مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بندرانزلی در دیدار با بازیكنان و كادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: به حمایت از تیم ریشه دار ملوان در این فصل ادامه می دهیم

به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد بندرانزلی، ‘علیرضا بهمنی’ اظهار داشت: مطالبات بازیكنان تا پیش از بازی با تیم فجر شهید سپاسی شیراز پرداخت می شود.

به گفته وی، این در حالی است كه منطقه آزاد بندرانزلی هیچگونه مالكیت و سهامی در این باشگاه ندارد و هنوز نیز تفاهم نامه ای با نیروی دریایی در خصوص نحوه همكاری متقابل در سال جاری بین این دو نهاد منعقد نشده است.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد بندرانزلی تصریح كرد: نگاه این منطقه به تیم ملوان بندرانزلی، یك نگاه ویژه حمایتی مبتنی بر تامین علایق عاطفی، روانی و اجتماعی مردم منطقه نسبت به این تیم ریشه دار در فوتبال كشور است.

بهمنی متذكر شد: منطقه آزاد بندرانزلی در طول سه سال گذشته بالغ بر 120 میلیارد ریال صرف هزینه های جاری و تیم داری باشگاه ملوان كرده در حالیكه كوچكترین سهمی در مالكیت و سهام این تیم نداشته و ندارد.

وی اضافه كرد: گرچه منطقه آزاد بندرانزلی مالك تیم نیست ولی با توجه به مصوبه ریاست جمهوری و احترام ویژه به ریشه دارترین و محبوب ترین تیم شمال كشور، اقدام به حمایت همه جانبه از تیم ملوان كرده است.

رییس هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در این جلسه همچنین از استراتژی پیشنهادی منطقه آزاد بندرانزلی برای تیم ملوان در سال های آینده با توجه به قوانین كنفدراسیون فوتبال آسیا و مالكیت صد درصدی نیروی دریایی خبر داد.

وی در آسیب شناسی مشكلات اخیر پیش آمده در این تیم گفت: در كسب نتایج خوب تیم ملوان، مهمترین مولفه ها، دوری جستن از حواشی، ایجاد همدلی میان همه عوامل تیم مبتنی بر احترام و اعتماد به جایگاه های یكدیگر به عنوان عامل كسب نتایج عالی در طول فصل گذشته، نقش دارد.

رییس هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی با اعلام حمایت از مدیریت و كادر فنی، خواستار تمركز بازیكنان بر ارایه بازی های زیبا و كسب نتایج به منظور شادی هواداران شد.

وی خاطرنشان كرد: تلاش می كنیم مشكلات مالی را بنا به ظرفیت و توان قانونی خود به زودی برطرف كنیم.

وی با بیان اینكه در زمان نقل و انتقالات با درخواست سرمربی تیم در مورد افزایش 50 درصدی بودجه عقد قرارداد بازیكنان موافقت شد، افزود: در نتیجه میزان مبلغ قرارداد بازیكنان از 50 تا بیش از 100 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته ولی به دلیل دولتی بودن، ملزم به رعایت سقف قراردادها هستیم. موضوعی كه متاسفانه باعث شد قادر به حفظ بازیكنان ارزشمندی چون پژمان نوری و هادی تامینی نباشیم.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بندرانزلی با اعلام اینكه با مشكلات و مسایل تیم آشنایی كامل داشته و از نزدیك مباحث آن را پیگیری می كنم، اضافه كرد: هنر اصلی مدیریت، كنترل و برطرف كردن بحران هاست و این سازمان با توجه

به اتمام قرارداد سه ساله در صورت تمدید قرارداد از سوی نیروی دریایی در فصل جاری نیز در كنار تیم ریشه دار و حامیان پرشور تیم ملوان در شهرستان بندرانزلی و استان گیلان خواهیم بود.

‘فرهاد پورغلامی’ سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز در این جلسه با تشكر از حمایت های مدیرعامل و سازمان منطقه آزاد بندرانزلی در طول سه سال گذشته به عنوان مشوق این تیم به منظور دست یابی به گذشته پرافتخار تیم ملوان گفت: با توجه به سخنان و توجه ویژه مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی در خصوص مطالبات مالی و حمایت از تیم، مجموعه كادر فنی و بازیكنان تیم ملوان بسیار دلگرم شده و در ادامه بازی ها به منظور كسب نتایج خوب تلاش بیشتری می كنند.

‘بهمن صالح نیا’ سرپرست تیم ملوان بندرانزلی بر لزوم احترام به پیش كسوتان باشگاه و فرهنگ سازی رعایت اخلاق و منش پهلوانی در این زمینه تاكید و تصریح كرد: باید به دور از حاشیه های غیر فوتبالی، تمام حواس خود را روی كسب نتایج بهتر و شادی هواداران متمركز كرد و یك بار دیگر از مسوولان استان گیلان می خواهم در كمك به تیم ملوان، منطقه آزاد بندرانزلی را تنها نگذارند.

در ادامه این جلسه، بازیكنان و كادر فنی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینكه بعد از هر دیدار با رییس هیات مدیره موسسه همه قول های وی اجرایی شده است، خواستار تامین و دریافت مطالبات خود شده و افزودند: تلاش می كنیم با كسب نتایج خوب در بازی های آینده، روند رو به رشد سال گذشته را بار دیگر طی كنیم.

بازیكنان تیم ملوان بندرانزلی از روند رو به رشد افزایش بودجه و هزینه های مالی، جاری و امكانات پشتیبانی این تیم از بدو حضور منطقه آزاد بندرانزلی در سه فصل اخیر به عنوان حامی تقدیر و تشكر كرده و ابراز امیدواری كردند با كسب نتایج درخشان، تیم ملوان بندرانزلی به روزهای اوج خود بازگردد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.