مديران باشگاه ملوان در ديدار معاونت ورزش قهرماني چهار خواسته مهم خود را مطرح کردند

ظهر امروز بهمن صالح‌نیا مدیرعامل و امین افقی دبیر هیئت مدیره باشگاه ملوان به همراه چهار نفر از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی به وزارت ورزش رفتند و با حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و شماری از مدیران کل وزارت ورزش دیدار کردند.در این جلسه مدیران باشگاه ملوان چهار خواسته مهم خود را از وزارت ورزش مطرح کردند.
اولین درخواست ملوان پیگیری ساخت ورزشگاه جدید در انزلی بود. تنها ورزشگاه این شهر متعلق به 50 سال پیش است.

خواسته دوم مدیران ملوان برطرف شدن نقایصی بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه تختی گرفته زیرا مالکیت این باشگاه در اختیار اداره کل تربیت بدنی استان است.

سومین خواسته باشگاه ملوان نیز این بود که با توجه به اینکه باشگاه ملوان 45 مربی در رده‌های مختلف سنی در تیم‌های پایه فوتبال مردان و زنان دارد و بیش از  400 بازیکن در این باشگاه فعالیت می‌کنند مدیران این باشگاه از وزارت ورزش درخواست حمایت کردند. باشگاه ملوان، در زمینه نیروی انسانی، استعدادیابی و تربیت بازیکن سرآمد است اما زیرساخـت‌های لازم مانند زمین تمرین چمن‌ به اندازه کافی در اختیار ندارد.

چهارمین درخواست باشگاه ملوان اجرایی شدن طرح آسیا ویژن در شهرستان انزلی بود زیرا این باشگاه سه سال پیش در خواست اجرای چنین طرحی را داده بود اما این طرح هنوز عملیاتی نشده است.

در پایان این نشست مقرر شد مدیران باشگاه ملوان و نمایندگان مجلس استان گیلان دو هفته دیگر دیدار

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.