امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۲:۳۱:۲۴ - یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود رضائیان: اولویتم حل مشکلات مالی ملوان است؛ حتی به قیمت جدا شدنم!
مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: از روزی که آمدم تنها دغدغه ام این است که برای بازیکنان پول تهیه کنیم. مسعود رضائیان در گفت و گو در رابطه با ملاقاتش با بازیکنان ملوان بر سر مسائل مالی اظهار داشت: بازیکنان یکسری خواسته های معقول مالی از باشگاه داشتند و من برای جلوگیری از حاشیه در تمرین […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: از روزی که آمدم تنها دغدغه ام این است که برای بازیکنان پول تهیه کنیم.

مسعود رضائیان در گفت و گو در رابطه با ملاقاتش با بازیکنان ملوان بر سر مسائل مالی اظهار داشت: بازیکنان یکسری خواسته های معقول مالی از باشگاه داشتند و من برای جلوگیری از حاشیه در تمرین حاضر شدم و با آنها دقایقی را گفت و گو کردم. البته در این دیدار من هیچ زمانی را برای پرداخت پول به بازیکنان تعیین نکردم و در این باره قولی به آنها ندادم. تنها وعده من این بود که بعد از نهایی شدن قرارداد اسپانسر جدید به بازیکنان پول پرداخت می شود.

وی درباره اینکه دنیامالی از حضور مالک جدید برای باشگاه ملوان خبر داده، اذعان داشت: مذاکراتی با نمایندگان یک مجموعه برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه ملوان انجام شده و احتمالش زیاد است که در روزهای آینده این موضوع به شکل رسمی اعلام شود. از میان کسانی که در این مدت با آنها برای مالکیت ملوان صحبت شده بود، تنها این مجموعه به صورت جدی پیگیر بوده و خواهان ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان است.

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص احتمال تغییرات در مدیریت این باشگاه بعد از واگذاری سهام تصریح کرد: جزئیات قرارداد میان باشگاه ملوان و مالک جدید در جلسه آتی هیات مدیره مشخص خواهد شد و آنجا معلوم می شود که سهامداران جدید چقدر اختیار برای تعیین اعضای هیات مدیره و همچنین مدیرعامل دارند. راستش را بخواهید هیچ گونه منابع دیگری برای تزریق پول به باشگاه ملوان وجود ندارد و به خاطر همین ما بی صبرانه منتظریم که قرارداد این اسپانسر نهایی شود.

وی درباره دیدارش با نمایندگان مالک جدید ملوان گفت: در ملاقاتی که من با این دوستان داشتم درباره مسائل فنی و شرایط تیم صحبت شد وگرنه من به مسائل مدیریتی باشگاه در ارتباط با سهامداران جدید وارد نمی شوم چون این موضوع کاملا در اختیار هیات مدیره است. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد اما امیدوارم هر بحثی که پیش می آید به سود ملوان باشد.

رضائیان در پایان در واکنش به اظهارات دنیامالی مبنی بر اینکه با روی کار آمدن سهامداران جدید احتمال تغییر مدیرعامل وجود دارد خاطرنشان کرد: من چند روزی بیشتر نیست که به ملوان آمدم. از روزی هم که آمدم تنها دغدغه ام این است که برای بازیکنان پول تهیه کنیم. با این حال هنوز هم اولویت من حل مسائل مالی باشگاه است. حتی اگر قرار باشد من از ملوان بعد از چند هفته حضورم در انزلی بروم باز هم ترجیح می دهم شرایط این تیم رو به بهبود برود.
_________________

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ali   آبان ۴, ۱۳۹۴  

    شمارو به خدا این تیم رو منحل کنید خیال هوادارارو راحت کنید


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب