امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
15:44:16 - شنبه 25 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مربی جدید ملوان یک کروات است
مدیرعامل باشگاه ملوان از امضای پیش قرارداد این باشگاه با یک سرمربی مطرح کروات و حضور وی طی دو یا سه روز آینده در ایران خبر داد. صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت سرمربی فصل آینده تیم فوتبال ملوان ضمن بیان مطلب فوق گفت: مذاکره ما با یک سرمربی مطرح […]

مدیرعامل باشگاه ملوان از امضای پیش قرارداد این باشگاه با یک سرمربی مطرح کروات و حضور وی طی دو یا سه روز آینده در ایران خبر داد. صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت سرمربی فصل آینده تیم فوتبال ملوان ضمن بیان مطلب فوق گفت:

مذاکره ما با یک سرمربی مطرح کروات به نتیجه رسیده و وی پیش قرارداد خود با باشگاه ملوان را امضا کرده و برای ما فرستاده است. در حال حاضر ما در حال تهیه بلیط و مقدمات سفر این مربی به ایران هستیم و وی طی دو یا سه روز آینده به ایران خواهد آمد.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا نام این مربی کروات را اعلام نمی کنید، اظهار داشت:

تا زمانی که قرارداد اصلی به امضای طرفین نرسد قصد نداریم نام این مربی کروات را مطرح کنیم اما من به شما قول می دهم وی رزومه کاری قوی دارد و مبلغ قرار داد وی از مربیان داخلی نیز کمتر است.
مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص دستیاران این مربی کروات تاکید کرد:

طی توافقاتی که با این مربی کروات داشتیم قرار است دستیاران وی مربیان بومی باشند تا از دانش و تجربه وی استفاده کنند، البته دستیاران وی را کمیته فنی باشگاه مشخص خواهند کرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. امیر حسین   می 25, 2013  

  ایران ملوان حاج صادق آبای

 2. alireza   می 26, 2013  

  شنیده شده آقای احمدزاده اعلام کردندکه باچند خریدارصحبت ومذاکره داشتند وبزودی سهام ملوان توسط آنها خریداری خواهدشد،خیلی جالبه که هنوزاین آقا برای خودشون حق قایلندکه میتوننددراموری که هیچ ربطی به ایشان ندارد دخالت مستقیم کنندوتعیین تکلیف کنند!!!!!???

 3. سینا   می 26, 2013  

  اگه ممی احمدزاده پولدار سراغ داشت الان بدهکار تمام عالم نبود

 4. محسن   می 26, 2013  

  واقعا این احمدزاده روش میشه دوباره بیاد وسرمربی ملوان بشه ؟خیلی آدم بایدپ…باشه کهبا این همه گندوخرابکاری وحاشیه ونتایج درخشان وبی آبروبازی بازم بخواد بیاد وهدایت تیم روبرعهده بگیره!!!!!!!واقعا قباحت داره که این آقا هیچجورنمیخوادکوتاه بیاد

 5. راستین   می 26, 2013  

  خلی آدم بایدوقیح باشه که بااین نتایج بدواینهمه توهین وحاشیه وبیکفایتی بازم ادعاکنه بایدتوی تیم باشه؟آقای احمدزاده خجالت وسرم بعضیرجاها واجبه برادر،دست بکش ،خسته نشدی ازبس سفسته کردی وهمه روبجون هم انداختی ؟گیرم که توبیای،واقعا جزحاشیه وبی ادبی ومغلطه کاردیگه ای بلدی؟

 6. سروش از فومن   می 26, 2013  

  خدا کنه مربی خوبی باشه
  عشق است ملوان و مردم انزلی
  عاشق ملوان از فومن

 7. مجید   می 26, 2013  

  بیبینیم چه میکنی دیگه حاج صادق
  امیدوارم مربی خوبی باشه و فقط پول نگیره

 8. پویا   می 27, 2013  

  نام مربی کروات دارگون اسکوکیچ است


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب