مسعود رضائیان : هنوز فرصت کافی برای شناخت از ملوان را نداشته‌ام

مدیر‌عامل باشگاه ملوان می‌گوید تعطیلات لیگ برتر فوتبال در بهترین زمان ممکن برای آنها پیش‌آمده و می‌توانند از این تعطیلات استفاده لازم را ببرند.

مسعود رضائیان، مدیر‌عامل باشگاه ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه تعطیلی لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ‌ملی به نفع ملوان بود، اظها‌ر کرد: روز گذشته (جمعه) بازیکنان‌مان به دلیل دیدار ۱۲۰ دقیقه‌ای مقابل پر‌سپولیس در مرحله یک هشتم جام حذفی خسته بودند و تعدادی از بازیکنان‌مان با مصدومیت مواجه هستند. به نظرم تعطیلات لیگ برتر در بهترین زمان ممکن برای ما اتفاق افتاد و می‌توانیم در این تعطیلات بر روی شرایط بدنی بازیکنان کار کنیم، چرا که قبل از آغاز لیگ نتوانستیم تمرینات بدنسازی را به صورت کامل انجام دهیم.

مدیر‌عامل باشگاه ملوان با ابراز رضایت از جایگاه فعلی این تیم در جدول رده‌بندی مسابقات، افزود: طبیعتا جایگاه‌مان نسبت به سال گذشته خیلی بهتر است و نمی توانیم از این رتبه ناراضی باشیم. باید تلاش کنیم که تا آخر فصل همین روند را ادامه دهیم و بهتر از این شویم.

وی درباره مستقر شدن در باشگاه ملوان و شرایط فعلی این باشگاه، گفت: باید برای ارتقای سطح کیفی باشگاه و سیستماتیک‌تر شدن این مجموعه تلاش کنیم. حضور یک تیم در زمین نیازمند تیم‌های پشتیبانی و خدماتی قدرتمند است. متاسفانه در این سال‌ها بخش بازرگانی در باشگاه ملوان وجود نداشته و این هم از محورهای اصلی فعالیت‌های ما است. شرایط سخت افزاری باشگاه در شان ملوان نیست ولی خو‌شبختا‌نه خبرهای خوبی در راه است. با کمک اعضای هیات مدیره قرار است در ساختمان جدیدی مستقر شویم که از لحاظ ظاهری هم نسبت به ساختمان جدید بهتر است.

رضاییان در پاسخ به این سوال که اعضای هیات مدیره تا به حال هماهنگی‌های لازم را با او انجام داده‌اند، گفت: برای من که به تازگی به این باشگاه آمده‌ام این دوران به مانند کلاس اول می‌ماند و نیازمند کمک تمامی اعضا هستیم. هنوز فرصت کافی برای شناخت از این باشگاه پر سابقه را نداشته‌ام، اما نکته محرز این است که من به دعوت هیات مدیره به این باشگاه آمده‌ام. تابع تصمیمات هیات مدیره هستم و از قبل هم گفته‌ام که خواسته‌های آنها با تفکرات من انطباق داشت و منطقی است که شرایط فعلی در شان باشگاه ملوان نیست. برای شروع کار با یکدیگر هماهنگ هستیم و با قدرت کارها را پیش می بریم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.