امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۱۵:۰۷:۲۵ - سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود رضائیان : به بازیکنان معترض این تیم وعده تو خالی نخواهیم داد
مسعود رضائیان در خصوص احتمال غیبت بازیکنان ملوان در تمرین امروز (سه‌شنبه) در اعتراض به عدم دریافت مطالبات مالی خود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان گفت: بازیکنان تیم کاملا حق دارند و اعتراض‌شان نیز درست است. شاید قرارهایی میان خود برای عدم شرکت در تمرین گذاشته باشند ولی ما از بزرگترهای تیم خواهش کردیم امروز […]

مسعود رضائیان در خصوص احتمال غیبت بازیکنان ملوان در تمرین امروز (سه‌شنبه) در اعتراض به عدم دریافت مطالبات مالی خود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان گفت: بازیکنان تیم کاملا حق دارند و اعتراض‌شان نیز درست است. شاید قرارهایی میان خود برای عدم شرکت در تمرین گذاشته باشند ولی ما از بزرگترهای تیم خواهش کردیم امروز به محل تمرین بیایند تا با همدیگر صحبت کنیم.
وی افزود: من قصد ندارم مانند گذشته به آنها وعده بدهم زیرا خودم هم از شنیدن وعده‌های توخالی به شدت بدم می‌آید. می‌خواهم امروز مسائل را برای بازیکنان بشکافم و همه چیز را برای‌شان توضیح بدهم.

مدیرعامل ملوان در ادامه تصریح کرد: من نگفتم مشکلات مالی حل شده است اما با سر تمرین نیامدن بازیکنان هم چیزی حل نمی‌شود. ما در تلاش هستیم تا مشکلات مالی را حل کنیم و امیدواریم به زودی بتوانیم به تیم پول تزریق کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب