید؟

 6. محمد رضا   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  باسلام،یعنی آقای محجوب بهانه بهتری نداشت که بگه؟یعنی چی که دلش واسه ملوان سوخت؟
  از روزی که معمایی اومده فقط حاشیه سازی کرده؟مالک چند میلیاردی!!!!!بازهم آقای دروردگر دمت گرم.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب