امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
16:48:40 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل ملوان در گفتگو با شبکه خبر : ملوان تیم مردمی و با طرفدار است
مسعود رضائیان درباره استعفای حمید استیلی از سرمربیگری این تیم گفت: ایشان احساس کردند باید بروند و احساس کردند با جدا شدنشان از تیم فشارها کم خواهد شد بنابراین این کار را کردند.   وی ادامه داد: آقای استیلی تمام مطالبات خود را به باشگاه بخشید و البته در این مدت نیز حتی یک ریال […]

مسعود رضائیان درباره استعفای حمید استیلی از سرمربیگری این تیم گفت: ایشان احساس کردند باید بروند و احساس کردند با جدا شدنشان از تیم فشارها کم خواهد شد بنابراین این کار را کردند.

 

وی ادامه داد: آقای استیلی تمام مطالبات خود را به باشگاه بخشید و البته در این مدت نیز حتی یک ریال نیز نگرفته بود.
رضائیان گفت: اکنون برای جذب سرمربی ۶ – ۷ گزینه داریم که ۵ بومی و ۲ غیر بومی است و ۲ بومی ملوانی الاصل است اما هنوز به توافق نرسیدیم و با باشگاه هایی که این دو نفر کار می کنند وارد مذاکره شدیم اما هنوز به نتیجه نرسیده است.
وی ادامه داد: در واقع جستجو و مذاکرات ادامه دارد تا در نهایت فردی را برای سرمربی گری انتخاب کنیم و اکنون نیز مربیان بومی که با استیلی کار می کردند برای هدایت تیم حضور دارند.
مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی درباره طرفداران تیم ملوان هم گفت: این تیم مردمی و با طرفدار است و همین موضوع باعث شده شرایط و زیرساخت های ما وخیم تر و شرایط مالی شدیدتری داشته باشیم.
رضائیان افزود: تاکنون چهار میلیارد تومان بدون حامی به این تیم تزریق شده در حالی که هزینه های این تیم بسیار بالاست ضمن اینکه ملوان هیچ حامی دولتی، غیر دولتی یا  خصوصی ندارد.
وی درباره درآمد واقعی فوتبال نیز گفت: اگر باشگاه ها حق بلیت فروشی و حق پخش تلویزیونی داشته باشند می توانند درآمد زایی کنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب