مردم شرایط داخل تیم را نمی‌دانند

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: عید قربان را به همه مسلمانان تبریک می‌گویم. ما به سه امتیاز بازی فردا نیاز داریم و به هیچ عنوان هم به بحث اولتیماتوم هم فکر نمی‌کنم. هرکسی کارش را باید انجام دهد و من تفکرم مثبت است البته بیشترین فشار را هم متوجه خودم می‌کنم من و بازیکنانم می‌خواهیم فردا پیروز شویم و جو را بهتر کنیم.

وی ادامه داد: طبیعی است که هواداران از نتایج ملوان راضی نباشند اما آنها از جو داخل تیم چیزی نمی‌دانند با این حال ما اگر حرفه‌ای هستیم باید با این فشارها مقابله کنیم، فوتبال همین است و همواره فشاری از یک طرف وجود دارد.

سرمربی ملوان در مورد غیبت مازیار زارع و همچنین دلیل بازی نکردن حسن اشجاری گفت:‌ اشجاری بازی نمی‌کند چون بهتر از فشنگچی نیست. مازیار زارع را هم به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و وقتی مازیار نیست باید سبک بازیمان را عوض کنیم. سعی می‌کنم در شرایط کنونی بهتریت تصمیم را بگیرم. اگر رونالدو در رئال مادرید مصدوم شود آیا ذخیره او هم همان ویژگی را برای بازی دارد؟ قطعاً اینطور نیست پس باید با سبک دیگری بازی کرد.

وی در مورد اینکه چقدر به نتیجه گرفتن در تیم ملوان امیدوار است، گفت:‌ من خودم همیشه امیدوارم و اگر امیدوار نبودم اینجا نمی‌نشستم، در ملوان برای موفقیت می‌جنگم. اینجا دو چیز وجود دارد، اول ملوان و دوم و اسم و اعتبار من. برخی از مربیان در مورد من صحبت می‌کنند اما من هیچ‌وقت در مورد سابقه‌ام حرف نزده‌ام اما بدانید که من از خیابان نیامده‌ام سابقه مربیگری من مشخص است. نمی‌خواهم اعتبار و سابقه خودم را لکه‌دار کنم.

اسکوچیچ افزود:‌ مهم این است که شرایط را خوب آنالیز کنیم اگر مربی مشکل دارد و بازیکنانتان خوب هستند خوب مربی را عوض کنید. باید آنالیز شرایط تیم خوب باشد برای من موفقیت ملوان مهم است که در آن کار می‌کنم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه از نظر احساسی با بازیکنان نزدیک نیست، گفت: اگر منظورتان از احساس این است که با بازیکنان دوست شوم من نمی‌توانم این کار را بکنم چون من سرمربی هستم در فوتبال هم نباید احساسی باشید چون اگر احساسی رفتار کنیم نمی‌توانیم به نتیجه برسیم در بازی قبلی وقتی گل خوردیم همه بازیکنان به جلو رفتند این کار احساسی است و خوب نیست. من همیشه می‌گویما باید فکر کنیم و احساس را کنار بگذاریم. البته من از فرهنگ متفاوت دیگری آمده‌ام با این حال 28 سال حرفه‌ای‌گری کرده‌ام و کار حرفه‌ای‌ام را از 17 سالگی آغاز کرده‌ام چنین شرایطی را سالیان سال تجربه کرده‌ام.

اسکوچیچ در مورد اینکه با حضور روانشناس مشکلات ملوان حل خواهد شد یا نه‌، گفت:‌ من روانشناس نیاز ندارم خودم مربی هستم و باید شرایط را عوض کنم اگر تیم خوب نتیجه بگیرد همه می‌گویند شما مربی خوبی هستید و وقتی شرایط بد است از هر کسی و چیزی انتقاد می‌شود. هواداران هم فقط برد می‌خواهند و حق با آنهاست.

وی در مورد مصدومان و محرومان ملوان گفت: رحمانی، دلاوری و دغاغله و مهدی‌زاده غایب هستند با این حال برای پیروزی تلاش می‌کنیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.