امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۲۳:۴۹:۱۸ - چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود رضائیان: تا نیم فصل ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان ملوان را می دهیم
مدیرعامل ملوان گفت: تا نیم فصل ۳۰درصد از قرارداد بازیکنان تیم را پرداخت می کنیم. مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان درباره پرداختی بازیکنان این تیم اظهار داشت: تلاش ها برای پرداخت پول بازیکنان ربطی به آمدن من نداشته است، قبل از حضور من در ملوان هم مسوولان برای پرداخت پول بازیکنان تلاش زیادی کردند امیدوارم […]

مدیرعامل ملوان گفت: تا نیم فصل ۳۰درصد از قرارداد بازیکنان تیم را پرداخت می کنیم.

مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان درباره پرداختی بازیکنان این تیم اظهار داشت: تلاش ها برای پرداخت پول بازیکنان ربطی به آمدن من نداشته است، قبل از حضور من در ملوان هم مسوولان برای پرداخت پول بازیکنان تلاش زیادی کردند امیدوارم در هفته های آینده بتوانیم پرداختی داشته باشیم.

در این مدت مذاکراتی برای جذب اسپانسرهای موقت و یا عمیق تر برای همکاری بیشتر انجام شده است. ما به امید زنده هستیم و امیدواریم این اتفاق بیبفتد. وی در ادامه گفت: بعضی از بازیکنان حتی از ۴ سال قبل طلب دارند اما ما می توانیم مشکل امسال را حل کنیم و به سلامت از این فصل عبور کنیم.

تلاش ما این است در نیم فصل حداقل ۳۰درصد از پرداختی ها را داشته باشیم. من اطلاعی ندارم از طرف استان چه اقداماتی برای کمک به ملوان شده است اما در شهرستان از فرماندار و شورای شهر گرفته تا سایر دوستاران ملوان می خواهند به این تیم کمک کنند چون وابستگی خاصی به این تیم دارند. رضائیان از جلسه با بازیکنان هم بیان داشت: روز سه شنبه جلسه ای با بازیکنان داشتیم و دیروز هم بعد از تمرین با آنها صحبت می کنیم. ما همیشه کنارشان هستیم تا این مشکلات حل شود و دامن گیر تیم نشود.

این شرایط همیشه بوده و حتی در نفت و مسجد سلیمان هم بی پولی داشتیم. بازیکنان و کادر فنی ملوان امسال تا هفته هفتم به اندازه نیم فصل سال گذشته امتیاز گرفته اند و پرداخت پولشان تنها کاری است که از دست ما برمی آید و باید این کار را انجام دهیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب