مردم بخواهند بازیکنان جوان را میدان خواهم داد

محمد احمدزاده در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت :

 ما در بازی فردا علی رمضانی و محمد حیدری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و در بازی فردا نه پیکان و نه تیم ما به دنبال یک امتیاز نخواهند بود و بازی حساسی پیش رو داریم چون هر دو تیم به دنبال هجومی برای کسب پیروزی هستند و اطمینان دارم بازی با کیفیتی از آب در بیاید . با توجه به اینکه ما در نیم فصل دوم نتایج خوبی نگرفتیم و هوادارانمان تشنه برد هستند می خواهیم با برد بازی فردا مرحمی برای هواداران باشیم .

مربی ملوان در مورد بی انگیزگی بازیکنان در چند بازی اخیر گفت :

بنده نظر مردم در این باره را نمی توانم رد کنیم ولی وقتی که برای بازیکن مسجل می شود که رسیدن به جایگاه های بالای جدول غیر قابل دسترس است خود به خود این اتفاق در درون بازیکنان رخ می دهد . من نیز قبول دارم که دیگر آن طراوت بازی های قبل را نداریم ، طبیعتا این اتفاق افتاده است ولی اینکه بازیکنان با تمام قوا در زمین حاضر نمی شوند درست نیست .

احمدزاده در مورد بازی دادن به بازیکنان جوان گفت :

من از قبل اعلام کرده بودم که نظر مردم برای من بسیار مهم است اما قرار دادن بازیکنان جوان در ترکیب اصلی احتمال برد را کاهش می دهد و ما باید تحمل اشتباهات احتمالی آنها را داشته باشیم . پیش تر هم گفتم که اگر مردم بخواهند من حاضرم بازیکنان جوان را بیشتر در ترکیب تیم قرار دهم چرا که برای فصل بعد به نفع ملوان است اما احساس بنده این است که مردم به دلیل نتایج بدی که در نیم فصل دوم گرفته ایم بیشتر به دنبال برد هستند . به هر حال الان هم دیر نشده است و برای فردا هم من می توانم اینکار را انجام دهم .

ممی در مورد آقای گل لیگ برتر گفت :

 در طول تاریخ این پنجمین بازیکنی است از ملوان که می خواهد به این عنوان دست پیدا کند که این خودش یک رکورد است که ملوان 5 آقای گل را در طول تاریخ فوتبال ایران معرفی کرده است و البته نشان دهنده ی این است که پست سانتر فروارد در ملوان یک پست خاص و تعیین کننده است . سید جلال رافخایی در این فصل برای ما خیلی زحمت کشید و تمامی بازیکنان ملوان در کسب این موفقیت سهیم هستند . رافخایی با کسب این عنوان به تاریخ باشگاه ملوان می پیوندد .  

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.