امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۰:۳۸:۱۴ - چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسعود رضائیان : امیدوارم اشتباهات سریالی داوران علیه ملوان تمام شود
مسعود رضائیان در گفت وگو ، در مورد انتخاب سرمربی ملوان گفت: هیات مدیره باشگاه ملوان همچنان مشغول مذاکره است ولی هنوز سرمربی تیم انتخاب نشده و در هفته بیست و دوم مقابل پدیده هم محمد قدیربحری به همراه محمد حبیبی تیم را هدایت می کنند. وی در مورد اینکه ملوان می تواند در لیگ […]

مسعود رضائیان در گفت وگو ، در مورد انتخاب سرمربی ملوان گفت: هیات مدیره باشگاه ملوان همچنان مشغول مذاکره است ولی هنوز سرمربی تیم انتخاب نشده و در هفته بیست و دوم مقابل پدیده هم محمد قدیربحری به همراه محمد حبیبی تیم را هدایت می کنند.

وی در مورد اینکه ملوان می تواند در لیگ برتر بماند یا سقوط می کند گفت: ٧-٨ تیم در خطر سقوط به لیگ دسته اول قرار دارند که ملوان هم یکی از این تیم هاست. با این حال معمولا ملوان در لحظه های آخر خوب کار می کند و در لیگ برتر می ماند.

رضائیان در مورد دیدار با پدیده گفت: پدیده دیگر پدیده نیست زیرا چند سال است که در لیگ برتر حضور دارد و باشگاهی است که ثبات مدیریت داشته و زیرساخت های خوبی هم دارد. با این حال ملوان می تواند از پدیده امتیاز بگیرد به شرطی که اشتباه های سریالی داوران علیه ملوان به پایان رسیده باشد. ملوان کار سختی مقابل پدیده دارد اما می توانیم موفق شویم. هرچند اشتباه های غیرعمدی داوران علیه ملوان شبیه قتل های زنجیره ای شده است! امیدوارم دیگر شاهد این مساله نباشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب